Re: Yu Yu Hakusho - A szellemfiú

Wagner wrote:

figyelj Jsan, a YYH, Cowboy BEbop és a DB is rendelkezik igazi hangulattal

Én mintha az ellenkezõjét irtam volna?

JSaN wrote:

Rengeteg animét szeretek, de amit csak a hangulata miatt abból csak három van:YYH, Cowboy Bebop, és a sima klászikus Dragon Ball.

A samurai champloo-rol még nem sokat hallottam, de ha már emmlitetted akor majd megszerzem valakitöl. :prayer:  :drinkers:

"a föld azé aki megeszi"
mondta egy giliszta

jó bocs, nem egészen úgy írtam le a dolgokat, ahogy akartam    /ennyi
de aztán ki ne hagyd a samurai champloo-t wink

Kaname wrote:

Azt nagyon bírom, amikor Kuwabara letörpézi Hiei-t.Szerintem Kuwabara Hiei nyugalmának köszönheti, hogy még él.Yusuke pl. ezért megölte volna. big_smile

Hiei nyugalmának?...  :roll:
Inkább annak, hogy Hiei nem olyan erõszakos, mint amilyennek az elején tûnik. Jóval kedvesebb is tud lenni, mint amilyennek mutatja magát.
Szerintem Hiei elég forrófejû és nyugodtnak semmiképp nem mondanám. Részben azért nem "bántja" Kuwabarát, mert szimplán lököttnek tartja, és nem látja különösebb értelmét, hogy rá pazarolja az energiáját. Többé-kevésbé elengedi a füle mellett amit mond, csak visszaszól neki.
Jóval rosszabbul esne neki, ha Kurama Kertitörpézné le...
De Kuwabara véleménye annyira nem hatja meg...  :P
Nem mintha más véleményére sokkal inkább adna, de Kuwijéra legkevésbé... smile
Ezt már csak így gondolom.
Mint töretlen Hiei-fan. Az én kicsi kerti törpém olyan ari!!!  :D

"Mit nem fogadtál el a pillanattól,
Az öröklét sem adja vissza már."
                                       /Friedrich Schiller/

Bütyök wrote:

Ezt a férjemj kikéri magának!  :D  :D

Hiei-re én se mondanám,hogy nyugodt...Kuwi inkább azért él még,mert sztem Hiei a "még arra se méltó,hogy a cipõm talpával érintsem" elvet használja az õ esetében... he-he  :lol:

http://i42.photobucket.com/albums/e349/Amaru1513/Photoes/fgvb.jpg
FOREVER,FORNEVER!!!
"Soha.Soha nem adok fel semmit.Sohasem."(Kurama)

Amaru wrote:

Bütyök wrote:

Ezt a férjemj kikéri magának!  :D  :D

Nem is úgy értettem, hogy megtenné. Persze, az én férjem se gondolná, hogy ilyet mondana a legjobb barátjának. Csak ha ilyet mondana...
De hát nem fog... tudom én is...  :roll:

Amaru wrote:

Hiei-re én se mondanám,hogy nyugodt...Kuwi inkább azért él még,mert sztem Hiei a "még arra se méltó,hogy a cipõm talpával érintsem" elvet használja az õ esetében... he-he  :lol:

Igen. Igen. Valami ilyesmirõl papoltam én is az elõbb...  :D

/Friedrich Schiller/

Amaru wrote:

"még arra se méltó,hogy a cipõm talpával érintsem" elvet használja

Akkor még annyira sem tartja, mint Shishiwaka..., aki az õ csodálatos talpa nyomát rajta hagyá itt nem részletezendõ színû haján. Ó, mily gyönyörûséges!  :lol:

Érdekes, hogy Hieiben sosem látam olyan fokú tiszteletet az ellenfelei iránt, mint Kuwabarában (ha csak a fehér tigrises jelenetet nem vesszük annak). Talán mert szörny, és szégyenlené...
Azért szerintem Hieiben is megvan az a fajta tisztelet Kuwabara iránt, amit Kuwabara ki is mondott annak idején a halálára készülve: "Utállak, de azt elismerem, hogy nagy harcos vagy." Szerintem Hiei is valami ilyen véleménnyel lehet róla, csak már megint az a fránya büszkeség, ugye...

"Álom zárja le a szemem
Álmok Ura, szárnyalj velem!"

Atomnyul wrote:

Érdekes, hogy Hieiben sosem látam olyan fokú tiszteletet az ellenfelei iránt, mint Kuwabarában (ha csak a fehér tigrises jelenetet nem vesszük annak). Talán mert szörny, és szégyenlené...

Véleményem szerint inkább azért nem mutat ilyesfajta tiszteletet, mert eléggé nagy ego-ja van az én uramnak, és hát valamilyen szinten mindig elbízza, jobbnak tartja magát az ellefeleinél... Egy gyengébb ellenfelet meg minek tiszteljen? ...  :roll:  Õ nem az a típus.  :D
(Ja, fehér tigrist sem tisztelte, csak szánalmat érzett iránta. Szerintem legalábbis. Vagy sajnálta.)

Atomnyul wrote:

Azért szerintem Hieiben is megvan az a fajta tisztelet Kuwabara iránt, amit Kuwabara ki is mondott annak idején a halálára készülve: "Utállak, de azt elismerem, hogy nagy harcos vagy." Szerintem Hiei is valami ilyen véleménnyel lehet róla, csak már megint az a fránya büszkeség, ugye...

