Topik: Death Note

Hmmm...
Fura h senki nem nyított neki még topicot...
Szerintem nagyon jó...
Eddig 33 rész jött ki , 37 lessz összesen...
A 22. résznél vagyok és naon tetszik... (ajánlom Wagner kominak ha eddig nem látta)
Ha jól tudom mind a 33 részhez van magyar felírat csak utána kell keresni...
Ismertető:
ANN

"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"

Re: Death Note

Nagyon tetszik ez a sorozat. Már várom a 34. részt smile
Ha végignéztem az animét a mangát is elolvasom. Azt hallottam az még jobb.
Én is aljánlom mindenkinek, aki eddig nem látta smile

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentõ példának.

Igen sokan mondták h jobb a manga mint az anime...
És ezért nagy elvárások is voltak a sorozathoz , mert mindenki megszerette a mangát és ahoz viszonyították...
De eddig még panaszt nem hallottam. smile

"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"

Már többen is ajánlották nekem, hamarosan elkezdem nézni ezt is, asszem ha végeztem a szóbelivel  :cool:

Sok sikert majd a szóbelihez komi. big_smile
Egyébként amikor elöször hallottam a sorozatban h Shinigami , nagyon Bleach es feelingem lett , oszt. semmi köze...
Naon jó kis sorozat...

Asszem majd akkor kezdem el amikor már befejezték, mert akkor nem kell majd minden héten várogatni a következő részt, egyben majd meg tudom nézni az egészet. (amúgy kösz a bíztatást ^^)

Eljutottam 33. részhez...
[spoiler]L meghalt...
sad
De itt van N ( Near ) szóval van aki pótolja...
De nem ugyanolyan mint L...
Light a legjobbb...[/spoiler]
A Top 10 ben 2 helyre került...

Szerintem az eleje sokkal jobb volt, izgalmasabb és pörgõsebb, bár ez a 34. rész sem volt rossz smile

Szerintem is jobb volt az eleje...

Végre! Ez a 35. rész újra olyan jó volt mint az eleje.
Mindenkinek ajánlom, aki nézi smile

[spoiler]Takada halála ,,jól jött" a sorozatnak, újra érdekessé tette.[/spoiler]

[spoiler]Hát igen , de én nagyobb dologra számítottam...
Vagyis én nem gondoltam volna h Mello t ilyen simán kinyírja...[/spoiler]
De mostmár jön a vége , mert 37. részes lessz...

Hát... [spoiler]Szerintem õ nem volt olyan fontos szereplõ, hogy ne ölhessék  meg ilyen egyszerûen.[/spoiler]
1ébként szerintem nem baj, hogy ez már a vége... ki tudja, ha még lenne 10 rész még jobban elszúrnák.

Az biztos , már kezd elhülni a sztori
[spoiler]Light ot kezdi elhagyni a szerencse , ebben a részben még ő nyert , de ezután...
Bár én nem tudom elképzelni , h L nem tudta elkapni Light ot és Near igen...[/spoiler]

Igen.
[spoiler]Szerintem jobb lett volna, ha úgy írják, hogy L kapja el Light-ot. És izgalmasabb is lett volna...[/spoiler]

Szerintem aki nem látta a 36. részt ne nézze meg míg nincs kint a 37.
[spoiler]Pont mint Dr. House 2 évadja, a legérdekesebb résznél van vége.[/spoiler]

Elkezdtem a Death Note-ot nézni, most végeztem a 2. résszel, de már az 1. résznél úgy éreztem, hogy rá vagyok kattanva. Azt hiszem ezt nekem találták ki.  :cool:
Érdekesen alakul a sztori, na de asszem most lefekszem, álmos vagyok... smile

--------------------------------------------

Most tartok a 6. résznél, most fedte fel magát L az zsaruk előtt, azt hiszem rögtön szavazok is rá..hát van egy megjelénese a srácnak big_smile Full fekete álmos szemek,kócos haj, görnyedt testtartás, halál nyugodtság, lassú mozdulatok...ja és persze nagyon okos... imádnivaló karakter big_smile

-------------------------------------------

14. rész
Ez egyre durvább lesz, most már L úgy tekint Light-ra mint első barátjára  :oops:
és itt van ez a szöszi is a másik shinigamival....hu mi lesz itt még...

