Re: Mit nézel most?

Fantastic Children-Éppenséggel még alig értek belõle valamit.No problem,h 7 részt megnéztem belõle.XD Dehát mindig összevissza ugrálnak XD Mire érteném az egyik síkját,belekezdenek a másikba.
Ennek ellenére tetszik,legalább különleges XD A zenéje meg remek  :cool: Ez az opening smile

Nézzetek sok-sok Wolf's Raint,Ayashi no Cerest,Angel Sanctuaryt és Kenshint!!!
És olvassatok sok-sok Kagen no Tsukit,Fushigi Yuugit és X-et!!!!

I wanted to tell my old self,that in order to protect someone you have to sacrifice your own life.But to continue to protect someone is to never betray him.

Elkezdtem a One Piece-t, most fejeztem be a második részt, de már most megfogott, tele van szeretni való karakterekkel, a grafikája meg 80as évek sztájlban készült sztem jól néz ki, az opening zene mondjuk nem kifejezetten tetszik, na szal maradjunk annyiban, hogy még jó pár részt megnézek lol

Belevágtam az Outlaw Star-ba, és jó döntés volt... oltári egy sorozat, bár még csak a 8. résznél tartok, de eddig nagyon tetszik... ha végeztem majd lehet írok róla bõvebben  :cool:

Nekilezdtema Kashimashi-nak. Tök ari big_smile csak nem a 3. résszel kellett volna kezdenem  :roll: Kicsit furcs is volt, hogy semmi nem volt benne, ami az ismertetõkben, de gondoltam, majd olyan késõbb visszaemlékezõs lesz.... De azért megoldottam. Na szal tényleg, csak lenne benne az a sok idegesítõ töltelékszereplõ, vagy legalább egy kicsit lennének változatosabbak.

http://sig.anidb.net/images/signatures/3654/aBopk/signature.gif

Na, ezt hogy sikerült összehoznod? Még ha commanderben fordítva van a rendezés, és véletlenül az utolsó résszel kezded azt mondom oké, de a harmadik o.O

A tanárnõ az szerintem is elég idegesítõ, meg a perverz apuka is néha, de a többiek jópofák. Eléggé tetszett az anime (meg a manga is, csak folytathatná már valaki a fordítását big_smile)

http://img81.imageshack.us/img81/4818/ph34rt3hcut3on3sha7.png

hát valahogy úgy lehetett, hogy letöltéskor legördítettem az aljára a listát, hogy megvan-e minden része, de vissza már nem és csak rákattintottam az Â'elsõreÂ'. Aztán ott lett gyanús hogy a letöltés folytatásánal közölte, hogy a hamradik rész már lenn van.... ááá a fene se érti. Egyébként UFObácsi sem egyszerû arc...

OH YEAH! Kijött a Genshiken 13 (OVA)!!! Igazi LOL volt, de aki olvasta a mangát annak nem lesz új (4. kötet tájékára tehetõ), de mindenképp érdemes megnézni big_smile

Heeeeeeeellsing  :cool: Naon bejön XD Alucardért egyszerûen nem lehet nem oda lenni tongue Ez a stíl nagyon ütõs XD Persze ezt sztem a többiekrõl is el lehet mondani  :cool:
Viszont emiatt lecseréltem egyelõre a Fantastic Childrent. sad Most hirtelen nem kívánok ilyen animét. smile

I wanted to tell my old self,that in order to protect someone you have to sacrifice your own life.But to continue to protect someone is to never betray him.

Megnéztem a Solty Rei elsõ két részét és ledöbbentett mennyire "eredeti ötletek" vannak benne  :?  A végéig ez várhatóm, vagy azért lesz benne egy kis meglepi néha? Vagy legalább látványos lesz ugye?

Is-is. Meglepi is lesz benne, meg a látványra sem lehet panasz. A Solty Rei nem rossz kis sorozat.
And Noto Mamiko is in it big_smile

http://img81.imageshack.us/img81/4818/ph34rt3hcut3on3sha7.png

Éppenséggel Shakugan no Shanat nézek. big_smile Hmhm,még kitalálom tetszik-e.A szemeik nem nagyon nyertek meg engem.Persze imádom a szemeket,meg minden,végülis mégiscsak érzelemkifejezõk,meg mittomén,de azért ekkorák...XD Vagy lehet,h csak más animében nem tûnt fel,h szintén ekkorák vannak.  :oops:
Még az op sem jön be annyira,meg az end sem,bár maga a történet igencsak érdekel.Úgyhogy azért folytatom.  :cool:

Kanon 2006, félve kezdtem neki, de az unokahúgommal együtt elkezdtem nézni....hát, vicces, mert sokat lehet rajta nevetni, a srác jó pofa, de létezik fiú akinekek csak lány ismerõsei vannak????
Közben DN Angelt nézek, nos ez nagyon tetszik smile

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentõ példának.

