Topik: Ultra Maniac

Hát, nem rég néztem végig, s nekem nagyon tetszett, bár azok a magical-girl ös cuccok...Mindegy, nagyon tetszett s késsz. smile
Ismertető : http://aoianime.hu/?anime=267
Szal, lányoknak nagyon ajánlom, de lányoknak, s másnak csak akkor, ha szereti a romantikát.
(Btw. Wagner, please ne postolj mert:
1.Nem láttad.
2.Teleírnád, hogy ilyen, meg olyan a magical girl...
Nincs sok magical - girl cucc benne...
Még a főszereplő se az, csak a barátnője.
Na mindegy. lol)

"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"

Re: Ultra Maniac

Ryou wrote:

Még a fõszereplõ se az, csak a barátnõje.

Nézõpont kérdése, szvsz azért mégiscsak Nina a fõszereplõ smile
Irtó kawaii ez az anime, a zenéje meg egyszerûen fenomenális! Can/Goo valami hihetetlen jó zenéket tud csinálni... vagyis asszem csak tudott, mivel az elsõ albumuk után semmit sem hallottam róluk sad
Mondjuk az örökérvényû szabály itt is áll, a könyv mindig jobb, de az anime verzió is remek lett.

fanboy mode on:

Ayu KAWAII!!!!!!4!4!! :smt049

fanboy mode off

http://img81.imageshack.us/img81/4818/ph34rt3hcut3on3sha7.png

Csatlakozom:
fanboy mode on:
Ayu-chan KAWAIIII
Nina-chan KAWAIII - szerintem ő is nagyon aranyos
fanboy mode off
Hát nem tom, nekem egész végig úgy tünt, hogy Ayu a főszereplő, bár igaz, hogy nagyjából Ninaról szolt a sztori.Semmit sem tudtunk meg Ayu multjáról, meg családjáról, szvsz, ha most jobban bele gondolok, tényleg Nina a főszereplő.
Fiuk közül kit birtál?
Kaji-kun-t bírtam a legjobban egészen addig, amig ki nem derül, hogy milyen valójában (tudod miről beszélek, csakhát nem akarok spoilerezni)
De attol még ő volt a kedvenc.
De azért Tsujiai-kun is nagyon rendes, bár hát, nem bő beszédű, s nem mutat sokat.17 részben az a jelenet, amikor kergetik Shinnosuket, Kaji és Ayu ölelkeznek és Tsujiai elfut mellettük, azután visszamegy és ami ott van. lol lol lol
Egyébként nekem is tetszett az opening és az ending is, talán egy kicsit jobban az opening. smile
Meghát Mikami-sensei.Halloweenkor vagy mi volt az, amikor volt a bál, akkor beőltözik dinoszaurusznak, szinte az egész suli tudja, hogy ő az, s megy, s: "Jól van, még senki nem fedezte fel, hogy én vagyok az.
Dőltem ki a röhögéstől.
Szal van pár vicces jelenet is. smile
Meg Rio és Tama chan viszonya.
Rio a végén, amikor megtudja, hogy Tama-chan kutya... ^^" lol
Egyébként Rio-t is nagyon bírtam.
Kawanakajima-kun, meghát belőle nagy karaoke énekes lessz. lol
Vagy nincs igazam?

"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"

Pfuu... Elolvastam a postodat, és nézek ki a fejembõl, másfél éve láttam, és igazából sokminden amit leírtál csak halványan dereng :oops:
Eleve a névmemóriám híresen pocsék, de azért megpróbálom összeszedni az emlékeimet  :cool:
Fiúk közül... inkább Hiroki, õ olyan coolab... (a mangában meg különösen, látszólag nem érdekli semmi, de mégis lehet érezni, hogy odáig van Nináért)
Kajit is bírtam mondjuk, különösen miután kiderült, hogy azért játsza meg a nice guyt, mert azt hiszi Ayu azt szereti... Ayu meg azért játsza a higgadt, pedáns lányt, mert azt hiszi Tetsushi meg azt szereti... nagyon romantikus ötlet szerintem.
Kawanakajima-kun? Na most bajban vagyok, nem nagyon rémlik, hogy õ ki volt... Mintha lett volna valami szerencsétlen osztály-felelõs is az animében, aki a mangában nem szerepelt, õ lenne az?
Ami igazán megfogott az animében, az a karakterdizájn, Yoshizumi Wataru stílusa valami hihetetlenül könnyed és szép... meg azok a ruhák, amiket a szereplõkre adott... Eleve, nem az van, mint az animék 75%-ában, hogy a fõhõsnek van egy ruhája, és kész, mint Bruce Willis véres trikója, mindig az van rajta, hanem az iskolán kívül szinte mindig más szerkóban voltak. (Ayu leopárdmintás fölsõje :nyálcsorgatósszmájli: )
A másik, ami nagyon ötletes volt, az a varázslat. Haladni kell a korral, ma már a boszorkányok is számítógéppel varázsolnak, és az internetrõl töltik a varázsigéket big_smile
Igazából az egyetlen dolog, ami nem tetszett az animében, az az átváltozás... igaz, hogy nagyon aranyos volt Nina abban a piros masnis cuccban, de valahogy irtózom attól, amikor újrafelhasználják a jeleneteket az animékben, és ugyanazt a félperces képsort minden részben végig kell néznem. Tudom, ez a maho-shoujo mûfaj egyik legalapvetõbb stílusjegye, de én akkor sem szeretem. Sem ebben, sem másban. Többek között ezért is tetszett jobban a manga, hiszen abban a média sajátosságai miatt ezt nem lehet megcsinálni. Szóval a nyomtatott verzió esetében semmibe nem tudok belekötni, és ez nálam ritkaság big_smile

http://img81.imageshack.us/img81/4818/ph34rt3hcut3on3sha7.png

Kawanakajima-kun nem tom osztályfelelősé, de lehet...
Ő az aki mindig ment a fényképezőgépével, hogy fényképezze le Nina-t. big_smile
Ayu cuccai meg. :nyálcsórgatósszmájli:
Nagyon...hmmm...sexy
Jaja, bár mondjuk az a site kicsit nyomiul nézett ki.
Ja nekem se tetszett, az átváltozás, hálistennek Mayanal nem kellett olyan hosszú időt átszenvedni mindig.Nála csak 15 mp. big_smile

én nagyon élveztem és nagyon sokat nevettem rajta : ))

life is pain, get over it