Topik: Ouran High School Host Club

lol lol lol
Nagyon jóóóó.
Még csak most nézem, és csak a 6. résznél tartók, de...
Nagyon jóóó. smile
Honey-kun és Kyouya 4ever.  :)
Ismertető : http://animeaddicts.hu/animecontent.php?id.476

"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"

Re: Ouran High School Host Club

Ez tényleg jó anime ^^ Kellõen pihent ahhoz hogy szeressem. XD Nekem Tamaki a fav. Nagyon poén ahogy mindig elvonul duzzogni egy sarokba... meg amikor gombákat növeszt a sötétben duzzogás közben... LOL
Mondjuk az elején idegesítõ volt a sok rózsaszín, de aztán egyrészt hozzászoktam, másrészt kevesebb lett XD

NULL

Imádom ezt az animét! big_smile:D egyszerûen tökéletes! jó poénok+ történet, szép rajzolás. A kedvenceim Hikaru és Kaoru!! ^^ iszonyú giccses, de vhogy nekem ez nem zavaró. meg bírom, ahogy kifigurázza a dolgokat! big_smile

-De te... Te úgyis velem maradsz, és helyettem is sírsz majd, ugye?- Eyes

Imádom ezt az animét big_smile! Akkora felüdülés volt nézni smile. Kyouya lett a kedvencem... de az összes Host Clubos egy idióta (persze jó értelemben)  :lol:.

NULL

Hát én azért Mori-senpaira nem mondanám, hogy idióta.Ő egész normális. tongue Söt a korához megfelelően elég komoly. tongue Honey-kun meg csak örül az életnek. smile A többi tényleg hüje.Kyouya meghát...Honey-kun mellett kedvenc.De kicsit csalódtam a 8. részben.Ahogy megrántotta Haruhit, s ott feküdtek az ágyon.Már nem azért, de Haruhi miért nem pofozta meg legalább?

"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"

Azon én is csodálkoztam, h milyen nyugodtan vette... én biztos megmondtam volna a magamét Kyouya-nak! ^^Â'

Hát, annál a jelenetnél Haruhi szvsz köpni-nyelni nem tudott XD Meg Kyouya hamar bevallotta hogy nem gondolta komolyan. (Vagy valami ilyesmi, már nem emlékszem kristálytisztán hogy mit is mondott neki.)
Nekem az volt az egyik kedvenc részem amikor a Host Club rajtaütésszerûen meglátogatta Haruhi-t a lakásán.  :lol: És amikor megérkezett Haruhi apja... XD És asszem abban a részben van elõször az is hogy Tamaki-kun gombákat növeszt, hehehe big_smile
Ja meg a Halloween-es rész is nagyon jó volt ^^

NULL

Az nagyon állat rész volt, am meglátogatták Haruhit! XDD szegényke kicsit lefagyott... ^^" Amikor meg megláttam az apját, aszittem leesek a székrõl! big_smile:D

Most szedek le pár részt.
Szal gondolom nem szinkronos.
Van valahol hozzá felirat?

www.kep.tar.hu/sandor-p20
http://vanderer.uw.hu

Magyar?Animeaddicts.hu-n kapsz az első két részhez. tongue Angolt meg keress... big_smile De megéri. tongue

De ha arról a bizonyos népszerû szerverrõl tölti az ember, amit nem szoktunk nevén nevezni nyilvános helyen, akkor ott a fansubbolt verzió letölthetõ. Én is onnan szedtem le, és volt beleégetve angol fansub. Annyira nem komoly darab hogy ne lehessen érteni minimális (nagyon-nagyon minimális big_smile) angoltudással. Ha nekem ment akkor másnak is fog, az tuti XD

NULL

Na ha most arról a bizonyos U betús ftp-rõl van szó, akkor ott eleve angol felirattal van fenn, fansubbot meg hol lehet ott megtaláni? Bár mielõtt kérdezek körül is nézhetnék...
Az angol sajnos nekem kb annyira érthetõ, mint a japán szöveg... Na azért annál egy kicsit több jön át... smile

Mod:
Dobjál már egy linket légyszi a fansubhoz, mert az ftp-n nem találtam... sad

Fansub = fanok álltal készített felírat, függetlenül attól, hogy milyen nyelvû. Az angol is az, ami a videóban van. Csak mivel a legtöbben itt is angol felírattal nézik az animéket, ezért ha felíratot kérsz, sokan (én is) egybõl angol felíratra asszociálnak. Kérdésed ha jól veszem ki a magyar felíratra vonatkozik... ezesetben el kell keserítselek, csak az elsõ két részhez van, és egyenlõre folytatás sem várható.
Click. [size=7](Nem kell megijedni, a sok BL közt az alján ott van a Host Club is smile)[/size]

http://img81.imageshack.us/img81/4818/ph34rt3hcut3on3sha7.png

Köszi, Akkor tölöm az egészet....

Ide én is írok, mert ez a sorozat a némi komoly mondanivalója mellett annyira tömény baromság, hogy az elsõ 2 rész után (ami kicsit sokkolt az állandó rózsaszínsággal és rózsaesõvel) totál rákattantam és hétrõl hétre nagyon vártam. big_smile A Lunar felirata nagyon igényes, örültem, hogy õk vállalták be a subolást (ráadásul gyorsak is voltak). Kedvencem sokáig bizonytalan volt, de nagyjából a 8. rész környékére már egyértelmûen Tamaki lett, aki annyira mélysötét és mégis van benne némi "érzelmi sütnivaló", hogy meg kell zabálni. Azokat a hülye pózokat és hirtelen hangulat- és hangszínváltásokat tanítani kéne XD Honey-t szerettem a legkevésbé, nekem már sok volt a túlcsorduló überkawaiisága és az ahhoz párosított hang, még ha az is csak poénnak volt szánva. Persze mikor néha beduvult, azokon nagyon jókat vihogtam és egyébként is durva, hogy õ a legidõsebb. ^^ Ami kicsit idegesített, az talán Haruhi "papája" volt, szerintem ezt már nem kellett volna erõltetni...
Summa summarum, isteni sorozat és a vígjátékok/paródiák kedvelõinek kötelezõ!

Dsu dsu dsun-n Don-zuko Donzuko...
SHI! NO! BU!

szuper anime. elviselnék belõle még 1 szezont tongue

life is pain, get over it

A mangában már kezdett laposodni a sztori szóval szerintem csak rontanák a sorozatot még egy szezonnal...
Nagyon is jól tették h a csúcson hagyták abba...

az meglehet...  de én ha szeretek vmit azt nem tom megunni. amugy meg ugy hallottam h nem lesz.. szal nem kell izgulni

life is pain, get over it