KEnomodzumét nézek mellette One Piece-t, az mellet meg még Narutót, szal elvagyok szerencsére  :cool:

Hát én kissé össze vissza.... belekezdtem a Gintama-ba, az Ayakashi Ayashi-ba... de szerintem közben belenézek majd a Peacemaker-be és a Samurai Champloo-ba.... egy szó mint száz... mind1 csak szamurájos legyen... egyszerûen imádom a stílust big_smile big_smile big_smile

Végre valahára végeztem a Trinity Blood-dal. Mennyi idő is kellett nekem hozzá Wagner? big_smile lol Nekem bejött ez a kis anime. A befejezése mondjuk kicsit meglepett... És most következhet a Grenadier! Ezzel talán kicsit gyorsabban fogok végezni, végül is csak 12 részes! big_smile  :lol:

Nobody is innocent, there are merely varying levels of guilt.
An opened mind is like a fortress, with it's gates are unbarred and unguarded.

6 hónap alatt nézted meg a trinidy blood-ot lol nem vagy gyenge

Ma végeztem a Grenadier-rel és nekem nagyon bejött! Ez az anime is felkerült a kedvenceim listájára. Nézzétek meg, én azt ajánlom, ha jókat akartok nevetni! big_smile lol Plussz még ma nekiálltam a Basilisk-nek is és már a 7.-ik résznél járok/tartok! Ha végeztem a Basilisk-kel akkor asszem egy kis One Piece fog következni. Ugye kapok Wagner? big_smile lol

ma este megnéztem a Bastard-ot, az elején még nem tetszett, de egyre jobban magával ragadtak a Dark Scheider féle összecsapások, látványos, szórakoztató kis anime volt.
a befejezés mondjuk elég érdekesre sikeredett  :roll:  de nem lövök le semmit inkább

Errõl a Bastard-ról egész jókat hallottam, de nem az van vele hogy rövid mert sose fejezték be? Egyébként majd egyszer én is sort kerítek rá, mert érdekel.  :cool:

khrmmm...

Utawareru mono rulz!

If you are a girl under the age of 12
And you are high on marijuana
Don't ride your bike!

Mondtam, hogy tetszeni fog neked a Bastard! Wagner! big_smile  :lol:  Shinzo, amint lehet keríts rá sort, ezt az animet nem szabad kihagynod, meg amúgy én egy délelőtt végignéztem. A "befejezése" tényleg érdekes lett... Viszont tegnap befejeztem a Basilisk: The Book of the Kouga Ninja ArtÂ's-ot. Király kis anime volt, az összecsapások is ott voltak, de kár hogy szomorú volt a befejezése. Shinzo, ezt az anime-t is nagyon ajánlom neked. big_smile  :lol:  Most pedig johet egy vidámabb anime, a One Piece. Most jön a 2. rész, neki is állok. big_smile  :lol:

örülök, hogy nekiállsz a one piece-nek, majd kezdheted tölteni a 96-odik résztől, 95-ötig sikerült leszednem a korlátos netemmel  :roll:  és pont ott lett vége amikor megjelenik Fire Fist Ace, aki a Luffy-nak a khmmm...
...jah igen kár, hogy nem fejezték be a Bastard-ot  :cry:

Ouran High School Host Club
Nagyon súlyos. De jókat derültem rajta.
Valahogy egy édes cukorkára és az Amerikai psycho-ra emlékeztet. Szirupos és jól bemutatja sznob barátainkat XD

NULL

223

FMP! Ki tudja hanyadjára? big_smile

http://mbweb.uw.hu/Egyeb/get_firefox2.jpg
Nagy felfedezések:
Egy neves amerikai politikus-tudós anno felfedezte a csúcshatást (elektrosztatikai fogalom) Sárkányt röptetett viharban! Sokan utánacsináták a kísérletet. Azóta tudjuk, hogy viharban nem tanácsos sárkányt eregetni.

nézem tovább a Bleach-et végre befejezték a fillereket, megint beindult a sorozat, kapjuk a poénokat, a Narutó Shippuudennél ötször színvonalasabb most a Bleach
komoly összecsapásoknak nézünk elébe  :cool:

Befejeztem a Midori No Hibit ^^

Msot már csak ki kéne dvd-re írnom azt a rakás animét, ami a lemezemen van big_smile

If you are a girl under the age of 12
And you are high on marijuana
Don't ride your bike!