Re: Naruto

Szavazás újranyitva.:D
Ha valaki még hiányzik, szóljon s berakom. big_smile

"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"

8adik résznél tartok, ha lesz időm még folytatom smile
eddig Naruto meg Kakashi a kedvenceim, de még nem szavazok, majd később úgy is lesznek még jobb karakterek remélem.
Amúgy egyre jobban tetszik a sorozat, bár sztorija még nem nagyon van

A Naruto tele van jó karakterekkel. big_smile És a nagyrészük tényleg csak a 24-25. rész környékén jelenik meg... a Chuunin vizsgánál. (Azok nagyon jó részek ^^) Az én kedvencem meg a 82. részben van elõször XD De elõtte Kakashi-t bírtam nagyon. Meg Naruto-t. Meg Sasukét. Meg... XD Áh, a Naruto-ban van a legtöbb jófej szereplõ XDD
(És akkor az Akatsuki-t még nem is említettük... lol Mondjuk közülük csak nagyon kevesen voltak egyelõre az animében. Sztem Itachin meg Kisamén kívül senki... hmm, meg az ucsó nem filler részben volt egy rejtélyes csapatkép, amin nem sok minden látszott XD Ááá, már alig várom hogy szerepeljenek Deidara-ék. ^^ *Akatsuki-fan*)

Én egyébként a 3. résztõl kezdve voltam úgy hogy vége lett az adott résznek és csak azon járt az agyam, hogy tovább, tovább, a következõt de rögtön!!  :lol: Szóval igen. Kissé fan vagyok. ^^" Éééés ha minden jól megy holnap tudok még venni mangát.  :cool:

NULL

Kayley wrote:

Az én kedvencem meg a 82. részben van elõször

Wááááá Itachi. lol *_* *Kayley mellett nagy Itachi fan*
Komi, Kakashi lehet megmarad kedvencnek, de Narutoban kételkedem, bár én őt is kedveltem.Méghozzá nem is kicsit.Többséggel ellentétben.
Jah, Gaara , Neji , Lee meg még jó páran ott jelennek meg.Többek között Orochimaru is.Meg Kabuto.
Meg a 82. részben Itachi (kár, hogy olyan keveset szerepel) és a 130 valamennyiben Kimimaro.Kárhogy csak 2-3 részben van benne.Sasuke meg a végére nagyon tápos lessz.Bár Naruto is.Sasuke 2es szinten vazzz...Csak úgy tudta legyőzni Naruto-t.Naruto is mekkorát fejlődött a Rasengannal, meg Gomabuntaval.Sasukenak meg a Chidori. big_smile

"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"

Itachi... :3 nem rossz...XD (bár a családkiirtósdi nem jó játék)
de kedvenc karaktert nem tudnék választani... ennyi szimpatikus szereplõt, Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi, Ino, Shikamaru, Hinata, Kiba... a sort még folytathatnám, mindenkit van miért szeretni. Viszont Kabuto-t arcon tudnám vágni... nem szeretem az aljas, kétszínû embereket
+ határozatlan pozitívumok az op-ok és az en-ek... zeneileg, képileg általában alkalmazkodik a kapcsolódó epizódokhoz és ezt ritkán látni más anime-knél... és jó a zene... néhol kicsit beteg képileg (pl Parade..XDDDD)
van egy pár en amit 100x meghallgatok egy nap: Nakushita kotoba, Wind- telitalálat mind a kettõ, szerelem elsõ hallásra... na meg ott a Naruto ondo, ami ugyan nem op vagy en de akkora hülyeség hogy szakadok rajta a röhögéstõl- Naruto vs Sakura vs Shikamaru XDDDDDDD állat

http://i182.photobucket.com/albums/x112/miyumesan/Msolat2-d.graymansign.jpg

na most ezzel a Zabuzával harcolgatnak itt a hídon meg azzal a maszkos csajjal, remélem ennél csak jobb harcok lesznek, mert ez sztem nagyon gyenge, főleg az animáció, alig mozdulnak meg a szereplők fight közben tongue meg ez a Zabuza elég gagyi a bazinagy kardjával tongue remélem legyakják már...

na most ez lesz az új divat? Naruto-fikázás? hajjaj roll

http://i182.photobucket.com/albums/x112/miyumesan/Msolat2-d.graymansign.jpg

nem akarom én fikázni, csak közöltem az észrevételeimet smile
amúgy OP szar, ENding tök jó, meg a zenéje is tök jó smile
és most hallottam, hogy később még rosszabb lesz az animáció úgy, hogy akkor inkább  nem is  mondtam semmit smile

--------

na ez a jelenet nagyon faszán meg volt csinálva: Zabuza szájába veszi a kunai-t és nekiront a tömegnek, télleg jó volt

--------

én nemtom mi történt de a 30. rész animációja nagyon fasza volt, már majdnem elérte a samurai champloo szintet ^^

Az OP, Ending dologgal egyetértek Wagner. De nyugi, lesz az Opening még jobb is!  :lol:  Csak várj még jó pár részt! big_smile Az Ending ott tetszik, amikor a szamuráj suliban vannak, amikor minden szereplő elmegy a képernyőn ilyen kis viccesen megrajzolva. big_smile  :lol:  Az Opening ott lesz nagyon fasza, amikor  úgy kezdődik, hogy Naruto-ról, Sasuke-ről, Sakura-ról és Kakashi-ról beugrik egy-egy kép és indul a zene. Félig angol, félig japán, de nem kell megijedni, először fucsának hangzik, de nagyon el lett találva! big_smile  :lol:

Nobody is innocent, there are merely varying levels of guilt.
An opened mind is like a fortress, with it's gates are unbarred and unguarded.

nekem nem rémlik, hogy a Narutóban lett volna szamuráj suli, meg, hogy egyáltalán lettek volna benne szamurájok...:P

amúgy a második OP már sokkal jobb, mint az első, de az ending meg most szar sad

jah és most nem tudom tovább nézni, mert szarul irtam ki a 30adik résztől és nem lehet lejátszani, úristen, most mi lesz sad

Szamuráj suli? tongue Ninja suli van benne Daishi.

Wagner wrote:

na most ezzel a Zabuzával harcolgatnak itt a hídon meg azzal a maszkos csajjal,

Öhm... izé, az a maszkos csaj valójában fiú XDD És Hakunak hívják. Én nagyon bírtam Hakut. ^^ Elõször én is csajnak néztem, de aztán mondja is Naruto-nak az erdõben, hogy õ fiú. (Naruto mekkorát koppan ott XD)

Nekem az openingek közül majdnem mind bejön, asszem a 3. volt az ami kicsit kevésbé... egy csaj nyivákol benne, nemtom most így hirtelen hogy az hanyadik OP. A legjobbak sztem a Haruka Kanata (2nd OP) meg a Go! (4.OP). Az endingek közül meg a Viva Rock a fav nálam big_smile

--------
EDIT
Na megnéztem, tényleg a 3. OP az amit nem igazán csipázok. a Címe Kanashimi wo Yasashisani. Idegesít benne a csaj...  :?

NULL

hát igen a harmadik OP rohadtul nem tetszik nekem se, a második volt eddig a legjobb
amúgy sajna már 5 napja nem néztem Narutót, a 77edik résznél hagytam abba, ahol szegény Gaarával harcolnak, aki már teljesen átváltozott, nagyon megesett rajta a szivem smile, igazából őt is meg lehet érteni.
Kiváncsi vagyok a folytatásra, remélem Daishi majd hozza nekem a következő adagot smile

Jah és nem fogok szavazni asszem, mert itt aztán tényleg nincsen kedvenc karakterem, nemtok dönteni...hmmm..., kábé 7 szereplőre kéne szavaznom egyszerre smile

Csak nézzétek továbbra is a Narutot! A Naruto Shippuudennek a grafikája már nagyon ott van, és az opening egyszerûen király!!! Nállam már a Naruto a nr.1 kedvenc!  :cool:

Az emberek világa kötelékekbõl áll. A gubancos szálak úgy ágaznak szét, mint a vörös pókliliom törékeny virága. A düh, fájdalom és könnyek erejével, mikor az éjfél függönye felgördül, az engesztelhetetlen bosszúvágy beteljesül.

Én is nézem, de majd csak akkor irok bövebben ha végignéztem.... mivel szavazni valamiért nem tudok ezért leirom, hogy egyébként nekem még mindig változatlanul Kakashi és Naruto (emlékeztet egy másik nagy kedvenc sorozat nagy kedvencére és ez elég is hozzá hogy imádjam) a kedvencem cool

Jetixen nézem a sorozatot. Hanyadjára is kezdték előlről?
Furcsa, de egyre jobban teccik. big_smile

http://mbweb.uw.hu/Egyeb/get_firefox2.jpg
Nagy felfedezések:
Egy neves amerikai politikus-tudós anno felfedezte a csúcshatást (elektrosztatikai fogalom) Sárkányt röptetett viharban! Sokan utánacsináták a kísérletet. Azóta tudjuk, hogy viharban nem tanácsos sárkányt eregetni.

nem tudom volt e már rola szo, de jetixen vágva van az naruto. én kb 70 részig jutottam el. aztán már kezdtem beleunni. az elején nagyon élveztem. vicces a kis naruto akinek nagy szája van és hokage akar lenni. meg cuki a kis sasuke, az emo prince, ráadásul még sakurát és lee-t is sikerült megkedvelnem, de valahogy már nem birtam tovább nézni. talán majd ha sok szabadidõm lesz akkor folytatom.

de annyit el kell mondanom, hogy Gaara is the best big_smile

life is pain, get over it

Hmm 101. rész Kajáldás jelenet.... Ötvenedjére nézem, de nem tudom megunni... Szerintetek ez normális?

Nagy felfedezések:
Egy neves amerikai politikus-tudós anno felfedezte a csúcshatást (elektrosztatikai fogalom) Sárkányt röptetett viharban! Sokan utánacsináták a kísérletet. Azóta tudjuk, hogy viharban nem tanácsos sárkányt eregetni.

MB, erre mit is mondhatnék............. big_smile
De jó kis rész az, nekem az a jelenet is tetszik benne mikor meglátja a kirakatot és mindent eldobva odarohan.  :lol:

(amúgy ilyen nálam is volt már, csak nem épp a Naruto-val, hanem anno DBZ-ben meg most SFII 16.rész közepe  :cool:)

Ja, meg amikor meglátja, hogy megfilmesítették a könyvet...

De az se semmi amikor Narutóék rátámadnak állruhában.

Nagy felfedezések:

Mellesleg...jut eszembe... itt a topic tetején a kérdés hogy "ki a kedvenc szereplõd?"... izé... szavazhatok magamra??  :lol:  :lol:  :lol:

Nyugodtan.
Nos... Sasuke megpattant, a remete perverzebb mint valaha, Sakura gyepálja Narutot.
Nos valahol itt tartok.

Mellesleg Naruto és Sasuke harca, kicsit emlékeztetett a DB-s Sel-Shongoku összecsapásra. A végletekig elhúzott, a végletekig eltúlzott, soha véget nem érni akaró összecsapás.
Kezdtem megijedni, hogy 200 részen keresztül fog tartani.

Nagy felfedezések:

Leszólod a Naruto vs Sasuke harcot? Az egyik legjobb és nem volt elhúzva, max 2 részig tartott.
És ki az a Sel?

RE:
Tudtam, hogy nem hagyod ki!

Izé.. Cell akart lenni, de mégsem ő az. (Hiába, na! Öregszem! Kicsit megkoptak a DB-s ismereteim.

"max 2 részig tartott." Szívesen az orrod alá dörgölném a részeket, de sajnos már töröltem a gépemről.. (Nem fér el mind egyszerre. sad) És már annyira összezavarodtam, hogy nem is vagyok 100%-ig biztos, az igazamban, szóval inkább bölcsen hallgatok. badgrin

"Az egyik legjobb" Mi sem szebb annál, mint amikor valaki ki akarja nyírni a barátját.
:ER

Bozontos szemöldökű + Sake....
Nyomkereső bogár... VÁÁÁÁÁ! Célpont: Narutó segge!

Nagy felfedezések:

Áá... látom fillerezgetsz. big_smile Ezek jópofa részek. big_smile
Sokan kihagyják õket, csakhogy gyorsan beérjék a legfrissebb részeket... de azért úgy fele-fele arányban vannak jó és kevésbé jó sztorik benne.  :cool: