Re: Mi jó filmet láttál mostanában?

Ma megnéztem a Renaissance-ot. Csöppet kiábrándító volt. Az ötlet jó, mert ez a fekete-fehér látványvilág király, de a sztori csapnivaló. Sablon és klisé hegyek. Kapásból fel tudtam sorolni min.4 filmet ami eszembe jutott közben. Ja és számomra megint kiderült, hogy az amcsik nem tudnak szinkronizálni. De kaptunk posztert, úgyhogy azt mondom "kvittek vagyunk" végülis érdemes volt elmenni :neutral:

http://sig.anidb.net/images/signatures/3654/aBopk/signature.gif

Arthur and the Minimoys XD Na jó,szóval Arthur és a villangóóóók big_smile Annyira cuki volt  :oops:  Mondjuk õszintén megmondva nem volt nagy szám,ráadásul tele volt uolyan jelenetekkel mint a GyU,ami azért elég nagy bunkóság,tekintve,h az utóbbi nagyságrendekkel jobb nála tongue De egyszer megnézhetõ.A zene profi,nekem tetszett,bár az is hajazott a már emlegetett filmre.  :roll:
A legjobb jelenet emg akkor volt,amikor "remegett" a fülecskéjük,mert pusziszkodtak  :oops:  :cool:

Nézzetek sok-sok Wolf's Raint,Ayashi no Cerest,Angel Sanctuaryt és Kenshint!!!
És olvassatok sok-sok Kagen no Tsukit,Fushigi Yuugit és X-et!!!!

I wanted to tell my old self,that in order to protect someone you have to sacrifice your own life.But to continue to protect someone is to never betray him.

Még szerdán megnéztem a Parfüm c. filmet. Eszméletlen durva volt, ha valaki szereti az abszurditást, annak nagyon ajánlom. Nekem tetszett, de bevallom néha a (szándékosan agyondramatizált) jeleneteken hatalmasakat vihogtunk a barátosnémmel, tisztára ugyanaz a fíling volt, mintha Mahjong Legend Akagit néznék ("This man is a demon!" XD), meg hát ugye itt is nózi a téma... lol
Nem akarok sok poént ellõni belõle, a 18 századi Franciaországban játszódik és egy csodabogár srácról szól, aki emberfeletti szaglással születik és így teljesen a szagok rabjává válik. Egy "baleset" után élete célja az lesz, hogy megõrizze a neki kedves szagokat és ezért képes igen messzire is elmenni...  
Mint mondtam, ez az egész sztori nagyon ABSZURD, a végén hatalmas csavarokkal. Én mindenesetre rég láttam ilyen egyedi alkotást és nem is bántam meg, hogy beültem rá. tongue

Dsu dsu dsun-n Don-zuko Donzuko...
SHI! NO! BU!

Figyu, ez nem jelent meg anno könyvben? Mert ha igen akkor én olvastam és elég brutális volt  :cool:

Shinzo wrote:

Figyu, ez nem jelent meg anno könyvben? Mert ha igen akkor én olvastam és elég brutális volt  :cool:

De-de, anyukám is épp most készül elolvasni, én meg nem figyelmeztettem, mire számítson, elvégre õ kért meg rá. :snakeman:

Dsu dsu dsun-n Don-zuko Donzuko...
SHI! NO! BU!

Ez igen... pedig szinte jobb mint egy horror vagy bármi... sose gondoltam volna hogy filmet készitenek belõle, de nem nézném meg mert elég volt a könyvet elképzelni mikor elolvastam, elég gyomorforgató volt big_smile

Én a Domino című akciófilmet láttam még jó múltkorában, de nagyon tetszett! Aki szereti a jó akciófilmeket, azoknak csak ajánlani tudom! Jó kis fejvadászos film ám! Csak hogy néhány nevet említsek: Kiera Knightley, Mickey Rurke, Edgar Ramirez és Lucy Liu. big_smile  :lol:

Itt többet megtudhattok a filmről, ha felkeltettem volna az érdeklődéseteket: http://www.dominomovie.com/

Nobody is innocent, there are merely varying levels of guilt.
An opened mind is like a fortress, with it's gates are unbarred and unguarded.

megnéztem a horrorra akadva 4-et ami kegyetlen szar volt, többet közelébe se megyek semmiféle amerikai erőltetett vígjátéknak, áhh...  :roll:

