Re: Bleach

Na megkezdődtek a fillerek. big_smile 64. részt nézem, pont ebben a pillanatban. lol
Ez jó jelenet:
"Onee-san.Wanna see her!Wanna see her!Wanna see her!Wanna see her!Wanna see her!Wanna see her!Wanna see her!Wanna see her!" - Kon
"Be quiet!Go to Sleep!" - Ichigo
"Okay!" - Kon kb. 1 mpvel késöbb. big_smile Nem akar kapni a fejére. lol

"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"

Ilyenkor még bizakodtam, de csak egyre rosszabb lesz. Még jü hogy már sok filler lement és te gyorsan átugorhatod õket.

http://www.avatarist.com/avatars/Anime/Bleach/Rukia-and-Kon.jpg

Ha már a fillerekkrõl van szó akkor már igazán vége lehetne!Eddig teccett a bounto-s sztori, de már kezdik túlzásba vinni!! Jöhetne már a folytatás.

"So much to live for, so much to die for. If only my heart had a home..."
"Created a kingdom, reached for the wisdom. Failed in becoming a god..."

Ryou wrote:

Nos.31. résznél tartok, éshát amikor elöször megnéztem akkor is tetszett, most is tetszett, szóval leköt. big_smile
Kedvenc szereplőim egyelőre Ishida, Yoruichi és Rukia, meg még bírom Ichigo-t.Ganju egyszerüen totál hüje, Inoue nekem tul nyávogos, meg Chadot bírom, csak olyan halgatag, de ez pont illik hozzá. big_smile A Kapitányok közül, hát Hitsugayát, meg Ichimaru Gin-t bírom, Byakuya-t meg Zaraki-t utálom. big_smile Na megyek nézem tovább.

Ishida? smile én őt nem igazán birom
Yoruichi az nem a macska? ha igen akkor az poén : )Rukiát is birom, Chad-et is, Orohime sztem tök aranyos, csak hát a képessége az pl elég gagyi ^^ de a kedvencem akkor is Urahara
Byakuyával úgy vagyok, hogy először Hiei jutott eszembe róla,  10 perc múlva meg már utáltam az egész karaktert, szal inkább nem hasonlítom Hiei-hez többször

Wagner wrote:

Yoruichi az nem a macska?

Nézd tovább s meg látod.
Egyébként komi, jó messze eljutottál.
Byakuya-t előszőr én is utáltam.Oszt. kedvenc lett belőle.
Urahara is nagy arc.
Szivesen látnám a Benihime Ban Kai-at...Vagy legalább Shi Kai-t.
Egyébként azt lehet tudni, hogy Urahara melyik Squadnak volt a kapitánya régebb? big_smile

"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"

27edik rséznél tartok, Ichigo vs. kopasz idegesítő hülyegyerek, Genji(vagymianeve) vs. szinesszemöldökű egoista b*zi beképzelt nagyképő barom smile

végre már új OPening van már rohadtul untam tongue
amúgy azt kell, hogy mondjam, mintha romlott volna a kivetelézés, az animáció sztem gyengült +nem olyan látványosak a harcok és a "duma" is több lett, + már nem olyan szines, mint az elején volt, de ezek csak apróságok, na nézem tovább smile

nemtom miez, de tök poén smile : http://youtube.com/watch?v=fHSQBJzkxnA&mode=related&search=

Engem is csúnyán elkapott a Bleach õrület 2 év animézés után, pedig soha nem gondoltam volna, hogy egy ilyen hosszú valamibe valaha is belekezdek majd. De elmondhatom, hogy miután tegnap már a mangának is elértem az aktuális végéig, kezdek egészen képben lenni a témát illetõen. XD
Az animének eléggé rühellem már a mostanában futó filler részeit, de csak mert sok nekem kedves szereplõ erõsen mellõzve van. A manga meg zseniális, ritkán olvasok mangát (monitoron nem szeretek...), de ezen rengeteget lehet röhögni, ritka jópofa az összes karakter, még ha sokszor nem is kapunk mélyenszántó eszmefuttatásokat a jellemükrõl és ez igaz az animére is. Pl. Ichimaru Gin nem tudom, miért lett a kedvencem, mert egyelõre róla is kb. semmit tudni, de olyan aranyoooos és debil, meg a seiyuu is nagyon jól nyomja a csipkelõdõs csacsogást. lol Szerintem még tartogat meglepetéseket. Elõtte Kisuke-san volt a nagy kedvenc, kicsit hasonló a stílusa, meg a játékos hanghordozása. ^^ Többit inkább nem sorolom, kb. mindenkit szeretek, lassan még Mayurival is megbékélek. Aizen meg a mangának hála kezd nagy kedvenc lenni, rettentõ stílusos a rohadék. tongue
Azok voltak messze a legjobb részek, amik Soul Society-ben játszódtak, tehát kb. 20-tól 65-ig. A fillerek is egész elviselhetõek voltak, míg tömegesen nézhettem õket, (sokat szerepelnek olyan karakterek, akik addig nem sok szerephez jutottak), de mióta nekem is egy hetet kell várni a köv. részig, ki tud akasztani, ha nem történik semmi lényeges. Persze a jelenlegi történések nagyon tetszenek, talán lassan végre vissza is lehet már kanyarodni a történet fõ szálához. :snakeman: Kariyáékból már nagyon elegem van, arról nem is beszélve, hogy egy nyavajás bountot nem sikerült megkedvelnem, mert mind rettentõ tenyérbemászó...

