Topik: Legrosszabb animék

Tapasztalatból mondom, hogy negatív dolgokról többet tudnak beszélni az emberek, mint a pozitív dolgokról, tehát ha valamit szidni akarsz, akkor jó helyen jársz.  :twisted:
A legrosszabb anime amit eddig VÉGIGnéztem a LOdoss WAr OVA volt.
eLolvastam az elemzésén, gondoltam itt lesz végre egy tökjó fantasy anime. Hát leszedtem nagy nehezen és megnéztem. Enyhén szólva nem nyerte el a tetszésemet...
Az utolsó három részt úgy néztem végig, hogy lefeküdem az ágyamra és 3 méter távolságból egyik szememet becsukva, fejemet fogva remegtem, hogy legyen már vége.
A fõszereplõ alapból nem tetszett, szokásos "hõs akarok lenni, hû de forró fejû vagyok figura", aki szokás szerint megmenti a világot. Semmi nem volt a sorozatban, ami megfogott volna. A legidegesítõbbek a sárkányos jelenetek voltak, amikor meg sem mozdult a figura, csak egy papírból kivágott állókép repkedött össze vissza.Az egyetlen egy szereplõ volt, akit "bírtam", akit valahogy még elfogadtam, az a Woodchuck volt. Mi értelme volt annak, hogy hatalmába kerítette a fejpánt miután legyõzték Karlat? Semmi szerepe nem volt azután! De azért muszály volt eltûnteni a színrõl szegény Woodot...NEm tetszett az egész az a lényeg, nincs is kedvem fikázni...
meg láttam még valamit a cartoon networkon, nem tudom, hogy mi akart lenni, vagy, hogy mi volt a címe, de jót röhögtem rajta. Kábé annyi volt az egész, hogy van egy csávó, aki szokás szerint megint a legjobb akar lenni...de miben is? Valami bajnokságon voltak: egy asztal, két versenyzõ egymással szemben, minkettõnek a kezében valami picike transzformer utánzat....indul a csata...apró piros golyókkal kezdik el lõni egymást....mondom mi van??? Egyszerûen elképesztõ! Kábé 5 percet néztem belõle, de akkorát röhögtem....  
Ja és még láttam valami érdekeset szintén a cartoon-on...Transzformersz mittoménmicsoda, igazán nem tudom, hogy abban mi a jó.

Re: Legrosszabb animék

Rettenetesen utálom a Blue Gender-t.Story baromi nagy hüjeség.A grafika se valami remek mû, és a karakter design egyenesen pocsék.
Még nagyon nem szeretem a Sailor Moon-t.Nekem alapból ellenszenves szinte minden benne. (story, grafika, karakter design, stb...)

"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"

Csak egy van eddíg: Alien 9... shift del neki... :twisted:

I'm the Ruler, the King, the Emperor. I'm the God, the Devil.
I'm an Angel, I'm a Demon. I'm the Past, the Present, the Future.
I'm the Eternity.
I'm what You call: Inexplicable.

Szerintem jó nyugodtan lehuzhatnák a WC-n a Blue Gender-t.Nagyon gagyi szerintem minden benne.Grafika föleg, és a szereplõk. tongue

http://i106.photobucket.com/albums/m278/kaname119/THC.jpg

Legrosszabb animét nem tudnék mondani, az, hogy nekem nem jött be, még nem azt jelenti, hogy rossz v. a legrosszabb.
Amik nem tetszettek, azok a Kamikaze Kaitou Jeanne és a Dragonball GT.
A KKJ-val az volt a legfõbb problémám, hogy Miyakon kívül senkit nem tudtam megkedvelni. Maronnál kifejezetten idegesített, hogy még az utolsó részben is nekiállt azon angstolni, hogy õ egyedül van, mikor már vagy 20x bebizonyosodott, hogy nem. A vége nagyon semmilyen lett, minimum egy csókot azért bedobhattak volna. A mangát sokkal késõbb olvastam, nehezen tudtak rávenni, hogy elolvassam az anime után, de végül az a kedvencem lett. Utólag visszanézve rengeteg lehetõség volt az animében, ám végül egyiket se használták ki. Ennek Tanemura Arina (a manga alkotója) szerint lényegében az volt az oka, hogy az animét a TOEI fiatalabb korosztálynak szánta, ezért néhány komplikáltabb szálat a mangából teljesen kihagytak, mert úgy gondolták, a gyerekek nem értenék meg. Arina ettõl függetlenül szereti, én nem, ez van. ^^"
A GT több okból nem tetszett. Egyrészt szerintem rondák lettek a szereplõk. Másrészt néhány kari kicsit kifordult önmagából. Volt néhány plot-hole, ami miatt a GT sehogyse fért össze az elsõ két évaddal. Goku megint gyerek volt. A Baby-s történet engem kísértetiesen emlékeztet a DBZ Lost Movie-ra. Az SSJ 4 nekem nem tetszett. Az Opening klipptõl sikítok. Kb. ennyi. ^^"

http://i3.photobucket.com/albums/y88/Tenshike/cosesmsign002.gif

Ez egy eléggé flame veszélyes topic de hamár van akkor:
Black Lagoon:
Az alapszituáció és a karakterek sablonosak és már az elsõ 10 perc után sejteni lehet hogy ki milyen történettel és jelemmel van megáldva.Az opening-tõl(erõltetett) és az ending-tõl sem voltam elájulva.A harcok meg...nos a Madness Combat címû 5 részes hentelõs flash sorozatban több eredetiséget és kidolgozást láttam mint az elsõ rész "übergizda" akció jeleneteiben(megjegyzem egy-két CB féle akció jobban lekötöt mint az elsõ részben látottak) ami nem szolt másról mint hogy a fõszereplõ csaj kúlabnál kúlab pozíciókban lehenteli az IQ betyár jónépet miközben a gravitáció is mellette dolgozik.Ja és kifogyhatatlan hatlövetû RULZ.A seiyuu-kal nincs bajom de semmi eredetiség(esetleg talán Levi-é).A poénoktól sem dobtam eddig hátast, az egyetlen pozitívum a feltudok hozni az a animáció ami elég tetszetõs bár kétlem hogy ennyi elég lenne ahoz hogy végig nézzem de azért adok neki még pár részt.
Blue Gender:Igénytelen mecha-k,nem használták ki a történet adotta lehetõségeket,sablon befejezés ami ráadásul túlerõltetett..
Gantz:Ez egy nagy csalódás volt fõleg azért mert végülis az alaptörténet érdekes csak éppen annyira túlzásba vitték már a vége felé az értelmetlen brutalitást és hentai jeleneteket hogy egy életre elment tõle a kedvem.
Elfen Lied:Agyon istenítet,hatásvadász mely egy igen nagy adag fanservice túltengéssel van megáldva keverve vérrel gyakorlatileg csak a sok elvetemült otaku élvezkedésének a fokozását szolgálja.A karakterekben semmi érdekességet nem találtam a mondanivaló sablonos.(igazából oldalokat tudnék még írni de inkább megkímélem a nagy közönséget^^Â')
És az összes értelmetlen merchandising anime(Pokemon,Digimon és társai.)

http://s22.photobucket.com/albums/b319/mpepe/th_siglolipwn.jpg
KILLER LOLI POWA!!!^^

én a KKJ-szeretem,bár a manga magasan veri az anime-t
Blue Gender-hát ezt én se csípem annyira,van benne egy csomó hatásvadász elem, meg a történet se valami hûdejoo. egy pozitívuma az Op.
aztán amit még nagyon nem csípek, de gondolom nem vagyok vele egyedül: DICE-ecsém ekkora sz_rt -tokkal vonóval.semmi pozitívumot sem tudnék róla mondani akkor sem ha az életem múlna rajta
aztán ott van még a Shin-chan-ettõl is idegrohamot kapok már magától a karakterdesigne-tól

http://i182.photobucket.com/albums/x112/miyumesan/Msolat2-d.graymansign.jpg

Belenéztem és nem tetszett: DICE, Blue Gender, Nascar (legutóbbitól falramászom) és most ennyi-vagy bõvül vagy változik... wink

NULL

Legrosszabb anime? Hmm... Noss, nálam ilyen téren abszolút az F-zero a favorit, aki látta, annak nem is kell elmagyarázni, hogy miért... big_smile  Aki meg nem látta, az inkább örüljön, vagy ha nem hisz nekem, akkor nézze meg... XD

"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."

"A sivatag egy kalap sz@r. Kivéve a csillagokat. Azok olyan közel vannak... Tudod?"

A Sakál wrote:

nálam ilyen téren abszolút az F-zero a favorit, aki látta, annak nem is kell elmagyarázni

Én megértelek,nekem nem kell megyarázni,tudom mirõl beszélsz...ööö...írsz big_smile  Amelyiket én még ki nem állhatom az a Blue Gender és D.I.C.E. A Saliormoon-t és a Dragonball-t se kifejezetten kedvelem,de azokat még nem is nagyon láttam,úgy hogy inkább nem is alkotok rosszindulatú véleményt. tongue

http://www.kepfeltoltes.hu/thumb/060811/Tooya02_www.kepfeltoltes.hu_.jpg        FOREVER FORNEVER        http://i94.photobucket.com/albums/l116/yadana15/anime/anime/Kurama64.jpg http://i94.photobucket.com/albums/l116/yadana15/anime/anime/Kurama02.gif
ez naggyon teccik: http://www.z8.hu/loi.swf big_smile tongue :wink:

ICHIMOKUREN 4ever!

nem tudom mi bajotok van szegény blue genderrel, nem szar az...a dragon ball is jó anime, a DICEszal viszont egyet értek.

DaeusEx--> Az Alien9 életem egyik legjobb thrillere volt.

Mûfaj: dráma, sci-fi, pszichológiai, thriller

Az ilyen animékért élek halok.

http://img.tar.hu/dilis1/size2/26461027.jpg

Wagner wrote:

nem tudom mi bajotok van szegény blue genderrel, nem szar az...

Szarnak valóban nem szar, csak agyonhypeolt tömegtermék, ld. A+ topic... nekem erõltetett, értelmetlen és klisés, de ebbe ne menjünk bele, mert már unom a flamewarokat.
A Gantz nekem is fájó pont. big_smile Tényleg érdekes dolgokat lehetett volna belõle kihozni, de átment folyamatos hentelésbe, úgyhogy abbahagytam.
És tudom, hogy már nagyon sokan megemlítették, de pár rész után sztem. ide kerül a Fate/stay night is. Egyenlõre nem szeretnék róla véleményt mondani, csak ha megnéztem... ha egyáltalán eljutok a végéig.  :smt101

"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes." Or should I?

Nem értem miért utáljátok a Blue Gendert... én végignéztem az egészet, és nagyon tetszett! smile sztem a kidolgozása is jó
amit viszont nem szeretek az a Tsubasa kapitány  :?

-De te... Te úgyis velem maradsz, és helyettem is sírsz majd, ugye?- Eyes

Hidd el néhány komolyabb anime után már nem így fogsz vélekedni^^Â'(szvsz)

http://s22.photobucket.com/albums/b319/mpepe/th_siglolipwn.jpg
KILLER LOLI POWA!!!^^

Hát, a DICE szerintem is szer, meg nekem a NGE sem jött be, kb. 4X keztem el nézni, de...Meg azért a Dragonball sem semmi...azt hittem frászt kapok tõle.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentõ példának.

DICE Ez valami borzalmas! Direkt megnéztem belõle 4 részt. Életem legrosszabb 2 órája volt.
F-ZERO sem tartozik a kedvenceim közé. A Pokémont említeném meg, mint kevésbé lenyûgözõ mûremeket, bár ez inkább a korom miatt lehet. Dragonball-al egész ki vagyok békülve, bár csak nagy tételben élvezhetõ. -4-5 rész egymás után- De ez lehet, hogy csak egy kis nosztalgia.
Blue Gender. Az elsõ 5 résszel nem tudtam mit kezdeni, de utána egész nézhetõ volt.
„Komoly anime”, egyes animek már annyira komolyak, hogy az már komolytalan. Idõnként elgondolkodok, hogy a szerzõ vajon tudja-e, hogy mit is akart vele kifejezni, vagy egyszerûen csak morfium hatása alatt volt? Szerencsére ezeket egy kezemen meg tudom számolni. A „Komoly” mûfaj tényleg jó.

http://mbweb.uw.hu/Egyeb/get_firefox2.jpg
Nagy felfedezések:
Egy neves amerikai politikus-tudós anno felfedezte a csúcshatást (elektrosztatikai fogalom) Sárkányt röptetett viharban! Sokan utánacsináták a kísérletet. Azóta tudjuk, hogy viharban nem tanácsos sárkányt eregetni.

melyekre gondolsz például?
név szerint?

Animék, amiket végig láttam vagy viszonylag sok részt megnéztem:
-Blue Gender: Szerintem a problémám ott kezdõdött, hogy ki nem állhatom a mechát és a bogarakat..de ezt most átugrom. A blueban az volt a bogárkinézeten kívül a legidegesítõbb, hogy a szájuk valami egészen másra emlékeztet*insert 18-as karika*. A szereplõk szerintem idegesítõek voltak és a végére szinte OOC-vé(out of character) váltak, fõleg amikor Yuji abszolút kifordult önmagából, mert a másikat utól akarta érni, Marlen pedig, akinek a haja mindig egy bogárra emlékeztet, átment érzelgõsbe. Nem tudom, egyszerûen nem tetszett. Jah, és gratula a babához, kreatív megoldás.
-F-Zero: Esküszöm, ez még a DICE-nál is rosszabb. Ennyi erõvel amerikai rajzfilmeket is nézhetnék.
-Duel Masters: Oké, nem tudom, ki csinálta ezt, rajzolta vagy rakta bele azt a sok idióta poént, de jobb, ha elássa magát.
-Gunslinger Girl: Kövezzetek meg, de nem tetszett. Úgy tûnik, a kislányok+puskák kategória nem tud lekötni. Csak azért néztem meg, mert az unokatestvérem látni akarta. A legjobb rész az volt, amikor az utolsó részben énekeltek németül és az uncsitesóm német barátja majdnem lefordult a székrõl a röhögéstõl. Idézem: "Úr Isten, micsoda szörnyû akcentus!"

Csak pár részt láttam belõle:
-Kokoro Library: Idegesítõ volt.
-The Melancholy of Haruhi Suzumiya: Én tényleg nagyon meg akartam nézni ezt az animét, mert nagyon érdekelt! Sajnos miután két részt megnéztem egymás után, megfájdult a fejem tõle és ez a legrosszabb pont, amit kaphatott.
-SoulTaker: Nem nagyon emlékszem, de rossz volt.

Szeretném még megemlíteni a "Musashi"-t, ami 2006-ban készült és minden bizonnyal az egyik legrosszabb anime, amit valaha kiadtak, de meg akarom nézni csak hogy röhögjek egy jót. lol Itt van pár videó, ha szeretnétek gyönyörködni benne: Akció!! Angolul beszélnek!!

http://img412.imageshack.us/img412/86/vashbanneron0.jpg

Hát nálam 2 anime van ami nagyon nem jön be...a Blue Gender és a Kiddy Grade...most nem fogom õket a sárgaföldig lehordani....csak egyszerüen a mondanivalójuk számomra semmi....még a Kiddy Grade grafika jó.....de a BG ezt inkább meg se említem...gondolom mindenki ismeri.....de eleve ilyen stílusú animéket nem is szeretek maik háború meg ilyenek.....csak az FMP-t :wink:

"  I've lost everything once before. Never again... I don't want to see my precious comrader die in front of me " Sasuke

GAto, amit a Blue Genderben láttál az a szereplõk jellemfejlõdése volt.
Amúgy én se szeretem a mechát meg a bogarakat, de ez akkor se rossz anime tongue

Tudom, hogy jellemfejlõdés volt, de nekem túl hirtelen jött.XP Azt hiszem, a Blue Gendernek egész jó az értékelése a neten, úgyhogy biztos sok embernek tetszik. Sajna én nem tartozok közéjük. Én még az FMP-ben is alig tudom elviselni a robotokat.o_O!

Óh, kihagytam a Captian Tsubasát! Elsõre jó volt, de minél többször láttam, annál pocsékabb lett a szememben.

http://img412.imageshack.us/img412/86/vashbanneron0.jpg

háát big_smile azért nem néztem végig FMP-t, mert fél sorozat mecha-lövöldözésbõl állt, ezért is tetszett jobban a Fumoffu

[jah és szerintem meg kell említeni, hogy a Blue GEnder animációja nagyon gyenge tongue]

Alien 9, F-zero, DICE, Blue Gender(hát nem nekem való az fix. ^^Â'Â'Â'), az FMP-ért se voltam annyira oda(a Fumoffuért igen!! big_smile). Nekem asszem ennyi. ^^Â'

BATORU SHYOU ZE!

Tininindsa,DICE,F-zero,TMM,Pokemon,Megaman,Tsubasa kapitányért sem rajongok különösebben,viszont a Blue Gender 1etlen hibája ami az én szemembe hiba az csak a kidolgozatlanság de amugy sztem jó a zenéjét + imádom  8)

http://www.kepfeltoltes.hu/060712/chiiquote_www.kepfeltoltes.hu_.jpg