Hmhm.Barátnõmmel tengernyi idõnk lévén egy kocsmázós este után ma 3 filmen döglöttük ki magunkat.^^
Holtak földje:Hááát,ritka rossz volt.Ilyen gáz hullákat is régen láttam.Szerintem én jobb témát találtam volna ki,és a gyilkolás kérdésére helyeztem volna a hangsúlyt.  :cool:
Eragon:Hmhm,ez tetszett.Ugyan nem ütötte a GyU-t,de jó volt.A látványvilág tetszett,viszont a jelenetek néhol pontosan ugyanazok voltak mint a GyU-ban,ami azér tigencsak zavaró.Jó,persze próbáltam elvonatkoztatni ilyen jelentéktelen szösszenetektõl,dehát ez van.A zene nem nagy cucc,Shore papánk jobbat csinált(meg a punk is jobb tongue).A történet volt az egyetlen,ami nagyon bejött,vadászni fogok a könyvre,mert állítólag a film csak keveset ad vissza.Még csak helyes pasi sem volt benne,hacsak nem az a fekete hajú cukorfalat,aki annak az M- betûs árulónak a fia.Ja igen,az nagyot dobott sztem rajta,h Jeremy Ironsunk is játszott benne.  :cool:
Harag2(v Átok2? XD):Öööö,én nem nagyon bírom a horrort meg ilyeneket(az amcsi féle Körtõl is 3 napig Samarával álmodtam),de ezen röhögnöm kellett.Csak az ijesztett meg,h a zene dúúúúva a képhez.Amúgy meg nem is nagyon vágtam mirõl van szó,és a Kiokot sem értettem. XD

I wanted to tell my old self,that in order to protect someone you have to sacrifice your own life.But to continue to protect someone is to never betray him.

A tökéletes trükk
Tetszett. Nagyon. A végsõ csavar mondjuk kitalálható, de ettõl függetlenül remekül összerakott film, jó színészekkel és csillagos ötös megvalósítással.

NULL

[font=arial]Eurotrip[/font]- hát ez nagyon kész volt XDDD az amcsik európaiakról alkotott összes sztereotípiája benne van- aki teheti nézze meg!!

http://i182.photobucket.com/albums/x112/miyumesan/Msolat2-d.graymansign.jpg

Csúcsformában. Jackie Chan és Chris Tucker főszereplésével. Király film volt és hamarosan leadják a 2. részét is, már alig várom. big_smile lol
Viszont ezért nem tudtam megnézni a Hősök első részét. sad

Híd Terabythia földjére
Hjajj,nem is volt rossz.Én amúgy is szeretem az ilyen fantáziás dolgokat.Ez meg megint elgondolkodtatott,h az emberek mitõl lesznek olyan földhözragadtak,és mitõl vesztik el a képzeletüket.Mindezzel csak az egyéni szoc problémám,h igazából már én is elvesztettem,és most ilyenekben keresem újra(ami bizonyos szinten sztem lehetetlen,tehát a racionális önmagma ellentmond másik önmagamnak....^^"),mint könyvek,filmek,animék. Báhh,ez most tök hülyén hangzik,de sztem érezni mondandóm lényegét. smile
Mellettem a többiek meg tök elpoénkodták xD Azon az alapon,h a kiscsávók beszívtak vmi igen jó cucctól,és azért képzelegnek. big_smile Hiába,õk már földhözragadtak. tongue

Jankovics MArcell: Hídavatás
nah ez ám a királyság http://video.google.com/videoplay?docid=8386301185355315625&q=jankovics

A faun labirintusa

Nagyon tetszett. A II. vilaghaboru idejen jÂ'tszodik, Spanyolorszagban. Tobben azt hoztak fol negativumnak, hogy a film tul sokat ugral a fantasy es a valo vilag kozott. Nekem tetszett. Es bar tipikus meseelemek vannak benne, semmikepp sem ajanlanam fiatalabb korosztalznak, mert durva jelenetek is vannak benne boven.

