Topik: Bemutatkozások

Könnyes szemekkel látom, hogy törölve lett ez a topic sad
nah,
lehet újrairni a bemutatkozásaitokat...

Re: Bemutatkozások

Jó, akkor gépelek egy kicsit ^^

Szacsi vagyok, lány vagyok, 19 múltam, rajzolok, festek, szeretek olvasni és 20 percig bambulni ki a fejembõl. Ez fõleg reggel kínos, többször emiatt kések el a suliból. Szeretem a sörös csirkét, de önmagában a sört nem. Nem szeretem az egyéb alkoholos italokat sem, csak a vodka narancsot és a pezsgõt. Kávézok és teát is szoktam inni, de a gyümölcs teák nagy része nem nagyon ízlik. Nagyon szeretem a Holland Cappuccino-t.
Mindenféle zenét meghallgatok, mindegy milyen stílus, csak jó legyen. Legutóbb például a Daft Punk-tól a Discovery albumot hallgattam és az Amorphis-tól a Tuonela-t, ami azért elég távol áll egymástól.
Voltak nyulaim, halak, jelenleg pedig egy kutyám van.
A rajzoláshoz pedig: szeretek kezeket, szemeket rajzolni, valamint csíkos sálatakat és cyborgokat ^_^

NULL

Akkor és is bemutatkoznék,
18 éves vagyok, végzős egy zalaegerszegi művészeti suliban, amit mi csak ady-nak hívunk :], szeretek rajzolni, zenét hallgatni (főleg Pink Floyd, King Crimson, Tool, RHCP, Doors, Rolling Stones, Dire Straits, Alice in Chains, Kiss Erzsi, Beshodrom és egyéb anime OST-okat pl: CB, Hellsing, WolfÂ's rain), szeretek olvasni, haverokkal lógni, ha velük vagyok általában mindig sikerül k.o.-ra innom magam, ilyenkor hülyeségeket csinálok, egyik kedvenc időtöltésem órákon át feküdni az ágyon és meg nem mozdulni, miután hullafáradtan hazaérek a suliból, bár ezt már nem sokáig csinálhatom.
Szabadidőmben általában animéket nézek, sajnos a környezetmben nem sok embert érdekel ez a téma  :P
Hmmm, mit írjak még, parázok az érettségitől, nem tudom merre tanuljak tovább, nem tudom honnan jöttem és, hogy hová tartok :]

Na akkor én is írok pár sor magamról:
27.én töltöm a 16ot,és Kecsón tengetem vidám kis napjaimat.Egy egészségügyi iskola humán szakán koptatom a padot immár 2. éve,ahol azt tanuljuk amit a gimikben is.
Szeretek rajzolni,énekelni(amúgy egyikben se vagyok vmi jó)és zenét hallgatni(zeneileg mindenevõ vagyok),és lovagolni is szeretek,megpersze lógni a haverokkal és olvasni.És nagyon szeretek mindent pálcikával enni,amit csak lehet(ez a konzerves kukoriccára is vonatkozik big_smile). És sokat beszélni,ami akkor vicces amikor Licemmel(Lici a bartánõm) pl egy hétvége után találkozunk,és egymás szavába vágva meséljük az élményeket,és persze mindent ami eszünkbe jut. tongue Az osztálytársainket rendszerint kiidegeljük az örök vidámságunkkal,és a szájkoptatással,de már hozzá szoktak.  :wink: Egyik hobbim a takarítónõ idegesítése,aki mindennap nagy szorgosan llesikálja a tollal teleírt padomról az anime címeket,szereplõket,hogy én másnap a halvány nyomokat nagy buzgósággal újból átíhassam. cool
A rajongásom másik nagy tárgya az anime mellett a vadászgörik,akikrõl anyát idézve "már doktorátust tehetnék". De hát mit tehetnék a vonzerejük ellen?  :roll: Ha egyszer olyan kawaiik.  :toothy7: *olvadozik*  Az immár évek óta áhított kis szõrpamacs tavasszal költözik be a szobámba. *nagy sóhaj ahogy belegondol hogy a tavasz még milyen messze van* Amúgy van 2 imádnivaló bolondos,mindig vidám("olyan a kutya,mint a gazdája.") roll  kutyánk,és egy lovunk.
Szabadidõmben pedig szeretek még ördögbotozni is,kiegészítve a netezéssel(persze göris vagy animés oldalakat bújok,és olyankor fizikai képtelenség kirobbantani a gép elõl)
Ezen kívûl még japánul is tanulok,bár még csak nem rég kezdtem.A hiraganákból már csak 2t 3at kell megtanulnom,és jöhetnek a katakanák.
Amúgy nagyon szeretek még szalszázni is,amit alapszinten tudok,ha folytatódik a tanfolyam a haladócsoportban folytatom.
Ezeken kívûl 1.5 évig capoeiráztam,amit még mindig nagyon szeretek,csak sajna szufla hiány miatt felfüggesztettem.(na jó,lehet hogy a lustaság is közre játszott ^^")
Na asszem ennyi bõven elég belõlem... ^^"

http://www.kepfeltoltes.hu/thumb/060811/Tooya02_www.kepfeltoltes.hu_.jpg        FOREVER FORNEVER        http://i94.photobucket.com/albums/l116/yadana15/anime/anime/Kurama64.jpg http://i94.photobucket.com/albums/l116/yadana15/anime/anime/Kurama02.gif
ez naggyon teccik: http://www.z8.hu/loi.swf big_smile tongue :wink:

ICHIMOKUREN 4ever!

21 múltam, jelenleg fizikusnak tanulok, de nem éppen gõzerõvel... Amikor nem az egyetemen vagyok, akkor utazom, eszek, vagy a gép elõtt ülök. Nem túl egészséges mi?!
Régen bármilyen zenét meghallgattam, de mostanában inkább csak metált, drumÂ'nÂ'bass-t vagy saját zenét hallgatok.
Az anime-knek lassan másfél éve rabja vagyok, bár mostanában a 12/egytucat sztorik egyre inkább elveszik a kedvem, de egy ilyen függõséget baromi nehéz feladni...
Ja és Loituma fan is vagyok big_smile > az a csengõhangom, van Orihime-s bögrém (Bleach-et egyáltalán nem láttam) és a flashmob-on is ott voltam.

http://sig.anidb.net/images/signatures/3654/aBopk/signature.gif

Na,akkor már én is!! big_smile
Már 18,5 éve lány vagyok,és kb másfél éve nézek animéket,vagy olvasok mangákat.
Jellememet tekintve asszem eléggé szerteágazó vagyok,sokfelé szoktam kapkodni,és mindig mindenfelé figyelni akarok.
Mindezek következtében másfél éve valahogy csak animezenét,meg JRockot hallgatok,pedig elõtte szívemen viseltem a punkok sorsát wink,s ugyan most is szeretem a punkzenét,ám mégis kijjebb lett rekesztve,na persze egy-egy koncert mindig hív magához big_smile
Ráadásul eléggé CON és fórumtali fan lettem,úgyhogy mért is ne ez is rabolja az idõmet tongue
Amúgy néha rajzolgatok(tuti,h tök gázul,de ezt nem mindig akarják bevallani tongue),meg bejárok az elõadásaimra,esetleg még a szemináriumaimra is,sõt nemrég éppenséggel elõadást tartottam XD De ezeken kívül legtöbbször egy-egy üveg sör mellett lehet megtalálni,vagy épp a gépteremben.Szóval nem lett rosszabb sorom a fõsulin big_smile ( csak költségesebb)
Néhanapján szoktam nagyon komoly is lenni,ám ezt nem ecsetelem nektek,mert eléggé lehangoló lenne tongue Ld pl néha öregnek szoktam érezni magam a 18,5 évemmel,nem tom hogy csinálom,de mégis,ráadásul hajlamos vagyok depressziózni és minden hasonló dologra....
big_smile

Nézzetek sok-sok Wolf's Raint,Ayashi no Cerest,Angel Sanctuaryt és Kenshint!!!
És olvassatok sok-sok Kagen no Tsukit,Fushigi Yuugit és X-et!!!!

