Re: Mit nézel most?

Szacsi: Ja, hogy ONNAN !! Ja, hogy fent van OTT!!
hát kösz, nem is tudtam big_smile

Asszem én meg Bleach függő leszek, ha ez így megy tovább @_@

Én csak most álltam neki leszedni a Narutot. Tudom , hogy bátor cselekedet, mert van egy-pár része, meg (igen tudom!) hogy japánban még 1000-rel folytatódik! Úgyhogy szurkoljatok! Csupán kb. 30 giga az egész! big_smile  :lol:

Nobody is innocent, there are merely varying levels of guilt.
An opened mind is like a fortress, with it's gates are unbarred and unguarded.

Én ezért néztem inkább youtube.com-on :wink:

Jelenleg a Gun Frontier-t nézem. Western anime (!) és eddig nagyon nagyon tetszik. Jó a humora XD

NULL

Én befejeztem az Ouran-t, szal jelenleg csak a GITS-et meg az Erementar Gerad-ot nézem.

Egyébként sztem a Naruto-t leszedni nem olyan vészes. Úgy értem, nekem két és fél hétig tartott az elsõ 135 rész megnézése, úgy hogy egyszerre néztem és közben töltöttem arról a bizonyos szerverrõl aminek nem mondjuk ki a nevét big_smile Pedig az én netemre a legtöbben azt mondják hogy lassú (512 bites van jelenleg)
Nah jó off vége XD

NULL

Befejeztem az Escaflowne-t big_smile Annyira de annyira tetszett!!Baromira jó,és tö örülök h ezt választottam elsőnek megnézni big_smile
Csak azt nem tom,h ezután mit nézzek XD Lain...v neeeem tom...na mindegy,majd lesz vaalmi

Nézzetek sok-sok Wolf's Raint,Ayashi no Cerest,Angel Sanctuaryt és Kenshint!!!
És olvassatok sok-sok Kagen no Tsukit,Fushigi Yuugit és X-et!!!!

I wanted to tell my old self,that in order to protect someone you have to sacrifice your own life.But to continue to protect someone is to never betray him.

tegnap kezdtem a Bleach-et, de már a 22edik résznél tartok lol
Nagyon király az egész, úgy vagyok vele, mint az FMA-val, nem lehet abbahagyni :]
amúgy ha valakit érdekel, a kedvencem eddig: Urahara :]

az escaflown-t én is beterveztem, de annyira nem tudom abbahagyni a naruto-t hogy reménytelen- ez nem is én vagyok ^^". a Bleach is tutira jó, de az is horrorhosszúságú. majd azt is megnézem az biztos valamikor

http://i182.photobucket.com/albums/x112/miyumesan/Msolat2-d.graymansign.jpg

Ööö,Fushigi Yuugi egyelõre felfüggesztve,de amúgy belekezdtem a Saiunkoku Monogatariba is,egyszerûen lenyûgözõ ez az utóbbi *_*  De erre is felfüggesztés vár,mert vissza a suliba :S

Nézzetek sok-sok Wolf's Raint,Ayashi no Cerest,Angel Sanctuaryt és Kenshint!!!
És olvassatok sok-sok Kagen no Tsukit,Fushigi Yuugit és X-et!!!!

I wanted to tell my old self,that in order to protect someone you have to sacrifice your own life.But to continue to protect someone is to never betray him.

Wagner örülök, hogy tetszik.
Én meg most Bleach mangát olvasok és Ultra Maniacot nézek. smile

"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"

Belach-ből az 50edik résznél tartok smile
Azt szeretném tudni, hogy miért lesz olyan szörnyű a 63adik rész után, hogy nem érdemes tovább nézni...       ?
amúgy a kapitányok közül eddig legnagyobb art sztem Shunsui smile

Wagner:
Hátööö... azért mert onnantól van a filler kb. big_smile A filler pedig elég pocsék a Bleach-ben. Uncsi és uncsi és uncsi. Ennek ellenére akad 63. fölött is jó rész, nem is egy. smile De a legtöbb az pocsék. Én az eddig összes Bleach-részt láttam, kivéve a 101.-et, a legutóbbit. Elértem azt a pontot, ahol már nem vagyok tovább hajlandó végigszenvedni egy újabb részt. Mert jópárat tényleg úgy néztem hogy közben egyfolytában azt lestem mennyi van még hátra, és közben azt gondoltam: "te jó ég, legyen már vége az Istenért..." Kész, többet nem csinálom. Majd ha visszatérnek a mangához akkor nézem tovább a Bleach-t is, mert a filler elõtt tényleg nagyon jó volt. smile

Nálam amúgy továbbra is Ghost in the shell... valami mindig közbejön és ez hátráltatja szegény GITS-et.  :? Most például a Death Note jött, látott és gyõzött. Az eddigi öt darab részt ami kijött, megnéztem, és repesve várom a folytatást. big_smile Addigis a mangával múlatom az idõt, lévén az is nagyon bejön, szóval a GITS megint fell lett függesztve XDD

NULL

Uhh..értem smile akkor ne nézzem továb 63nál majd? smile

amúgy ez az 50edik rész se valami hűdejóóó tongue Ez a Kan Onji vagy mi a neve elég idegesítő egy idő után (bár a szinkronja tök poén) ^^' sztem erre is lehet mondani, hogy filler

de most azt mondjátok, hogy 63-100ig tiszta baromság a sorozat, nem tudom elképzelni, hogy mi a szart csinálnak abban a 40 részben

Hát... leginkább semmit XD Kitaláltak a készítõk egy bandát, bizonyos bounto-kat. És ellenük harcolnak Ichigo-ék, meg késõbb úgy az összes shinigami. A vicc az, hogy sztem az elején simán lenyomhatták volna ezeket a bénákat Icchy-ék, de nem tették, mert a készítõk szerint sokkal viccessebb az, ha 40 részen keresztül szenvednek szegény szereplõk. XD
Szerintem ne az összes fillert nézd meg, hanem csak a jó részeket. Hogy melyikeket érdemes megnézni azt kérdezd meg bármelyik fórumon a Bleach-topicban, lehet hogy az itteniben is tudnak válaszolni... én speciel nem tudok, mert már vagy 3 hónapja néztem a Bleach-ben a kezdeti fillert, és nem emlékszem hogy melyek voltak jók szám szerint  :oops: De biztos vannak olyan elvetemült Bleach-fanok akik tudnak majd segíteni.  :wink:
Jut eszembe, ezt is inkább a Bleach-topicban kellett volna kitárgyalni... bocsánat.  :oops: ^^"""

NULL

Kösz az infót smile
A Bleach topicban nem lehet tárgyalni, mert én írtam utoljára és nem akartam duplázni, namind1 smile

amúgy annyira szar ez az 50edik rész, hogy még mindig nem bírtam végignézni ^^'

lol
Hát igen, a fillerek nem valami jók.
Mostanában kicsit belendültek, s harcok vannak a Bountok s a Shinigamik között, de hát akkor, is legyen már vége a fillereknek, s lássunk egy vérbeli Aizen vs. Ichigo harcot. big_smile Vagy egy Ichigo vs. Ichimarut. XD

"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"

Ryou wrote:

legyen már vége a fillereknek, s lássunk egy vérbeli Aizen vs. Ichigo harcot. big_smile Vagy egy Ichigo vs. Ichimarut. XD

Hááááát.... Nem tudnám, kinek szurkoljak, egyébként is féltem a kedvenceimet Ichi-bácsitól XD

Nézek én mostanában mindenféle futó sorozatot....

Black Blood Bothers: Erõsen közepes, sok fanservice-es vámpíros anime (bár most el vagyok vele kicsit maradva, szóval ki tudja), de simán nézhetõ, esténként jó kikapcsolódás. Az ED zenéje meg gyönyörû (LOVEHOLIC - Shinkirou).

Bartender: Hát passz... Egy rész alapján jópofa, de nem lesz mérföldkõ az animék történelmében. A bartender fickó aranyos, de egyébként kissé túl csöpögõs az egész ahhoz, hogy nagyon komolyan tudjam venni.

Death Note: Nagyon szuper, de a mangát azért csak nem tudja überelni, amit persze nem is lehet elvárni tõle. Kicsit furcsa, hogy Ryukuu sokszor unottnak tûnik, Raito meg vérbeli pszichopata, míg a mangában inkább higgadt megalomán volt (kivéve egy-két hisztérikusan röhögõs megnyilvánulást). A seiyuuk viszont nagyon jól ki lettek választva, bár még mindig Tamakit látom sokszor magam elõtt Light szövegelése közben. tongue Az OP-ot szokni kell, kezdek vele megbékélni, csak pl. azt nem értem, L haja és szeme miért kék...

Gintama: az aktuális szerelem, 6 részt láttam eddig, teljesen rá vagyok kattanva és alig várom, hogy a Shinsen kihozza a többit. Elég nagy marhaság, de nem lépi túl azt a bizonyos szintet, amit már nem vesz be a gyomrom, így igen jóízûeket vihogok rajta és már nagyon vágytam egy nekem való vígjátéksorozatra. Egyébként is félelmetesen megdobja nálam a humorszintet, hogy Gin-san az unott hangú, de fergeteges beszólásait a Suzumiya Haruhis Kyon seiyuujának (Sugita Tomokazu) hangján teszi. lol A Ginpachi Sensei-es bónusz marhulás az 5. rész végén a cigis poénnal pedig visz mindent, abba majdnem belehaltam XD

Dsu dsu dsun-n Don-zuko Donzuko...
SHI! NO! BU!