Summa summarum jo kis film. Mar pusztan a faun miatt is erdemes volt megnezni, mert valami egeszen tunderi *.*

NULL

Csúcsformában 2. szintén Jackie Chan és Chris Tucker főszereplésével.
Túltett az első részen, nagyon király volt. Fetrengtem a röhögéstől néha. big_smile lol

300-Végre eljutott hozzám is.  :cool: Eszméletlenül tetszett.Úgy a film 10.percétõl kezdve leesett állal néztem XXD Már csak addig,míg fel nem tûnt,h kissé nevetséges.*krákog* No mindegy,lenyûgözõen nézett ki az egész. *_* És egy rakat ellenvélemény ellenére Xerxész igenis jól nézett ki.Lélegzetelállítóan jól. tongue Na de nem is ez a lényeg.Naggyon-naggyo remek volt,bár elég sok végtag és fej repkedett gazdája nélkül. XD

Ashura,Shinobi tongue királyak:D

"Az anime is egyfajta drog.Könnyû rászokni,de nehéz leszokni" big_smile

Végre meg tudtam nézni az Ong Bak-ot!! Nagyon állat egy film volt és itt nem is a bunyók, hanem inkább az akrobatikus jelenetek tetszettek!! Ugyanúgy mint a Jackie Chan-es filmekben, itt sem volt semmi számítógép vagy kaszkadőrködés!! big_smile lol

De ez a muai-thai érdekel engem nagyon!! Kitudja, talán majd megtanulom...:D lol

Az öcsém  berakott egy filmet, már a címe is alapból taszított, de mivel nem volt semmi dolgom gondoltam akkor már megnézem vele...
Azt mondta, hogy ez egy igazi klasszikusnak számít, hát nem tudom, nem vagyok egy horror fan.
Egyébként a címe az volt, hogy Demons....hát tiszta gáz nem? Mondom a tesómnak milyen gagyi címe van már, ki nézné meg ezt? Mondom jó hogy nem Vampires-nek nevezték el, erre mondta, hogy olyan is van, hát csak fogtam a fejemet, tiszta hányinger volt.
Egy moziba volt bezárva egy csomó ember az egyik valami démonná változott és zöld izét hányt és mindenkit megharapott...volt benne egy faszi és motorral furikázta a nőjét a moziban és szamurájkarddal fejezte le a zöldet hányó undorító zombiszerű démonokat. Amúgy a nyolcvanas években dobták össze ezt a filmet, tesóm szerint akkor készültek az igazi horrorfilmek.
Amúgy ami horrorfilm nekem tetszett az a Halloween első része volt, ez még úgy ahogy tényleg jó film volt, a többi nyolc részére viszont már nem vagyok kiváncsi.

Harry Potter és a Fõnix Rendje
Wow,egész lenyûgözõ!Lenne,ha nem vártam volna többet tõle,mint minden olyan esetben,amikor könyvet filmesítenek meg. XD
Na nem vagyok ám én ilyen komoly kritikus,csakhát ezért fáj a szívem. XD
Egészen nagyszabású volt,tetszett is.Bár Cho nem volt olyan szép mint gondoltam,kviddics abszolút nem volt benne,a DS-rõl alig volt valami ( :Â'() ,Umbridge nem volt akkora gonosz és stb,stb.
Az egyetlen amit tökéletesen pozitívre értékeltem az LUNA volt.  :cool:  Tökéletes lett.Luna fan lettem.  :oops:

hmm..
Harry Potter és a Főnix Rendje
nah, szerintem eddig ez a legjobb a hp filmek közül.. bár kihagytak pár jelenetet amit sztem jól meg lehetett volna csinálni.. pl. a terem amiben az agyak vannak, vagy amelyikbe ilyen bolygók körül vannak és berobbantanak véletlenül 1 bolygót, vagy az órás terem, ahol maga az Idő van...mindenesetre nekem nagyon tetszett  :lol:

Evan, a minden6ó
sok ember szerint nem lett vmi jó, mindenesetre nekem tetszett. egy 1x v 2x megnézendős családi vígjáték, nem sok köze volt a sima Minden6óhoz, és n em is minden6ó lett Evan, hanem csak Noé...  :lol:

NULL

sajnos csak most sikerült megnéznem Az arany iránytû c. filmet. sztem nagyon cool  :D már csak azért is mert sztem egyedi a történet, nincs benne semmi koppintás, legalábbis én nem véltem felfedezni.

life is pain, get over it