Topik: The Vision of Escaflowne/Tenkuu no Escaflowne

Na,ugye én most zártam le,és szerintem megérdemel egy topicot big_smile
És remélem sok ember érdeklõdését kelt fel big_smile Mit is mondjak róla...hm...fantasy-s,kalandos,kicsit szerelmes,a 26 része alatt mindvégig leköti a figyelmet,nem lehet abbahagyni,és megunni,és tök cuki a grafikája big_smile Akit érdekel Atlantis,a Sors,a szerencse,angyalok,szárnyak és hasonlók,az nézze csak meg big_smile

Nézzetek sok-sok Wolf's Raint,Ayashi no Cerest,Angel Sanctuaryt és Kenshint!!!
És olvassatok sok-sok Kagen no Tsukit,Fushigi Yuugit és X-et!!!!

I wanted to tell my old self,that in order to protect someone you have to sacrifice your own life.But to continue to protect someone is to never betray him.

Re: The Vision of Escaflowne/Tenkuu no Escaflowne

:thumbright: Yakusoku wa iranai a világ legszebb száma. Folken-sama pedig az egyik legzseniálisabb negatív karakter, akivel eddig összefutottam. Meg persze Dilandu is a maga õrült kacajával big_smile

http://img81.imageshack.us/img81/4818/ph34rt3hcut3on3sha7.png

Dilandau-t én nagyon nem csíptem. Folken-t viszont annál inkább.

Jó kis sorozat. Mondjuk túlzottan nem rajongok az ilyen fantasy-s romantikus cuccokért, de ez tetszett. Nagyon jó a rendezés (kivéve az utolsó epizódot), a történet elég érdekes, a zenék gyönyörûek. Az opening aranyos, de az ending nagyon nem nyerte el a tetszésemet.

És, ha már Esca, akkor ejtsünk szót a filmrõl is smile Én elõbb láttam, mint a sorozatot és (talán épp ezért) nagyon tetszett. Persze ég és föld a kettõ, keverés kavarás van ott, ahol csak lehet, de mégis, mai napig nagyon szeretem.

NULL

Ez egy zseniális anime, amelyben nagyítóval se tudnék hibát találni- kellett pár rész, mire megszoktam a karakterdizájnt, de onnantól kezdve a tv elé szegezett. A zenéje pedig zseniális- szóva lnézze meg mindenki!
Kedvenc szereplõk: Hitomi, Folken (Sakamoto Maaya és Nakata Jouji-fan cool)

"エル、知っているか、死神は 林檎しか食べない?" (Death Note)

Rossi wrote:

Kedvenc szereplõk: Hitomi, Folken (Sakamoto Maaya és Nakata Jouji-fan cool)

ÁÁÁÁÁ egy rokonlélek!! Nakata Józsi az örök favorit, akinek õ a szekusi, máséval összetéveszthetetlen mély hangját adja, az nekem szinte mind egybõl kedvenc karakter lesz (Alucard, GRÓF!!). ^^ Folken sem kivétel, egészen oda is voltam az anime végén... :cry: Borzasztó jól kidolgozott jelleme van és szerintem nem is nagyon lehet rámondani, hogy negatív, legfeljebb a movie alapján. Maaya néni hangját meg szintén imádom (a WolfÂ's Rain ED zenéje óta, az volt az elsõ "találkozásunk") és a Yakusoku wa Iranai is egy megunhatatlan dalocska.
Ami a karakterdesign-t illeti... továbbra is állítom, hogy a szereplõknek cipõkanál orra van XD De még ezzel a kis testi hibával is nagyon szépnek találtam õket, Folken-sama meg igazi bishi, meg tudtam érteni a cicalányok rajongását. lol

Dsu dsu dsun-n Don-zuko Donzuko...
SHI! NO! BU!

siklara wrote:

Nakata Józsi az örök favorit, akinek õ a szekusi, máséval összetéveszthetetlen mély hangját adja, az nekem szinte mind egybõl kedvenc karakter lesz (Alucard, GRÓF!!). ^^

*_____* Ó igen, az a hang..... *sóhaj*

NULL