Re: Legrosszabb animék

A Cowboy Bepop szvsz is nagyon waste anime,nekem személy szerint az egyik kedvencem,én sem értem hogy miért van aki nem szereti,bár ízlések és pofonok...Nem lehetünk egyformák... roll

http://www.kepfeltoltes.hu/thumb/060811/Tooya02_www.kepfeltoltes.hu_.jpg        FOREVER FORNEVER        http://i94.photobucket.com/albums/l116/yadana15/anime/anime/Kurama64.jpg http://i94.photobucket.com/albums/l116/yadana15/anime/anime/Kurama02.gif
ez naggyon teccik: http://www.z8.hu/loi.swf big_smile tongue :wink:

ICHIMOKUREN 4ever!

Ajaj...asszem jól beletrafáltam ezzel Cowboy-jal, mert ahogy elnézem ti rajongotok érte. Dehát ez van. Nekem nem jön be, de ettõl még van akinek teccik, mint nektek. Nem akartam senkit megbántani, ha esetleg így lenne... :wink:

"Ez még csak az álmunk kezdete..."

errõl van szó  8)  nem vagyunk egyformák  :P

StarÂ's light rosszul fogalmaztál. Úgy kellett volna, hogy: "van akinek nem tetszik, de ez van"

Hanako wrote:

Hát nálam 2 anime van ami nagyon nem jön be...a Blue Gender és a Kiddy Grade...most nem fogom õket a sárgaföldig lehordani....csak egyszerüen a mondanivalójuk számomra semmi...

A Kiddy Grade-re lehet mondani mindent, de hogy nincs "mondanivalója"? :? 3-4 rész után talán nem tûnik fel... A történetét nem látod, vagy az üzenet hiányzik? Végül is nem tanmese... csak egy remek, fordulatos sztori, sok drámával és nagyszerû jellemekkel (szvsz). Nem kötekszem... csak az indoklás lepett meg kissé.

Deo favente navigas vel limine. (Horatius)
Ira impedit animi iuditium. (Cato)
Waff! (Ein)

Egyetértek Sagessevel, azért a Kiddy Gradeben szinte minden jó, a karakterdesign, a grafika, a sztori, minden...Dehát, ahogy már sokszor is mondtam..."Izlések és pofonok"

http://i106.photobucket.com/albums/m278/kaname119/THC.jpg

nekem spec semmi bajom a KG-el, ha figyel az ember szép kis összefüggések vannak benne, valamint a háttérben ott van a lányok múltja ami végigkíséri az egész sorozatot, gyakran a jelen eseményei az õ múltjukkal áll összfüggésben és azzal együtt kap értelmet :arrow: sõt, mondhatjuk h minden gyakorlailag erre épül. szerintem szépen meg van csinálva, mind grafikailag (dehát a Gonzo-tól mit várjunk  :D ) csak oda kell figyelni, és nem elsiklani a részletek felett- van ott történet...

http://i182.photobucket.com/albums/x112/miyumesan/Msolat2-d.graymansign.jpg

a Kiddy Grade nekem se jött be..... nem tudom miért pedig semmi bajom a lányos sztorikkal de ez valahogy nem az esetem  8)

Sose mondtam h utálom a CB-t, azt mondtam, h NEM SZERETEM! (T_T) Legalábbis ha jól emléxem, nem mondtam azt. Majd mindjárt én is legázozok vkit aki a WolfÂ's Raint hülyeségnek tartja... (Megjegyzés: a CB-t nem tartom hüeségnek, csak NEM SZERETEM. Nem jön be.)

Hito wa nani kanogise nashi ni nanimo eru koto wa dekinai. Nani kao eru tame ni wa toutou no daika ga hitsuyo ni naru. Sore ga renkinjutsu ni okeru touka koukan no gensoku da. Sono koro bokura wa sore ga sekai no shinjitsu da to shinjite ita.

A Kiddy Grade-ben engem csak az ostorrá alakuló rúszfolt, meg a magyar címe és szinkronja ütött ki, de a sztorija jó volt. Legrosszabb anime-k szerintem: Tenjou Tenge és a Soul Link. A gunslinger girl-t is lehordanám ,de azt csak 1,5 részig bírtam így inkûább emszólok egy szót sem smile

http://sig.anidb.net/images/signatures/3654/aBopk/signature.gif

A Kiddy Grade-et nem írnám be a legrosszabbak közé, tele van kicsit gagyi dolgokkal, mint amit madfist említett, a sztori lehet, hogy jó én nem tudom, de viszont van benne egy jó karakter, az a fekete hajú fickó a nagy bőröndjével, sztem ötletes lol

>Wagner
Jaja! smile Kicsit elfogult vagyok: Armbrust sztem a legnagyszerûbb karakter - eddig legalábbis nem találkoztam animében olyan jellemmel, ami jobban megfogott volna (fõként ezért úszta meg az avatárom az eddigi cseréket (ja, az elõzõn is Army-sama volt cool)).
A "gagyi dolgok" pedig, hát Istenem! nem az a lényeg, és nem is zavaró. Máshol is vannak rúzs-ostor szintû dolgok - a címet pedig inkább hagyjuk (a címfordításnak nem igazán vagyok híve, csak akkor, ha akad kifejezõ és jól hangzó magyar megfelelõ).