Na, igen. Ez az. A barátait inkább tiszteli, mint az ellenfeleit, és ezzel a Kuwi dologgal 100% ig egyet értek. *Hiei itt morog mögöttem, hogy õ ugyan nem tiszteli Kuwit...  :D *
Csak hát igen. Hiei nem az az érzelmeit, tiszteletét kimutató egyén.  :lol:

/Friedrich Schiller/

Nah, A+-on kezdik a YYHát megint lol
lehet örülni emberek!
legalábbis az oldalon a TV műsorhoz az volt írva smile

Nekem a Dark Tournamentes részek tetszettek a legjobban. Sok jó kis bunyó volt benne. A legjobb szereplő szerintem ezen a részen a részeg, punk gyerek volt, csak elfelejtettem a nevét. (Segítsen ki valaki!). Amikor Hiei harcolt Bui-val az is nagyon állat volt. Hogy megfogta a Fekete Sárkányt!

Nobody is innocent, there are merely varying levels of guilt.
An opened mind is like a fortress, with it's gates are unbarred and unguarded.

Ha emlékezetem nem csal,akkor annak punk gyerekenk a neve Shaku (nem tom hogy írják)volt.
Juhúúúúúúúúú!!Holnap újból kezdõdik a YYH!!!! :headbang:  :hello1:  Újra lesz Kurama!!! :love5:  :love7:  :love10:  :D *örömtáncot lejt*  :wav:

http://www.kepfeltoltes.hu/thumb/060811/Tooya02_www.kepfeltoltes.hu_.jpg        FOREVER FORNEVER        http://i94.photobucket.com/albums/l116/yadana15/anime/anime/Kurama64.jpg http://i94.photobucket.com/albums/l116/yadana15/anime/anime/Kurama02.gif
ez naggyon teccik: http://www.z8.hu/loi.swf big_smile tongue :wink:

ICHIMOKUREN 4ever!

EGyszer végignyomtam a Yu Yu Hakusho:Dark Tournament gameboyos játékot és ott Chu volt a neve smile
de az animében (Saku vagy Shaku smile) [legalábbis a magyar változatban]

Én is már nagyon vártam hogy újrakezdjék. Ismét végig fogom nézni. Fogadjunk hogy Yusuke-ék fogják megnyerni a Dark Tournamentet. smile Egyébként kösz hogy kisegítettetek. Gracias!

Nobody is innocent, there are merely varying levels of guilt.
An opened mind is like a fortress, with it's gates are unbarred and unguarded.

Nekem az Átjáró tetszett a legjobban: érdekes, ahogy kibontakozik a sztori. smile

Amúgy a YYH-t eleinte utáltam, aztán apránként megszerettem (ehhez látni kellett a 2. felét, aztán persze a legelejét is - a narrátor elsõ megszólalása önmagában is figyelemreméltó tongue). Mostanra a "bármikor megnézem" kategóriába került.

A nagy kedvenc Botan - és persze Kuwabara. big_smile

Deo favente navigas vel limine. (Horatius)
Ira impedit animi iuditium. (Cato)
Waff! (Ein)

Wagner wrote:

EGyszer végignyomtam a Yu Yu Hakusho:Dark Tournament gameboyos játékot és ott Chu volt a neve smile
de az animében (Saku vagy Shaku smile) [legalábbis a magyar változatban]

Asszem, csak a magyar változatban, eredetileg tényleg Chuu. smile

http://m.blog.hu/ho/hondana/image/banner.jpg

Egy éves késéssel megérkezett a válasz a postomra, ennek kifejezetten örülök. big_smile

Amaru wrote:
Kaname wrote:

Amaru:Az angol, a magyar és a japán szinkronban is nõi hangja van, bár mondjuk a japánban kicsit lágyabb, és az angolban valamivel vastagabb mint a magyarban. tongue

Oáááá!!Az angolban az egy nõõõ hangja?????*szívroham kerülgeti*
Jesszus...

Én amúgy az alvilágra szavaztam,de csak azért mert ott baromira tetszenek a Kuramás-részek,és valahogy ott sokkal érettebb,vagy elmélyültebb kurama karaktere,mint a Dark Tournament alatt..amúgy az alvilág és a dark tournament között vaciláltam..

Érettebb és elmélyültebb.... Höh. Vicces, mennyire sügér  voltam még négy éve XD

"Mostanság rocksztár imidzsre gyúrok."
"És ismered a Nickelback-től a Rockstar-t?"
"Alap. Az a himnuszom."
Életérzés: Amaru

Én annó egészen addig nőnek hittem ameddig az egyik viadalos részben le nem püfölték róla a ruhát. Ki is gúvadt a szemem, hogy "mi a hentait rajzoltak ezek az idióták!". Aztán persze leesett és elfogott a röhögés.

http://mbweb.uw.hu/Egyeb/get_firefox2.jpg
Nagy felfedezések:
Egy neves amerikai politikus-tudós anno felfedezte a csúcshatást (elektrosztatikai fogalom) Sárkányt röptetett viharban! Sokan utánacsináták a kísérletet. Azóta tudjuk, hogy viharban nem tanácsos sárkányt eregetni.