OP-ok közül szerintem mindegyik piszok jó képileg és zeneileg (az aktuális ROLLING STAR-osba teljesen bele vagyok zuhanva), az ED-ek között lesz 1-2 elég borzalmas/semmilyen a filler-részek alatt, de többnyire azok sem olyan rosszak.

Wagner: A videó elég elvetemült, én nem bírtam végignézni. tongue

Dsu dsu dsun-n Don-zuko Donzuko...
SHI! NO! BU!

Hát ja a Bleachet sokan leírják a fillerek miatt, ezért kéne befejezni, meg azért, hogy végre lássunk Arrancarokat. XD

én se bírtam végignézni, csak úgy megsúgom smile
valami hülye SNES játék lehet smile

102.rész:
Grafika pocsék.Ishida vs. hűje Bounto csaj, na ez már tetszik, csak az a kár, hogy a Bounto csaj nem halt meg, na majd a következő részben.Meg most szívás, mert Kariya is sokkal táposabb lett.Na de, hálistennek egy jó OST.Végre felcsendült.Number One.Ez az zene, ami akkor is über nagy Reiatsut ad Ichigonak, amikor már csak egy peccintés kéne, hogy meghaljon.De most ez így szívos, mert ha Ichigo eddig se tudta kinyirni Kariyat, s most valszeg Kariya 5x olyan kemény lett, akkor hogy fogja kinyírni.Még Byakuya se tudta kinyírni.Sőt ha úgy nézzük, ketten voltak Kariya ellen...

megnéztem az elsõ részét.. nem rossz de nem estem hanyatt... ill csak egy dolog miatt: a legjobb figyelemfelkeltõ eszköz a hátbarúgás. na ez betett lol
ha lesz majd idõm akkor folytatom

http://i182.photobucket.com/albums/x112/miyumesan/Msolat2-d.graymansign.jpg

Én most láttam a 29. részt big_smile Hihetetlen mennyire szerencsétlenek big_smile Még a túszejtés sem jött be! Nem tudom, de nem sok olyan animét láttam eddig amiben ennyit ordítoznának big_smile De amúgy nagyon király! A story és a kivitel is, de tényleg mintha már romlana a minõsége, mert egy késõbbi részt (véletlenül) láttam és ott már meg sem közelíti az elsõ részekét.

A Hõs az aki nem ismeri föl a helyzet veszélyességét.

http://gabeszntx.atw.hu/phpBB2/index.php?sid=e277bf871c6b7fbd64005817f384d4a2
Megnézheted a fórumom de már vagy féléve nem ír bele senki.

ez poén volt, 113. rész végén:
Renji: "Sorry for coming in late."
Byakuya: "WhatÂ's wrong?"
Renji: "I went to get my haircut but the salon was rather crowded, so...
your hair is always cut perfectly. Do you do that after all? Do you belong to some exclusive place...?"
Byakuya: "NO. I use Senbonzakura to cut my hair."
Renji: ":O"
Byakuya: "It was a joke."
 :lol:

Kemény volt a videó Wagner amit youtube-on mutattál nekem. Amikor a kopasz gyerek beidézi a Bankai-t a nagydarab lángolókezű fickó ellen. big_smile lol

Nobody is innocent, there are merely varying levels of guilt.
An opened mind is like a fortress, with it's gates are unbarred and unguarded.

jah mondtam én  :cool:
várjuk a folytatást minden esetre, a következő rész visszaemlékezős lesz, szal még azon kívül kell várnunk egy hetet, hogy megnézhessük Ikkaku (kopasz gyerek) Bankai-os harcát
vannak itt Bleach-fanok rajtam kívül?  :roll:

En is bleach fan vagyok, de attol meg nemkell megszolalnom. Amugy meg  elolvastam a manga ezidaig kiadott osszes chapteret scanlation-ben, mert nemtudtam kivarni az anime kovetkezo reszet smile .