-----------------------------------------------

A 18. résztől már furcsa fordulatot vesz a történet, Light és L együtt dolgoznak a Yotsuba (vagymi) vállalat ellen, a shinigamik sehol, Light emlékei sehol....most akkor ki lett a Kira?  :roll:
Hmmm, hol marad az eddigi rivalizálás? Na mind1, ne mondjatok semmit, nézem tovább...

--------------------------------------------

20. rész
Nahát itt van a 2. OP .... hát gyerekek ennyire durva openinget még nem láttam egy animében sem....  :lol:
A 19. részben nagyon tetszett ahogy Matsudát megmentették, az valami zseniális volt.
Amúgy nagyon úgy néz ki, hogy ez az anime betolakodott a 10-es toplistámra.

-------------------------------------------
Végignéztem sad

[spoiler]Sajnáltam, hogy L meghalt,
Near már nem volt olyan jó, mint L, tényleg nem helyettesíthette, de mégis ő volt a legokosabb és elkapta Kirát. Hát tudtam, hogy ez lesz a vége egyébként smile
Miután L meghalt kezdett kicsit unalmassá válni a sztori, ez a pár rész nem volt valami jó, de az utolsó rész kárpótolhatott minket a veszteségekért smile, nagyon profira sikeredett.[/spoiler]
Össz-vissz ez egy nagyon jó sorozat volt.
cool

Nekem a barátom említette a Death Note-ot az elsõ résztõl kezdve beleszerettem  :lol: Csak aztán számomra kicsit furcsa volt amikor L és Light-kun együtt dolgoztak és hogy elvesztek az emlékei , nekem jobban bejött volna ha egymás ellen harcolnak, végülis így is egy jó anime lett  :cool:

http://img6.myimg.de/japansig2c10cf.jpg

Igen nekem is furcsa volt mikor együtt dolgoztak, de hamar meg lehetett szokni, attól kezdve meg már kicsit erőltetett volt a sorozat mikor Near bejött a képbe. Ettől még kap tőlem egy 10/10-est a Death Note.

Tartom a 10/10 -et :wink: Egyik nagy kedvencem ez az anime  :wink:

http://img6.myimg.de/japansig2c10cf.jpg

omg!

http://animeaddicts.hu/galery/kepek/death_note/death_note_163.jpg

If you are a girl under the age of 12
And you are high on marijuana
Don't ride your bike!

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

http://mbweb.uw.hu/Egyeb/get_firefox2.jpg
Nagy felfedezések:
Egy neves amerikai politikus-tudós anno felfedezte a csúcshatást (elektrosztatikai fogalom) Sárkányt röptetett viharban! Sokan utánacsináták a kísérletet. Azóta tudjuk, hogy viharban nem tanácsos sárkányt eregetni.

Valaki követi az Animaxon/AXN Sci-Fi-n?

Kár, hogy Misa dalát nem énekeltették el a szinkronszínésszel, csak feliratozták. Vagy inkább örüljünk neki? big_smile

If you are a girl under the age of 12
And you are high on marijuana
Don't ride your bike!

Nézegetem néha...

Nagy felfedezések:
Egy neves amerikai politikus-tudós anno felfedezte a csúcshatást (elektrosztatikai fogalom) Sárkányt röptetett viharban! Sokan utánacsináták a kísérletet. Azóta tudjuk, hogy viharban nem tanácsos sárkányt eregetni.

Én meg már rég túl vagyok rajta. smile Most a harmadik mozifilmet várom, hogy milyen lett...

Jók lettek a filmek. Nem hittem volna, hogy az élőszereplős verziót 2× megnézem.

Nagy felfedezések: