Topik: Wolf's Rain

Nem nagyon szeretek új topicot nyitni, de ezúttal kivételt teszek! ^^ A kedvenc animémrõl van szó, a WolfÂ's Rain-rõl. A történet néhány farkasról szól, akik a Paradicsomot keresik, Cheza, a holdvirág-lány vezetésével. Magával ragadó történet, szereplõk, animáció, zene (Yoko Kanno) - elsõ látásra beleszerettem big_smile
Részletesebb ismertetõ:
http://www.aoianime.hu/index.php?oldal=reviews&rev=199

"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes." Or should I?

Re: Wolf's Rain

Nekem is ez az egyik kedvenc animém...mindent szeretek benne smile
A szereplõk mind nagyon szépen ki vannak dolgozva - külsõleg és belsõleg is.
Kedvenceim: Hige :love2: , Blue és Toboe.
A történet is nagyon tetszik, a zenérõl nem is beszélve smile

The power of imagination makes us infinite.
           http://kep.tar.hu/aasura

Nekem a zene nagyon bejött. Alõsször csak 2 részem volt és az volt a plána, hogy azt hittem, hogy Toboe csaj. big_smile Más is volt akiilyen tévedésbe esett? Vagy csak én voltam ilyen szerencsétlen? big_smile
Egyébként a vége felé Chert és Hub-ot nagyon megkedveltem, de Tsume-Toboe kapcsolata tetszett leginkáb..(fõleg mikor Tsume beszélt Toboehez mikor meghalt.  :cry: )

BATORU SHYOU ZE!

Toboet sokáig én is lánynak hittem smile Fõleg, mert úgy rajongott Tsumeért. Akkor jöttem rá, h fiú, mikor találkoztak Chezaval.
Tsume és Toboe kapcsolata nekem is nagyon tetszett. Örültem, hogy végülis Toboe nem hiába próbálkozott annyit, mert Tsume végülis megkedvelte õt...

Bocsi, de ez lol... Szerintem már akkor lehetett tudni, hogy fiú, mikor nagyon élvezte a fiatal lány társaságát... smile (akinek késõbb véletlenül levadászta a kedvenc madarát... ^^Â' )

"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."

"A sivatag egy kalap sz@r. Kivéve a csillagokat. Azok olyan közel vannak... Tudod?"

Sztem az lehetett szimpla barátság is. Elvégre Toboe még gyerek...nem hiszem, hogy bármit is akart volna Learatól. Csak magányos volt, és a kislány kedves volt hozzá...igaz, akkor még csak farkas formájában látta...

aasura wrote:

...nem hiszem, hogy bármit is akart volna Learatól.

Áhh, tényleg, Leara... Köszi! big_smile *szuper a névmemóriám, mi? tongue*
Hát én nem tudom... Lehetett volna barátság is, fõleg, miutánr szegény éhezõ kis farkas Toboe-nak enni adott a lányka. De szerintem az iránta érzett lelkesedésében azért érezni lehetett, hogy nem csak szimpla barátság irányul Toboe felõl. (bár, ez csak az én véleményem)

"A sivatag egy kalap sz@r. Kivéve a csillagokat. Azok olyan közel vannak... Tudod?"

Lehet..de akkor mi van a Tsume iránt érzett lelkesedéssel? Az sem szimpla barátság volt? Ennyi erõvel mondhatnánk arra is... Én az elején, amikor még azt hittem, h Toboe lány, szurkoltam neki, h sikerüljön meghódítania Tsumet  :oops:
Aztán rájöttem, h csak felnéz rá, és csodálja õt...amolyan példakép, v nem tom...

aasura wrote:

Én az elején, amikor még azt hittem, h Toboe lány, szurkoltam neki, h sikerüljön meghódítania Tsumet  :oops:

XXD Gyönyõrû pár lettek volna, az tény. XXD (és különben is, erre a valók a yaois témák. tongue big_smile)

aasura wrote:

Aztán rájöttem, h csak felnéz rá, és csodálja õt...amolyan példakép, v nem tom...

Na, ez nekem az elején lejött... big_smile Bár, azért mi pasik jobban megértjül egymás gondolatmenetét, szóval emiatt is lehetett számomra egybõl világos, hogy Toboe NEM csaj. big_smile

Ohh, bocsánat big_smile Mint lány, a pasik gondolatmenetét én soha nem fogom megérteni...jobb is tongue
De teljesen mindegy, h Toboe fiú, v lány...mindenképp jó karakter tongue Kis kawaii smile

Én ugyanúgy gondolkodom, mint aasura kifejtette feljebb. ^^Â' Annyi különbséggel, hogy nem drukkoltam Tsumének és Toboének. big_smile

BATORU SHYOU ZE!

Na jóóó...Higének és Bluenak én is jobban drukkoltam...de az be is jött  :love3:  Olyan aranyosak együtt!

bejönni bejött, ha nem számítod az anime végét. ^^Â'Â'Â'

BATORU SHYOU ZE!

Jelentem,ez az elsõ anime amit végignéztem,miután felfedeztem magamnak az ANIMÉket! *boldog* Jó benyomással kezdtem.Egyszerûen imádom ezt,a zenéjét,a látványát,a történetét,a szereplõket stb.
Az éééén kedvencem Tsume,tudjátok,mert õ olyan,amilyen.De bírom Darciát is,mert õ nem a tipikus gonosz!
Óó,igen,Toboével kapcsolatban:hát reklámozzam itt is,hogy én baromi sokáig hittem lánynak?Nem tûnt fel az angol sub-ban,hogy he XD sem mikor kinyilvánította,hogy tetszik neki Cheza stb. mondjuk nem zavartatom magam a nemét illetõen,mer akkor is csak kölyöknek látom,de annak igen szerethetõ,és naná,hogy van benne is valmi különleges.
Ha farkasokon kívül is nézzük a szereplõket,akkor én nagyondenagyon szerettem Chert!!De tudjuk,hogy az õ is osztozott a többiek sorsában.De sajnálom,hogy õ volt az ELSÕ.Az õ halála után  lettem biztos abban,hogy semmiképp nen számítsak olyan végre,amin nem sírok.

Nézzetek sok-sok Wolf's Raint,Ayashi no Cerest,Angel Sanctuaryt és Kenshint!!!
És olvassatok sok-sok Kagen no Tsukit,Fushigi Yuugit és X-et!!!!

I wanted to tell my old self,that in order to protect someone you have to sacrifice your own life.But to continue to protect someone is to never betray him.

Igen...én is Cher halála után kezdtem számítani a további szomorú dolgokra...
De ha már az embereknél tartunk, akkor én még Quent Yaident szerettem meg nagyon... Jó...az elején nem bírtam, de mikor kiderült a múltja, akkor már érthető volt, h miért utálja annyira a farkasokat...de Toboe végülis az ő szívét is meglágyította smile (csak szegény Blue-t sajnáltam sokszor)

WolfÂ's Rain, WolfÂ's Rain... Áhh...Ez az anime szívem sok csücskének egyike  :biggrin:
Nagyon szép alkotás, amit szerintem kár kihagyni. A zenéjét sokszor hallgatom (gyönyörû), meg a sorozatot is  jópárszor megnéztem.

Van egy  furcsa, kicsit szomorkás hangulata az egésznek. A történet érdekes, a karaktereket pedig mind könnyû megkedveleni. Tsume mondjuk elég unszimpatikus volt az elején, de a végére sikerült õt is megszeretnem.
Ha pedig kedvenc szereplõt kéne választani, akkor....Darcia ^_^  és persze Toboe.

NULL

Végre sikerül megnéznem eme csodás művet lol
már csak az utolsó rész van hátra, kár, hogy már tudom, hogy mi lesz a vége, hála a sok fórum olvasgatásnak sad
Na szóval
nagyon jó a sorozat, bekerült a kedvenceim közé, leginkább a történet miatt.

bagszi wrote:

azt hittem, hogy Toboe csaj. big_smile

aasura wrote:

Toboet sokáig én is lánynak hittem  Fõleg, mert úgy rajongott Tsumeért.

nekem eszembe se jutott, hogy Toboe csaj lehet ^^' namind1, érdekesek vagytok lol

A szereplőkről: nekem Kiba volt a kedvencem smile, de nagyon birtam Quint és Blue párosítást is, majd miután különváltak és Blue kezdett kibontakozni akkor mondjuk már sokkal jobban megkedveltem smile
+nagyon jó karakterek Tsume, Hige [sztem az ő jelleme fejlődik a legtöbbet a sorozatban] Hubb [ő is kicserélődik, figyeljétek meg az első részben az arcát, majd az utolsó részekben, félelmetes smile], Toboe...
Aki nem volt szimpatikus az Darcia és a Nője

Darcia-t én speciel bírtam (csak kár, hogy a végére totálisan agyára ment a Paradicsom -_-). Harmona-ról meg nem túl sokat tudunk meg, úgyhogy számomra semleges szereplõ volt.

Hige meg valóban nagyon sokat fejlõdik, de Tsume is.

NULL

Nah,indul a védjük meg Darciát projekt big_smile Na jó,végülis nem,de én szimplán zseniálisnak tartom a karakterét,mert nem a kifejezetten negatív,meg sztereotipikus szereplő.Szerintem.
A csaját meg,hamonát egyenesen gyönyörűnek tartom?Szerintetek nem szép? Komolyan,ilyen hajzuhatagot!!Ráadásul ő még annyira se gonosz,mint Darciám,pluszba még Paradicsom beteg is sad

Higét nem nagyon figyeltem a sorozat alatt,én leginkább Tsuméra koncentráltam első nézésre,aztán meg bejött Hubb,naná,hogy őt is imádtam smile Bár ha belegondolok,Jagaran kívül nincs senki,akit rühellek,azt hiszem smile

I wanted to tell my old self,that in order to protect someone you have to sacrifice your own life.But to continue to protect someone is to never betray him.

Wolfs Rain rohattul tetszet big_smile
Az ending...az naon teccik big_smile
és bocs de hogy sikertült Toboe-t lanynak nezned? big_smile

NULL

Alapszabály animéknél: ha egy szereplõrõl nagyon nem tudod eldönteni, hogy hím vagy nõnemû, akkor az biztos, hogy  pasi big_smile

NULL

Na igen,ha nem tudom eldönteni,h csaj v pasi,akkor az pasi,csakhogy én kapásból a csaj mellett döntöttem big_smile
Meg most komolyan...azért Toboe enyhén szólva egyszer nem viselkedett fiúsan.Vagy igen??Na jó,az a beszólás,h "Azt hiszem szerelmes vagyok"(értsd Cheza látványára big_smile),el kellett volna árulja,de azért mégis big_smile

Aranyos big_smile
nemtom , de nekem elsõ pillantásra se volt kétségem Toboe nemére vonatkozoan
De, ha netán mégis akor sztetek miert járt annak a lánynak a kedvébe 1x-2x? big_smile nemtom nekem nyilvánvalo volt ^^

NULL

a barátnõm mostani kedvenc animéje:D valószínû én is meg fogom nézni^^

"Az anime is egyfajta drog.Könnyû rászokni,de nehéz leszokni" big_smile