Nah de jó, újabb Death Note-fan a fórumon smile Én is oda meg vissza vagyok tõle ^^ Az opening sztem nagyon jó lett, nekem elsõre is tetszett... azért kék L haja és szeme, amiért Light haja meg szeme néhol piros: mert az olyan kúl XD Egyébként sztem is a manga jobb...  :oops:

Az a Black Blood Brothers nekem is felkeltette az érdeklõdésemet, vámpír-fan lennék ugyanis ^^" Szted akkor megéri legalább belenézni? (Mondjuk a Nightwalker-nél csak jobb lehet XD Az volt a legutóbbi vámpíros anime amivel tettem egy próbát... hát nem jött be. roll )

NULL

Nah, végeztem a Bleach első 63 részével, hányadik kötettel kezdjem a mangát? smile

Kayley: Üdv néked, DN-fan sorstársam! tongue Jóagam igazából inkább elvetemült L-fan vagyok és a mangát is fõleg õ olvastatta velem, de ez titoook ^^ Persze Raito-t is szeressük, van esze a büdös kölkének. Ez a piros vs. kék dolog meg nekem is leesett, de akkor is fura... meg persze kúl is, bár nekem nem jött be XD

A Black Blood Brothers mindenképp megér egy próbát, fõleg ha szintén vámpír-fan vagy. ^^ A fõszereplõ Jirou-san kicsit elcsépelt Alucard utánzat mágushacukára hasonlító göncbe csomagolva, sokat mosolyog õkelme, meg kawaii, nagy ezüstpengéjû kardot lóbál és csak az idegesítõ (de szintén kawaii) öccséért él. Befigyel némi ecchi és fanservice, meg sok marhulás, illetve egy kis komolyság vámpírunk pöttyet sötét és szerelmi bánattól sem mentes múltja kapcsán. Nehéz túl komolyan venni a sorozatot, de elég jól el lehet szórakozni rajta. Bár sok az olyan jellemzõje, ami máshonnan erõsen ismerõs lesz már. : )

Wagner: Õszintén megmondom, én elõször kb. a 160. fejezettõl kezdtem, hogy még benne legyen Aizen barátunk kózsói pálfordulata, úgyis azután kezd másfelé menni a sztori, mint az animéé. Egyébként szerintem annyira nem tragikusak a filler-részek sem, hogy teljességgel elmellõzd õket. Én egész jól elvoltam velük, csak néha kaptam hülyét egy-egy elnyújtott harctól. Azt még mindenképp nézd meg, mikor Rangiku és Kira (+ Shuuhei) leisszák magukat, az még nem is filler, viszont nagyon poén. lol

SHI! NO! BU!

siklara:
XD L-t én is bírom... asszem mondhatjuk hogy õ a kedvencem, a stílusa valami haláli.  :lol: Meg a módszerei se semmik, pl. amikor... öö.. inkább nem spoilerezek ^^"" Szal L jó arc és kész. XD
Köszi a Black Blood Brothers-ismertetõt smile Asszem töltök egy részt, aztán meglátjuk mi lesz. Próba-cseresznye ^^

NULL

OFF: Nohát, nohát kit látnak szemeim?  :cool:  Üdv Kayley-chan! Ourant befejezted már? (gondolom igen XD) /OFF

Btw, aktuális kedvencem a Gankutsuou: nézze mindenki, aki

-szereti a Monte Christo Grófját Dumas-tól
-szereti Nakata Jouji-t (és korábbi alakításait, ld.: Alucard, Folken ^^)
-szereti a lenyûgözõ drámákat
-az érdekes grafikai megoldásokat
-és a jó zenét (opening és ending király!!)

