Re: Ki mit olvas?

Sziasztok!

Ha ennyire unalmasnak találtad a Viszlát, és kössz a halakat! kötetet, akkor a következõbe bele se kezdj, mert az még vontatottabb.  :roll:
Az útikalauz viszont tény, hogy szuperül sikerült. A film meg elmegy, de nem ért fel az eredetivel. Elgondolkodtató dolgok vannak benne, de ha az oktató az élet értelmével kapcsolatban kérdez, mégsem elég neki a 42, ami mindent magába foglal. Minek azt kifejteni???  :?  :lol:

NULL

Hát, ritkán olvasok, mert nem szeretek,kivéve a mangák. De imádok fõzni (lehet, mert itt is keverni kell, mint az eredeti szakmámban- kémikus smile Jamie Oliver: A pucér szakács, király. Persze akit érdekel a stílus. Már alig várom a folytatását smile Apucér szakács visszatér

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentõ példának.

Tegnap álltam neki Kundera, Nevetséges szerelmek című könyvének és már az eleje megfogott, pedig az ilyen stílus nem megszokott nálam, mivel én sci-fi és fantasy rajongó vagyok. Jónak ígérkezik. big_smile  :lol:

Nobody is innocent, there are merely varying levels of guilt.
An opened mind is like a fortress, with it's gates are unbarred and unguarded.

én most a Tamsin történetét olvasom, de az eleje mondjuk nekem elég uncsi volt... de már jó mert találkozott a csaj a szellemcsajjal és már végülis izgi

NULL

Milan Kundera - A lét elviselhetetlen könnyűsége

Nagyon jó kis könyv, csak ajánlani tudom mindenkinek. Nem is gondoltam, hogy engem meg tud fogni egy ilyen könyv, ugye Wagner? big_smile lol

Nobody is innocent, there are merely varying levels of guilt.
An opened mind is like a fortress, with it's gates are unbarred and unguarded.

>Daishi

Imádom!!! Nem is tudom, hányszor olvastam már. smile A Nevetés és felejtés könyve szvsz szintén remekmû, csak ajánlani tudom... a Lét elviselhetetlen könnyûsége utánra.

Most épp Müller Péter: SzeretetKönyv az esti betevõm. Nagyon kellemes kis mû, csak nem bírok belõle egyszerre sokat olvasni, mert eléggé tömény. De épp ettõl üt nagyot és gondolkodtat el bekezdésenként. cool

Deo favente navigas vel limine. (Horatius)
Ira impedit animi iuditium. (Cato)
Waff! (Ein)

Ezerrel Káosz Világa (Worluk) big_smile
Jelenleg épp az Orktánc-ba kezdtem bele, mely egy antológia.
De az elmúlt kb. 3 hónapban: Rend és Káosz, Kondor I-II, Nordes (ezek is mind antológiák)

Őszintén szólva én nem vagyok rajongója a könyveknek.Kevés olyan akadt eddig ami képes lett volna igazán lekötni azonban 1 mégis van amit folyamatosan olvasok(illetve most várok az új kötetre) ez pedig a True Blood.Nem tudom van-e aki számára ismerős a cím de lényegében vámpíros történet ami során más fajok is feltűnnek.Nekem kifejezetten tetszett a története,ahogy olvastam,azt éreztem hogy tudnom kell mi következik ezután..a karakterek is különlegesek,a legtöbbnek mind van szerethető oldala is,csak ajánlani tudom:D.

Utoljára szerkesztette SweetKinga (2012. 01. 22. 21:05:06)