"And then...
I'm glad I found true friends"

nem volt rossz rész, animáció grafika még mindig rendben volt  :roll:  de kicsit filler szaga volt, meg nem volt szép ahogy Ikkaku bankaios harcát lezárták (túl gyors, túl hirtelen), de viszont láthattunk egy Ikkaku vs. Zaraki összecsapást  :cool:

De régen írtam már ide; no mindegy.

Kérem a véleményeket a mostani 125. részhez. Szerintem ismét kezdik feltolni a hangulatot. smile

http://www.avatarist.com/avatars/Anime/Bleach/Rukia-and-Kon.jpg

125. király rész volt a lehangoló 124. után, pörög a sztori megint, még egy poén volt is benne (Orihime, kik azok a srácok akik egy fura kinézetü tárgyat cipeltek a szobádba, [vagy valami ilyesmi]  )
örültem, hogy végre lezárták Ichigo belső küzdelmét amúgy faszán nézett ki amikor átváltozott. big_smile
és remélem, hogy ezután majd jó kis összecsapásokat meg edzéseket láthatunk majd. egy Yamamoto vs. Aizen meccset azért megnéznék XD

Hát én nagyon örülök h befejezték a fillereket meg folytatódik a sztori , de nincsenek olyan harcok mint régen , legalább is eddig nem voltak , sőt szerintem még a Bountos harcok is izgalmasabbak voltak...Ne kövezzetek meg de nah...
Szóval jó volt az Ichigo vs. Grimmjaw , de mennyit láttunk? Grimmjaw übertápos meg minden , agyonüti Ichigot s ennyi...Hollow Ichigo vs. Ichigo sok duma , egyik Zangetsu után a másikat nyulják le egymástól oszt. Ichigo ismét király lett és annyi...talán a legjobb az a Yami vs. Ichigo volt de az se tartott sokáig...azután meg Yoruichi kiütötte Yamit és Ulqiorra meg "megmentve" Yamit visszamegy Hueco Mundoba...amikor meg Grimmjaw al jöttek az Arrancarok...abbol láttuk ahogy Rukia simán kinyírja D Roy t , a többit meg nem láttuk...ja még Edoard v h hívták , na annak láttuk a halálát...Ikkakunak vagány volt a Ban Kai a , de a mangában szebb...

Hát igen nagyjából ennyi történt, ja és ne felejtsük el hozzátenni, hogy a poénok sem olyan jók már mint régen smile
És ami a legidegesítőbb, hogy nem tudna kelszakadni a filler elemektől, ott van a három nyominger plüssállat, mindig bele kell szólniuk valamit, ott volt a Kariya Jin megjelenése amin már csak a felyemet fogtam....áh.
És igen Yami vs. Ichigo volta legjobb meg a Ikkaku vs. Edohigyhívják harca.
És remélhetőleg lesz most egy szép nagy összecsapás az Arrancarok és Shinigamik között. És van egy olyan érzésem, hogy Inoue Aizen oldalán fog harcolni...  :cry:

Fillerelemekről jut eszembe...
128 filler volt és a 129 is az lessz...
Mangában semmi sincs erről és elég uncsi volt amúgy is a rész...

Hát én nagyon szomorú vagyok.... :cry:  már megint kezdik a fillerezést.
Matsumoto ruhákat vásárol, kit érdekel, jön egy hülye hollow, megtámadják kit érdekel, jaj már, ez nagyon fárasztó... mikor unják már meg ezt?

Engem pl. az naon érdekelne h ekkora hüjeséget h tudnak kitalálni...
Honnan van egyáltalán pénze...
Naon nem jó h megint kezdenek fillerezni...
Ha megint eltérnek az alapsztoritól lehet h Bleach nem lessz abszolut kedvenc...

EZ az...
Inkább hagyják abba egy időre a sorozatot, amíg előbbre tud haladni a manga, vagy ez nagyon hülye ötlet?  :roll:  A fillerekből eddig semmi jó nem sült ki, maximum a One Piece-ben voltak tényleg nézhető fillerek. De itt...áhhh....