Legrosszabb anime? Csak a D.I.C.E. jut eszembe. Pedig nekifutottam egy-két résznek, hátha megfog, de esélytelen: csak a fejemet fogtam (pl. amikor a fõszereplõ a fûben kotorászik, és a kézfejére tapad a két sárga kristály, mit csinál? hümmög egyet, oszt csá!)

Deo favente navigas vel limine. (Horatius)
Ira impedit animi iuditium. (Cato)
Waff! (Ein)

Hát igen, fura is volt nekem egy ilyen jó karakter egy olyan animében aminek az a magyar címe, hogy Csajkommandó smile

1ébként mostanában anime, ami tényleg nem tetszett az a Ninja Scroll sorozat volt, a movie után csalódás volt nekem, nem is bírtam végignézni még az első részt sem tongue

F-Zero  - fájdalmasan gagyi
Perfect Blue - ülveelalvós idegtépõ és nagyon csúnyácska -_-

Így most ez a kettõ jutott hirtelen eszembe, bár van egy olyan gyanom, hogy a Perfect Blue-ért kapni fogok  :biggrin:

NULL

Nahát, van flame topic is smile Ezt még észre sem vettem smile

Veszélyes téma.

Részemrõl:

FLCL: Irtózatosan unalmas, semmi értelme, és mindezt úgy próbálja elõadni, mintha valami magasztos mondanivalója lenne... Komolyan, én nem tudok úgy elaludni, ha megy a TV, de ezen sikerült.

Soul Link: Egy hatalmas csalódás. A Naveltõl valami fergetegeset vártam volna, az elõzetes információk alapján nagyon tetszett a karakterdizájn, meg úgy minden... teljesen felcsigázott, erre megnézem az elsõ részt, és "Mi ez a sz@r?"... Valami fertelmesen ronda, szögletes mozgás, már a DOS-os játékok videoiban is fejlettebb volt a CG mint ebben, és a történet gyakorlatilag nem szólt másról, minthogy nagymellû lányok megmentik a világot, lehetõleg minél kevesebb ruhában. Irtózatosan kiakasztott...

Sister Princess: Az alap sorozatot nem is láttam, csak a második évadhoz volt szerencsém, hát borzalmas. Cselekmény 0. Semmi nem történt benne az égegyadta világon. Viszont legalább tízmásodpercenként hallhattuk benne, hogy Onii-chan! A falat kapartam tõle, néhány rész után ment is a kukába. Egyetlen értelmes dolog benne az ending volt (vagy az opening?... ) Can/Goo - Maboroshi :thumbup:

Meg persze akad még jópár sorozat meg film, ami 10 percen bellül a kukában landolt, de azok semilyen benyomást nem tettek rám, minek vesztegessem rájuk a leütéseket smile

És nem, nem fogom beírni ide a Pokemont a DICEt meg a társait, mivel egyetlen részt nem láttam, és nem is áll szándékomban megnézni belõlük smile

http://img81.imageshack.us/img81/4818/ph34rt3hcut3on3sha7.png

Nem mondom, hogy a legrosszabb anime, de amit nem bírtam végignézni az a Trinity Blood  :oops: . Szeretem a vámpíros történeteket, de ezt egyszerûen untam. Meg a magical girl stílus nem jön be... eddig egyetlen ilyen sorozatot sem bírtam végignézni, de biztos van köztük 1-1 jó is.

NULL

Sziasztok!!!
Csak véletlenül keveredtem az oldalra, és döbbenten láttam, hogy valamelyikõtök csúnyán szidta a Trans Formers Cybertront.
Ajánlom, hogy gyorsan szívja vissza. Annak az anime-nek legalább értelme is van, nem úgy, mint a Dragon Ballnak. Nem csak eszetlen verekedés. Amúgy meg, a Trans Formers nincs tiltott listán, nemúgy, mint egyes mesék.
Késõbb visszatérek, és leírok pár adatot. Annyit elõre közlök, hogy a Star Trek-et simán veri.
axe

I never give up!

Ha annyira szereted, legalább a nevét helyesen írhatnád big_smile
És csak úgy mellesleg közlöm, hogy a DB sincs betiltva, csak ezt a hülye kacsát nem lehet kiirtani a köztudatból smile
Úgy egyébként meg nem nagyon érdekel a Transformers, 4-5 évesen még szerettem, mindig néztem németen, de így huszonéves fejjel teljesen hidegen hagy, a DB-vel együtt smile

http://img81.imageshack.us/img81/4818/ph34rt3hcut3on3sha7.png

Trans Former wrote:

Ajánlom, hogy gyorsan szívja vissza. Annak az anime-nek legalább értelme is van, nem úgy, mint a Dragon Ballnak. Nem csak eszetlen verekedés. Amúgy meg, a Trans Formers nincs tiltott listán, nemúgy, mint egyes mesék.

Bocs,én nem láttam a Trans Formerst,de ezek a szavak lesokkoltak XD Most komolyan,nekem egyik kedvencem a DB,és sztem van értelme neki,nem csak esztelen verekedés XD A DB szerintem nem tartozik a legrosszabbak közé,dehát ízlések és pofonok big_smile
Ja...ez sincs tiltólistán,csak épp 24 óra után lehetne vetíteni azzal a szép kis karikával roll

Nézzetek sok-sok Wolf's Raint,Ayashi no Cerest,Angel Sanctuaryt és Kenshint!!!
És olvassatok sok-sok Kagen no Tsukit,Fushigi Yuugit és X-et!!!!

I wanted to tell my old self,that in order to protect someone you have to sacrifice your own life.But to continue to protect someone is to never betray him.

Hát lehet, hogy nem a legrosszabb, de most az Innocent Venus-ban elég rendeset csalódtam. Najó az elején sem volt bíztató, de az utsó pár rész már tényleg a sablon rengetegrõl szólt. A sztori és a jellemfejlõdés, sõt maga a jellemábrázolás is alapvetõen nulla. Az egyetlen pozitívum talán a görkorizó mechák, meg tengeralattjáróvá alakuló hadihajó volt.
Viszont a legrosszabb kategória gyõztesét, a Soul Link-et még így sem nyomja le.

http://sig.anidb.net/images/signatures/3654/aBopk/signature.gif

Trans Former wrote:

Sziasztok!!!
Csak véletlenül keveredtem az oldalra, és döbbenten láttam, hogy valamelyikõtök csúnyán szidta a Trans Formers Cybertront.
Késõbb visszatérek, és leírok pár adatot. Annyit elõre közlök, hogy a Star Trek-et simán veri.
axe

A TF eredeti filmje még Â'86-ból nekem bejött; az újabb sorozatokon általában csak fogom a fejem. Didaktikus, gyerekes, két rész után kiszámítható sztori, gagyi CG-vel és ótvar szinkronnal. SZVSZ persze.

Mondhatnád, hogy a Dragon Ball-ra is igaz amit írtam. Igazad van, de a különbség az, hogy a DB egy egész zsánert definiált; a TF Cybertron pl. ezzel szemben a róka sokadik bõrének lenyúzásával létrejött torzszülött. Jah, amúgy kíváncsi vagyok mi is az szerinted, ami a vita tárgyát értelmessé teszi a DB-al összehasonlítva...

Jah és a Dragon Ballt nem tiltották be Mo.-on; csak lejárt az RTL linence és érthetõ okokból nem látják sok értelmét a sorozatot folytatni, az éjfél utáni mûsorsávba szorulva (minthogy fõmûsoridõtõl éjfélig tartó sáv másnak van fenntartva, máskor meg nem adhatnák, vagy csak xarrá vágva, ld. 4Kids és a One Piece).

NULL

Olvastam minden kritikát, és amint ígértem, íme az adatok:
Sorozat: 10-12, ebbõl 2-3 a huszonéves korosztálynak való; 500 epizód
számtalan fanfic
3 kiadótól 150-160 képregény(eddig)
22 éves pályafutás
Az amcsiknál havi 4 képregényt adnak ki.
Ami az életkort illeti, 53 éves embert is ismerek, aki szintén rajongó.(Nagyobb mint én.)
Ami a helyesírást illeti, hol így, hol úgy írják a címet. Nekem ez rögzült be.
:evil4:  :fy:

I never give up!

Trans Former wrote:

Olvastam minden kritikát, és amint ígértem, íme az adatok:
Sorozat: 10-12, ebbõl 2-3 a huszonéves korosztálynak való; 500 epizód
számtalan fanfic
3 kiadótól 150-160 képregény(eddig)
22 éves pályafutás
Az amcsiknál havi 4 képregényt adnak ki.
Ami az életkort illeti, 53 éves embert is ismerek, aki szintén rajongó.(Nagyobb mint én.)
Ami a helyesírást illeti, hol így, hol úgy írják a címet. Nekem ez rögzült be.
:evil4:  :fy:

Bántotta itt valaki a Transformers franchise-t? Lehet akármi az alap; a "rókanyúzó" gépezet néha fertelmes selejeteket dob ki magából.

Jah és nem hiszem, hogy a Star Treket verné, ha a pénzbevételeket néznénk; de ha van errõl forrásod persze...

NULL

Kevés anime akadt eddig(szerencsére) amivel különösebb problémám lett volna azonban mégis akadt 2 ami nekem nem jött be,ez pedig a Hellsing és a Blue Gender volt.A storyja az egyiknek sem tetszett habár az elsőnek a grafikájában azért nem láttam különösebb kivetnivalót de a másodiké szerintem kifejezetten gyenge volt.
Persze ízlések és pofonok mert gondolom sokan akadnak akiknek meg pont ezek tetszenek,én mindenesetre nem tartozok közéjük.