(Ja és ha vki megtalálja az opening karaoke verzióját, küldje már el nekem, merÂ' szeretném elnótázni a következõ conon... :dirr:)

És ez Escaflownét ne tessék annyira húzni-halasztani, mert zseniális!!  :wink:

"エル、知っているか、死神は 林檎しか食べない?" (Death Note)

Kayley: Ne aggódj, kívülrõl fújom L szokásait, meg egyébként is olvastam párszor az L Guide-ot XD
Sok sikert a BBB-vel, remélem nem lesz nagy csalódás. : )

Rossi: Istenem... Egészen meghatódtam, hogy találtam még Nakata Józsi fanatikust magamon kívül... Mi jóban leszünk, én már látom. :wink: Rájöttem egy ideje, hogy a Hellsing-es Alucard is jelentõs részben miatta lett nálam örökre az abszolút no.1 elborult karakter és vagyok olyan veszélyes Hellsing-fan. lol Bár igazából ez a mániám ma már kimerül a manga nyomon követésében, mert az OVA-k elég ráérõsen csusszannak ki. Mindegy, Nakata Józsi nekem most már örökre Alucard hangja marad. : )
Nagyon ajánlom fogyasztásra a szamurájos Peace Maker Kurogane-t is (nem csak Józsi-fanoknak), abban is õ adja az egyik fõszereplõ, a szigorú-szadista Hijikata Toshizou hangját és én õt is nagyon szerettem, arról nem is beszélve, hogy maga az anime történetestül-mindenestül is fergetegesen jó és az egyik legszebb, amit eddig láttam. A karakterdesign szerelem volt elsõ látásra, a fõszereplõ kis szörnyecskét kivéve csupa tömör gyönyör mászkál az egész történet során. Nem is értem, hogy miért nem ismertebb valamivel az anime, é is csak úgy bukkantam rá, hogy Józsim szerepei között nézelõdtem ANN-en...

A Gankutusou pedig egy olyan anime, amivel nem lehet betelni és nem lehet elégszer látni, alig várom, hogy a KAA végre kidobja az utolsó 4 részt is DVD-ripben és kiírhassam + újranézhessem. tongue
Számomra a Gankutsuou a TÖKÉLETES anime, ami hibája van, az is ízléstõl függ. Engem pl. egyáltalán nem zavart Franz, meg nem is esett le, hogy annyira túl lenne hype-olva. ^^

(Ja és bocs, hogy így megszórtam linkekkel a szövegelésem, ha ez gond, szóljon rám valamelyik moderátor)

SHI! NO! BU!

siklara:
L Guide?!?! XDD Húúú ezt meg kell néznem. ^^ Ha hazajöttem suliból elsõ dolgom lesz XD Aztán folytatni a mangát... jó kis délután lesz ez, csak lennék már ott  :? Na de ez már off, bocsesz.^^"
A BBB-ben nem hiszem hogy csalódni fogok... már kinéztem egy-két hete, csak nem voltam biztos a dolgomban. Még jó hogy összefutottam veled  :lol: Amúgy Nightwalkernél csak jobb lehet, szóval nem aggódok. ^^

Rossi:

Üdv neked is.  :lol: Jah, az Ouran-t kb egy hete fejeztem be. Tök jó volt ^^ Most Ghost in the Shell-t nézek, ha marad rá idõm Death Note-manga olvasás után XDD *DN-fan lett de nagyon*
A Gankutsuou-t is várólistára tettem ANN-ön, és van belõle letöltve 4-5 rész, szóval lehet hogy GITS után az jön. Már ajánlották többen, meg a fórumokon is jókat olvastam róla. ^^

Jah, ez nemtom mennyire off: holnap végre megnézem a Genshikent! ^^ Szóval azt is vehetjük a "most nézem"-listába, lévén hogy közben nem fogok tudni feljönni és közölni hogy x résznél tartok éppen XD

NULL

Hát elhiszem, hogy annyira nem tragikusak a filler részek, csak éppen az a problémám, hogy a havi 15 gigámból nem futja a Bleach többi részére (az első 5 nap elkúrtam tíz gigát + a maradékot a tesóm kúrja el a horrorfilmjeire), tehát mostanában nem tudok több Bleach-et letölteni sad
Youtube-on meg nem akarom nézni, mert ott nem olyan jó a minőség + gyűjtő vagyok és minden animét ki szoktam irni amit megnézek

szal asszem a következő hónapban elkezdem a fillereket szedni, addig meg lehet elkezdem a mangát, vagynemtom smile

Ennek az utawarerumono-nak lesz valami értelme (16 részt láttam)? Mert eddig tiszta elfel lied. Mindenféle kawaii kislányok cafatokká aprítják a katonákat, röpködnek a végtagok, meg paradicsomlé, aztán meg megy a nagy hapiiség, meg dráma, meg "szeretlek" stb... Na szal érdemes ezt tovább nézni? Ja és ez a ratyi CG, meg copy-paste-elt jelenetek: 14. rész vége és 15. rész eleje

ja és pl. Night Head Genesis-t néz valaki? vagy csak én vagyok ekkora lúzer?

http://sig.anidb.net/images/signatures/3654/aBopk/signature.gif