Topik: School Days

Mivel ennek én még nem láttam témát ezért bátorkodtam megnyitni.Bármennyire is fogtam a fejem néhány jelenetnél mégis a kedvenceim közé sorolom hiszen ennek ellenére jó anime és itt ismertem meg azt a karaktert aki azóta is töretlenül a favoritom:D
Remélem akad esetleg érdeklődő de ha esetleg a topik zavaró,törölhetitek^^".

Re: School Days

Admin wrote:

Az alábbi pár HSZ, SB-ből átirányítva ide. XD

MB wrote:

Az első igéretesnek tűnik, de ugye nem valami "Mindenki megszívta a végén" típusú anime?
A School Days is ígéretesen kezdődött annó, aztán olyan mészárlás lett a vége amit a mai napig nem hevertem ki.

Ha nem gond becsatlakozok ebbe a beszélgetésbe^^.
A vége valóban nem az lett amit vártam,én semmiképp se így zártam volna le.Habár be kell valljam mivel olyan karakterek tüntek el akiket amúgy se kedveltem,nem bántam^^".
Ennek ellenére nem bántam volna ha valahol a közepénél zárják le mert azért elég aranyos animének indult,kicsit meglepett hogy ekkora fordulatot vett a történet.Mondjuk nálam ekkora sokkot nem okozott a befejezés.

Utoljára szerkesztette MB (2012. 01. 23. 12:10:26)

Én az utolsó pár résznél már sajnos sejtettem a végét. De az utolsó pillanatig reménykedtem az "édes hármasban". (Tudom perverz vagyok.) Ami igazán sokkolt, hogy az egész úgy indult, hogy mindenki segíteni akart mindenkinek, aztán mégis nagy mészárlás lett belőle.

http://mbweb.uw.hu/Egyeb/get_firefox2.jpg
Nagy felfedezések:
Egy neves amerikai politikus-tudós anno felfedezte a csúcshatást (elektrosztatikai fogalom) Sárkányt röptetett viharban! Sokan utánacsináták a kísérletet. Azóta tudjuk, hogy viharban nem tanácsos sárkányt eregetni.

MB wrote:

Én az utolsó pár résznél már sajnos sejtettem a végét. De az utolsó pillanatig reménykedtem az "édes hármasban". (Tudom perverz vagyok.) Ami igazán sokkolt, hogy az egész úgy indult, hogy mindenki segíteni akart mindenkinek, aztán mégis nagy mészárlás lett belőle.

(Nem az első vagy aki ezt mondja szóval nem lepődtem megxD).Én amúgy bármilyen gonoszul hangzik,a végéhez közeledve már reménykedtem hogy Makoto és Sekai is visszakapja az eddigieket,nagyon ellenszenvesek voltak számomra és azóta is az ő karakterük az akiket a legjobban utálok:D.
Abban amit mondasz amúgy van igazság,tényleg meglepő hova fajult az egész.Bár hozzá kell tenni amit Sekai segítségnek nevezett én inkább csak ügyes trükknek titulálnám ami egyáltalán nem volt számomra szimpatikus húzás.Arról amit Makoto művelt le pedig nem is nyilatkoznék:D.Nem is értettem hogy szerethette Kotonoha még az utolsó pillanatig is.

Utoljára szerkesztette SweetKinga (2012. 01. 22. 21:39:59)

[off]

Itt demokráci van addíg, amíg az nem torkollik káoszba, örülünk az új témának...

[/off]
Nem nyilatkozom MB nevében, de én speciel egy kissé mást vártam eleve a sztoritól. Inkább amolyan Shuffle féle szerelmi poligont, amiben nem kevés félreértés és még több poén lakozik. A látott befejezés kissé túl komolyra sikeredett nekem.

Utoljára szerkesztette MB (2012. 01. 23. 12:13:59)

Vajdai Péter /* Vajas */

http://vajas13.tvn.hu/avatar/Shiro/ACB_banner_500X150.jpg

Vajas wrote:

Nem nyilatkozom MB nevében, de én speciel egy kissé mást vártam eleve a sztoritól. Inkább amolyan Shuffle féle szerelmi poligont, amiben nem kevés félreértés és még több poén lakozik. A látott befejezés kissé túl komolyra sikeredett nekem.

Hát igen,a shuffle..az valóban aranyos történet volt ezt elismerem bár hozzá kell tenni hogy nem az a páros jött létre a végére akit én vártam,talán pont az akit a legkevésbé akartam.Na mondjuk ez nem tragédia csak megjegyeztem.Humoros volt az egyszer biztos,sokat nevettem egyes jeleneteknél.

SweetKinga wrote:

Nem is értettem hogy szerethette Kotonoha még az utolsó pillanatig is.

Váááá vissza kellett olvasnom az ismertetőt, hogy képben legyek a nevekkel. (Öregszem sad)
Ha jól emléxem szimplán arról volt szó, hogy senki nem mert közeledni hozzá... Túl szép volt.
Így érthető, hogy mindenáron ragaszkodott az egyetlen fiúhoz (a végén már mindenáron), aki járni akart vele.

http://mbweb.uw.hu/Egyeb/get_firefox2.jpg
Nagy felfedezések:
Egy neves amerikai politikus-tudós anno felfedezte a csúcshatást (elektrosztatikai fogalom) Sárkányt röptetett viharban! Sokan utánacsináták a kísérletet. Azóta tudjuk, hogy viharban nem tanácsos sárkányt eregetni.

MB wrote:
SweetKinga wrote:

Nem is értettem hogy szerethette Kotonoha még az utolsó pillanatig is.

Váááá vissza kellett olvasnom az ismertetőt, hogy képben legyek a nevekkel. (Öregszem sad)
Ha jól emléxem szimplán arról volt szó, hogy senki nem mert közeledni hozzá... Túl szép volt.
Így érthető, hogy mindenáron ragaszkodott az egyetlen fiúhoz (a végén már mindenáron), aki járni akart vele.

Igen,azthiszem valahogy így volt bár sajnáltam hogy valóban ilyen sorsra jutott pont egy ilyen miatt.