Topik: One Piece

Ez az egyik kedvenc animém, egy igazi vérbeli shounen sorozat, megérdemel egy topicot  :cool:

Re: One Piece

Egyet értek Wagner. Bár én csak most kezdtem el nemrég ezt a jó kis anime-t, de már rákattantam. big_smile  :lol: Meg amiket mutattál belőle eddig. big_smile  :lol:  Jah és Zoro rulz!

Nobody is innocent, there are merely varying levels of guilt.
An opened mind is like a fortress, with it's gates are unbarred and unguarded.

én már végig néztem ezt a remek animet a kedvenc jelenetem az amikor zorro veszik solyom szem ellen smile

NULL

részemrõl szeretem big_smile a grafikája nem nevezhetõ éppen szokványosnak, kellett egy kis idõ amíg megszoktam, de mostmár az is tetszik- sokakat ez riaszt el tõle
a sztori is jó, az elején azt hittem egy könnyû kis sorozat, de hamar rá kellett jönnöm hogy jóval több van benne mint azt az ember Luffy hihetetlen mimikájától gondolná. a sok idióta poén mellet helyet kaptak nagyon mély gondolatok is pl. barátságról, a végsõkig való kitartásról, emberi értékekrõl, büszkeségrõl és még sorolhatnám. az anime egyszerre szórakoztat és bizony nem egyszer elgondolkodtat
mindenkinek csak ajánlani tudom, ez tipikus esete annak, hogy a "látszat csal"

http://i182.photobucket.com/albums/x112/miyumesan/Msolat2-d.graymansign.jpg

megnéztem a One Piece movie 1-et lol
nagyon tetszett
a grafika még inkább régiesebb volt, mint a sorozat grafikája, sokkal kopottabak voltak a szinek, stb...stb
tök jó volt, nem lehetett rajta unatkozni egy percig sem big_smile

Nagyon durvák Arlong-ék! o_O Egy házat csak úgy kitépett a helyéről. Usopp teszi magát mind mindig. big_smile lol Don Krieg-et jól elverte Luffy! big_smile lol Már várom, hogy Buggy-ék visszatérjenek! Még mindig Zoro rulz! big_smile lol

Nobody is innocent, there are merely varying levels of guilt.
An opened mind is like a fortress, with it's gates are unbarred and unguarded.

Az anime egyre jobb lesz, most végeztem a G8-as részekkel, igaz, hogy filler volt de a vége felé már kezdett szórakoztató lenni. A SKy Island-es részek is jók voltak és most már remélem hamarosan láthatok egy Black Beard-ös összecsapást.  :cool:
Úgy vettem észte, hogy a grafika mintha javult volna olyan 200. rész körül, a figurák lkidolgozottabbak és többet mozognak mint eddig.  :D

Még nem láttam , de hamarosan elakarom kezdeni , mert Wagner től kaptam pár AMV t és megtetszett...
Mondjuk kicsit hosszú , de nézek 1-2 részt naponta s befejezem egy idő után. big_smile

"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"

Durva, hogy már lassan 4 éve követem ezt a sorozatot. smile