Re: Elfen Lied

Wagner wrote:

Amúgy tudom, hogy mit gondolsz az EL-rõl, egy véleményen vagyunk smile

OFF: akkor ez már a 3. (FMA+ Tokyo Hotel big_smile )
azért gondoltam írok hagyjak magam után egy kis nyomot ebbe a topicba is, ínséges idõk jönnek...  :D OFF

http://i182.photobucket.com/albums/x112/miyumesan/Msolat2-d.graymansign.jpg

Azt szeretem ebben az animeben hogy olyan jó flamewar-okat és "ezazistenkirályüberállat" meg "lolifanservicesablonszar" véleményeket lehet olvasni a topikjaiban, hogy ihajj. Öröm olvasni  :lol:
Tényleg nem akar valaki égbe magasztaló vagy sárbatipró gondolatok írni róla ide is? wink

http://sig.anidb.net/images/signatures/3654/aBopk/signature.gif

Jaj most mi van? lol

Ki az az okos, aki Lucy-t szereti? big_smile Majd szétkapja a vektoraival tongue

Egyébként az után kezdtem el nézni, hogy láttam egy avataron, ahogy Nyuu tüsszent smile Sokáig a szarvait meg tisztára füleknek néztem (Mint InuYashán big_smile) Még csak az első 8 részt láttam, de le kell majd az egészet menteni (ehhez az InuYashát előbb ki kell dvd-re írni, mert 40GB az 40GB akárhogy is nézem big_smile)

--------

Hüpp-hüpp... Végignéztem, vége szomorúúúúú.....

Állítólag a manga jobb. Majd kiderül hmm

NYUUUUUUUU!!!!

---------

Emlékeztek Kisaragi-chan-ra?
A mindent elejtő titkárnénire, aki szörnyű halált hal Lucy kezei között? (az irodában minden fal ki volt tapétázva Kisaragi-chan-nak szánt utasításokkal big_smile Hova kell dobni a szemetet, spóroljon a vízzel, stb)

Ma kinyomtattam a hónapok neveit, és ott volt a már nem használt régi kínai hónaplista is. Ezek szerint Kisaragi-chan magyarul Február kisasszony smile

If you are a girl under the age of 12
And you are high on marijuana
Don't ride your bike!

madfist wrote:

Tényleg nem akar valaki égbe magasztaló vagy sárbatipró gondolatok írni róla ide is? wink

Már nekem is elment a kedvem azoktól a jó kis flmewaroktól. ^^ Mindkét oldal rendszeresen túllihegi a dolgot [Velem is elõfordult már.], szÂ'al most is csak annyit mondanék, hogy sztem piszokjó egy anime. :wink:

-=RelakS=- wrote:

Sokáig a szarvait meg tisztára füleknek néztem

Lol, nem vagy egyedül. big_smile Nem is hinnéd, mennyi embert megtévesztett már a dolog, köztük engem is. A mangával kicsit elõbb találkoztam össze és ott még megtévesztõbb a dolog. A sok girbe-gurba vonal miatt a szarvak is eldeformálódtak.

"Actually I envy you. Whenever you talk about archeology, you eyes shine like those stars in the sky. It makes me want to find something for me too. I want to shine like you do. I'm trying to find something for me with my heart and soul.- Naru /Love Hina manga/
"I'm... better at gaining happiness by not being myself... "-Lucy /Elfen Lied manga/
,,Indivisibiliter ac Inseparabiliter! "

Az EL volt az elsõ anime amit láttam és a mai napig a kedvenceim között található!Én csak dícsérni tudom.Hogy más mit mond az nemigazán érdekel.A vélemények akárhogy is nézem mindig szélsõségesek.Kétféle ember létezik:van akinek a kedvence és van aki utálja.Ja és a harmadik, aki még nem látta.

"So much to live for, so much to die for. If only my heart had a home..."
"Created a kingdom, reached for the wisdom. Failed in becoming a god..."

és én melyik csoportba tartozom? mert nem is láttam végig, meg utálom is
amúgy neked miért tetszett? kifejtenéd?

Akkor te a két csoport úniójába tartozol.Nekem azért teccett, mert ijen az ízlésem.Megfogott a történet, a szereplõk jelleme is jó, és a poénok is a helyükön vannak.Amúgy ha nem is láttad végig akkor mért utálod?Most te meséld el, hogy mi kivetnivalót találtál benne.

nincs is kedvem kifejteni, annyira nem érdekel ez az anime, mint kábé a pokémon
elkezdtem nézni, mert sokan szeretik, biztos jó lesz, elindult a csaj, full pucéran, elkezd hentelni kábé negyed órán át, a legbrutálisabb módon szétszed vagy 30 katonát, tele van tömve fölösleges erőszakkal...kicsit visszafogottabban is meglehetett volna oldani a hentelést sztem, aztán utána fejbelövik a csajt és akkor átváltott az egész karaktere egyfajta "cute"-ba...és akkor gondoltam: na jó ennyi elég volt...:P
ha valami ami az első rész után ennyire nem tetszik, azt nem szoktam tovább nézni (tudom, most jön az, hogy ne ítéljek egy rész után, mert később majd jobb lesz, persze, persze, gondolom az EL-nél is így van)
nah mondom nincs is kedvem részletezni,
meg amúgy is olvastam róla egy csomó véleményt, olyan emberektől akiknek tényleg már hosszú éves tapasztalaik vannak az animék terén és nekik aztán lehet adni a szavukra

------

még azt tenném hozzá, hogy kár, hogy ez volt az első anime amit láttál, sztem nem ezzel kellett volna kezdeni...

Ahogy érzed!Nem kötekszem.Neked ez a véleményed, elfogadom.Én másképp látom az egészet, vagy elfogadod, vagy nem.Az engem hidegen hagy.

ami az elsõ rész után nem teccik azt meg se nézed? :S nemtom sztem felesleges elso rész után megitélni barmilyen animét , foleg EL-t....
sztem ugyan ez vonatkozik az AMV kre is..

NULL

Tök birom, hogy mindenki ezzel jön smile
Hűűű, hogy ne itéljek meg animét az első rész után, hát megbocsáss talán a többi részben nem ez az értelmetlen gyikálás folyik? Még nem igy volna akkor se nézném meg, mert egyszerűen nem tud érdekelni, amiket összeolvas róla az ember, hát nem sok kedve van utána nekiállni
most meg jön az, hogy ne itéljek más véleménye alapján...

Ne ítélj más véleménye alapján!

:smt077

Don't ride your bike!

lol biztos elolvastad ismertetojet azt csa , brutalis perverz...
elsimerem nehol tulvasba megy a henteles kivitelzése , de mégiscsak ettol EL .. sztem igy töjkeletes és aki szereti az biztos nem nyavajog a vér láttam mert mint már montam ettol EL.
nemtom engem nem zavar sok helyen a vér aniyra le tud kotni a tortenet .
A másik : aki nem csípi az biztos sokkal véresebbek mondja es mint valójában az , inkább döntse el mindenki maga mi számára a véres

1ébként ha nekem nem teccik egy anime elsõ resze nem torlom ki es fikazom ahol tudom ..

NULL

hmR wrote:

1ébként ha nekem nem teccik egy anime elsõ resze nem torlom ki es fikazom ahol tudom ..

Hát én meg kitörlöm, ezer jobb dolgom is van, mint hogy egy olyasvalamire vesztegessem a drága idõmet, ami már az elejétõl nem tetszik. Lehet hogy utánna a világ legjobb sorozata válik belõle, de inkább hagyom ki azt, minthogy utánna úgy érezzem elpazaroltam x órát az életembõl.

Off off.

Ma egy ilyen napom van, mindenhol az EL-t osztom big_smile lol

Az EL pedig koránt sem akkora szám, mint amilyennek sokan beállítják. Valóban van némi mondanivaló benne, szépen ábrázolja az emberi jellem árnyoldalait, de mindezt leplezetlenül a pofádba nyomott, túladagolt, eltúlzott fanservice kíséretében.
Egyáltalán nem véres? Lol! De az! Nagyon is. Ettõl EL. De nem ettõl jó.
Sok embernél bizony a repkedõ testrészek látványa nagytotálban már kicsapja a biztosítékot, ezt el kell fogadni.

Ennek ellenére én szeretem ezt az animét, (Bejött a fanservice, a történet, meg persze Noto Mamiko is szerepel benne big_smile ) de élbõl tudnék felsorolni két-három tucat másikat, ami nagyságrendekkel jobb nála smile

http://img81.imageshack.us/img81/4818/ph34rt3hcut3on3sha7.png

Megmondanád , hogy ki állitotta azt , hogy az EL azért jo mert repkednek benne a végtgok és frocsog a vér?.Sztem senki...én azt irtam , hogy ez is hozzátartozik és igen, sok helyen tulzottan is , de ettol lesz kerek egész...
És nem modnom azt .hogy nem fogadom el akinek nem tetszik de akor legalább ne minõsitse a szinvonala alá...

NULL

Bocs,öljük már meg egymást légyszives XD  :cool:
Most komolyan?(Betöltöm ama szerepet,aki a békebírót akarja játszani,természetesen ugyanúgy siekrtelenül,kár h  nem vok olyan kegyetlen,mint A+ Modija XD) Bármilyen animébe beleláthat az ember akármit...Az már más kérdés,h ez nálunk pont az EL esetében túlzásba ment át XD Én is elismerem,h néha nagyon nagy hülyeségeket írtam le ezzel kapcsolatban,de nálam a szabad asszociáció kérdése volt az egész.
És mint lány,valahogy nem érdekelt a vér,és a lolik sem big_smile De mégis elviseltem,s nem is esett nehezemre.
Na midengy,nem tom mit akartam ebből kihozni,de talán csak annyit,h tök felesleges a vitatkozás,bár ezzel csak az agyacskánkat serkentjük LOL big_smile

Nézzetek sok-sok Wolf's Raint,Ayashi no Cerest,Angel Sanctuaryt és Kenshint!!!
És olvassatok sok-sok Kagen no Tsukit,Fushigi Yuugit és X-et!!!!

I wanted to tell my old self,that in order to protect someone you have to sacrifice your own life.But to continue to protect someone is to never betray him.

Az utolsó két hozzászólót elfogultság miatt kizárni wink
(Logoban Nyuu/Lucy, meg Nana-chan smile Mindkettőből kéne egy itthonra big_smile )

Don't ride your bike!

elfogultság ... nc
csak vér meg minden de nemtom észrevette-e az illetõ hogy ennél sokkal töbrol van szo #_#

NULL

Például? Mi az a sokkal több?

Omfg , nemtom megfigyelted -e egyaltalan a tortenet , és eljutott-e vmi hozzad a véren és a repulo fejeken tul ....

NULL

Omfg. Igen, de kíváncsi lennék a te véleményedre is, mert csak azt hajtogatod, hogy nem csak a vérrõl és a fanservicerõl szól, de azt nem mondod meg, hogy szerinted akkor mirõl.

na úgy látom, kezd itt szokásos elfen-topik hangulat lenni big_smile
Egyébként nem lehet, hogy az a gond, hogy egyesek túl korán látják ezt a cumót és nem képesek elvonatkoztatni, a vadiúj látvány nyújtotta élmények hatásától? Nekem az 5. anime-m volt amit láttam és übernagyon bejött, de ha ma nézném meg, tuti kiakadnék minden egyes baromságon benne. Most tényleg, egyáltalán miért néztétek meg az ELt? Ajánlották, olvastál róla, vagy mert láttál képeket, vagy mert k hosszú topikok vannak róla a neten?

http://sig.anidb.net/images/signatures/3654/aBopk/signature.gif

a hozzászólásod elso részét nem kommentálom.
hogy mirõl szól?
szomorú hogy 1általán semmi nem jött át a mondanivalóbol,lényegében az emberi kapcsolatokrol és az ezekbol kifolyo felreertesek alkotjak a fo vonalat,persze sok mas is kapcsolodik hozzá

NULL

Én azért néztem meg, mert láttam egy képen egy aranyos kiscsajt "fülekkel" (épp tüsszentett ^^), és gondoltam, megnézem miez. A leírások már kissé furák voltak, de azért megnéztem. Nem bántam meg smile

Don't ride your bike!