Re: Az animé-k hatása az életedre

Vizsgaidõszakban mondhatni igen desktruktív hatással vannak az életemre a kis piszkok, de azt hiszem ez nem szorul magyarázatra XD

Dsu dsu dsun-n Don-zuko Donzuko...
SHI! NO! BU!

Én már nagyon kiskoromban is néztem csak akkor még a német adon volt.De ugy is néztem ikertesommal, mert nagyon tetszett nekünk.Azota rajzolgatom öket, még játszottunk is picin animefigurákkal amit kivágtunk:-) Valahogy belsöleg ugy érzem és én is hasonloképpen szoktam gondolkodni mint ök.Én is álomvilágban élek, de ezt a felszineset is észreveszem ami körülöttünk van:-( Én szivesen belemerülök ebbe a világba, miközben nézem az animéket. Szeretem öket
http://upload7.postimage.org/544057/aha.jpg

NULL

azt hiszem, hogy nem sok dolgo volt ily nagy hatással szerény kis életemre tongue ugyanis amióta /+-t nézek, azóta nem tudok megválni az animéktõl tongue azt hiszem én is függõ lettem big_smile

life is pain, get over it

Sziasztok!^^
Nah elmondom az én kis idióta történetemet:P
Mikor még nem ismertem az animéket,tök unalmasak voltak a mindennapjaim,egyáltalán nem számítógépeztem csak nagyon ritkán,alig hallgattam zenét mert nem tudtam mit...azóta,mióta megismertem az imádnivaló animéket(:D) szinte egész nap a gép elött ülök,honlapokat nézek+ szerkesztek,rajzolok,zené hallgatok,msnen egy csomó animéssel beszélgetek...sztem van egy "kis" külömbség a két "élet" között^^ big_smile
Nincs egy olyan napom,amiben legalább 1× ne kerüljön szóba az anime:D
Tök sokat "álmodozok",gondolkozok hogy "húú de jó lenne szellemekkel találkozni" vagy hogy "de jó lenne végre valami izgalmas helyzetbe kerülni" meg ilyenek...szóval egyfolytában ilyenekre gondolok,néha úgy érzem mintha begolyóztam volnaXD
ami az animés cuccokat illeti...:a szobám tele van festve anime szereplõkkel(Inuyasha,Sesshoumaru,Yu-gi-oh,Ichika,Naraku,Chi...stb),vannak figuráim,mangáim,újságaim,kártyáim,animéim(mármint töltögetek dögivel...^^),posztereim,kulcstartóim,képeim,zenéim,videóim és millió rajzom:P asszem ennyi,remélem nem felejtettem ki semmitXD
nah sziasztok,és további jó ANIME rajongástXD

matsuo-chan wrote:

azt hiszem, hogy nem sok dolgo volt ily nagy hatással szerény kis életemre tongue ugyanis amióta /+-t nézek, azóta nem tudok megválni az animéktõl tongue azt hiszem én is függõ lettem big_smile

függõség?XD ez kevés hozzá,ez sztem betegség ami nem gyógyítható!!:D:D:D:D:D:D XDXDXDXD

"Az anime is egyfajta drog.Könnyû rászokni,de nehéz leszokni" big_smile

Satomi wrote:

függõség?XD ez kevés hozzá,ez sztem betegség ami nem gyógyítható!!:D:D:D:D:D:D XDXDXDXD

Egyetértek.  :wink:

http://mbweb.uw.hu/Egyeb/get_firefox2.jpg
Nagy felfedezések:
Egy neves amerikai politikus-tudós anno felfedezte a csúcshatást (elektrosztatikai fogalom) Sárkányt röptetett viharban! Sokan utánacsináták a kísérletet. Azóta tudjuk, hogy viharban nem tanácsos sárkányt eregetni.

big_smile

"Az anime is egyfajta drog.Könnyû rászokni,de nehéz leszokni" big_smile

Hm... lássuk csak... a tavalyi õszi con óta elkezdtem figurákat gyûjteni. big_smile Persze csak a kedvenceimbõl... és a legtöbb eddig a DB.  :cool: Szerintem a függõségnek ez már egy speckó változata.  :lol:

Részemről amit én kitudok itt emelni az az hogy ez az egyetlen téma amiről rendszeresen gyűjtök képet.A kedvencekről külön mappák is vannak és amit igazán megszeretek arról igyekszem a legtöbb képet összeszedni.