Topik: Samurai Champloo

Nagyon tetszett ez az anime, hasonlít a cowboy bebop-hoz (valszeg, mert Shinichiro Watanabe rendezte), látványos, akciódús, vicces, minden rész egy külön sztorit mesél el, érdekes karakterek, szép grafika és profi animáció. A hip-hop zenétől pedig egyedi hangulatot kap smile
szal minden megvan benne ami egy akció-történelmi-vígjáték-shounen sorozathoz kell smile

(aki nem ismeri annak egy kis bemutató:
http://video.google.com/videoplay?docid=-9169292832174113121&q=samurai+champloo )

http://video.google.com/videoplay?docid=-7888038883627960124&q=samurai+champloo

ismertető: http://aoianime.hu/?anime=156

Re: Samurai Champloo

Nagyon tetszett. Az a fajta, amit elkezdtem nézni és nem bírtam abbahagyni.

A rajzolása nagyon bejött, elsõ látásra beleszerettem. Az animáció is príma.
A karakterek mind nagyon szerethetõek, mindhármukat nagyon megkedveltem a végére ^^
Éééés akkor térjünk át a lényegre. Nem szeretem a hip-hop zenét. De ehhez az animéhez egyszerûen annyira passzolt, hogy az valami hihetetlen (szamurájos anime ugye, azért ez így tényleg nem semmi.) Az opening finoman szólva is baromi jó, minden alkalommal végig néztem. A zene, a vágás, a színvilág.... *csorog a nyála ha csak rágondol*
Aztán még nagyon humoros is, ami azért jó, mert nem vitték túlzásba, sehol nem lett erõltetett. Egyik személyes kedvencem a baseball-os rész  ^_-
Természetesen Jin-re szavaztam. A többieket is nagyon szerettem, de Jin igazán stílusos, csöndes profi  :cool:

NULL

juuuujh, a baseball-os rész smile azt végigröhögtem, ekkora kreténséget kitalálni smile
én is csak ugyanazt tudom elmodani, mint te, nem szeretem a hip-hop zenét de ide nagyon passzolt, valahogy beleillett a képbe, ebbe laza, vagány rajzstílusba.
Az én kedvenc részem talán az volt, amikor felgyújtották a fű ültetvényt és beállt az egész várod, rohadt jól megvolt csinálva az a rész, amikor Mugen szétcsúszott és úgy megnyúlt körülötte a tér smile
Meg az a rész volt még nagyon jó, amikor harcoltak a vak csaj ellen, ááá mindegyik rész nagyon jó volt, a befejéze is, amikor minden percben úgy áll a dolog, hogy valamelyikük meghal és.........najó nem akarok spoilerezni smile

Mugen volt a kedvencem amúgy, olyan közönséges és barbár, közben vicces is és az akció jelenetei nagyon jól meg vannak csinálva, ez az okinawa-i harcművészet nagyon bejön, sztem más animében még nem volt ilyen, Jin-t is nagyon bírtam, meg persze Fu-t is (a kajaversenyes jelenete volt a legpoénabb sztem smile amikor odarepült a légy és....)

A marihuána ültetvényes rész tényleg nagy volt  :lol:

És az evõverseny... Nekem az tetszett nagyon, hogy Jin-t már az elsõ tányér után a rosszullét kerülgette és feladta ^^ Meg amikor Mugen-nel már elkezdett forogni a világ, Jin meg sürgeti, hogy "Egyél, egyél!" XD

Vagy amikor Mugen utánozta Jin beszédstílusát... Amikor nem ment neki a horgászás :3

És az a scratch-elés..J-J-Ji-Jin XD

NULL

meg a grafitis rész is tök poén volt, amikor fel kellett futniuk annak a templomnak a tetejére összefirkálni smile

Nekem ez volt a kedvenc részem:

Fuu haja két copfban,  köztük három gyömölcs egymás teteján. Jin és Mugen totál másnaposan kóvályog, majd kivont karddal indul feléje és huss... Gyümölcsök 6 darabban, volt hajgumi nincs hajgumi XD

NULL

jah az megint poén volt smile

volt egy rész ami nem annyira tetszett, mint a többi, amikor megettek valami gonbát aztán lezuhantak és egy ilyen bányában találták magukat és akkor jöttek az élőhalottak meg mittomén :] az nem volt olyan jó rész

Azt a részt, bevallom õszintén, nem igazán értettem  o_O
Megették a gombát, és attól hallucináltak vagy mi? Meg volt benne valami meteor is... Totál homály az egész... @.@

NULL

hát jah én se értettem, lehet, hogy azért nem tetszett :], sztem hülyeség volt, értelmetlen smile

sztem meg tök para és szórakoztató volt, ahogy a zombik fejtették a  követ, meg mindenféle zombis dolgot csináltak...

http://sig.anidb.net/images/signatures/3654/aBopk/signature.gif