I wanted to tell my old self,that in order to protect someone you have to sacrifice your own life.But to continue to protect someone is to never betray him.

Én is, én is! XD
Én 20 éves vagyok, akármennyire is nem ezt tükrözi némely infantilis hozzászólásom. Kissé lökött vagyok, na, de az animések nagy része tapasztalataim szerint szintén az, pozitív értelemben. big_smile Lány vagyok, még mindig. (Mert néha azt hiszik fórumokon, hogy fiú vagyok, nemtom ezt mibõl szûrik le. o_O)
Per pillanat másodéves egyetemista vagyok, de... éppen suliváltásra készülök. Szóval, ha minden jól megy, jövõre ilyenkor már japán szakon leszek.  :oops: Bár emiatt sokan hülyének néznek, még animés ismerõsök is...  :roll: Na mindegy, megvan bennem az elhatározás, és végig is fogom csinálni. Általában nem érdekel mások véleménye, amint látszik. XD Na jó, természetesen van néhány olyan ember is, akikre szoktam hallgatni. ^^
Hobbik: hát, nem nehéz kitalálni: anime, manga minden mennyiségben, ezenkívül zenehallgatás (utóbbi hónapokban 99%-ban visual kei, jrock és anime zenék, de szeretem a Nightwisht, Within Temptation-t, Placebo-t, meg még mit is... elég sokmindent ^^), olvasás (kedvencek: A Gyûrûk Ura, Emlékek õre, Büszkeség és balítélet, A Mester és Margarita, meg most olvasom a Battle Royale-t, és nagyon valószínû, hogy az is fav lesz).
Szeretek sportolni is, bár általában nincs rá sok idõm... télen korizni járok, meg úszni is szoktam. Futni utálok, mert szerintem baromi uncsi. XD
Családi állapotomat tekintve: van sok-sok tesóm. Szám szerint 5. Mind fiatalabb nálam, és kijelenthetem, hogy legnagyobbnak lenni pocsék. hmm
Mit kéne még írni? Más nem jut eszembe... ja de: kedvenc filmek big_smile Merthogy filmeket is szeretek nézni, mint szinte mindenki. Mostanság naná hogy japán cuccokra vagyok ráállva, de nem csak azt nézek. Nagy Star Wars és Gyûrûk Ura-fan vagyok, de tetszett a Karib-tenger kalózai is, a 2. rész kicsit jobban. Kedvenc színészem Johnny Depp, mily meglepõ. Sok filmjét láttam, de sajna még nem az összeset... a Karib-tenger kalózai mellett az Ollókezû Edward a kedvencem tõle. ^^
Nah, asszem ennyi elég lesz. Ha valakit érdekel más is, az szóljon, általában nem eszem embert. XD

NULL

Picit off, de azért bemutatkozás:

Kayley wrote:

Per pillanat másodéves egyetemista vagyok, de... éppen suliváltásra készülök. Szóval, ha minden jól megy, jövõre ilyenkor már japán szakon leszek.  :oops: Bár emiatt sokan hülyének néznek, még animés ismerõsök is...  :roll: Na mindegy, megvan bennem az elhatározás, és végig is fogom csinálni. Általában nem érdekel mások véleménye, amint látszik. XD Na jó, természetesen van néhány olyan ember is, akikre szoktam hallgatni. ^^

:oops: Japán szakon én is gondolkoztam már (persze én második diplomaként), így azt szívem szerint tanácsolnám, hogy ha még nem tetted volna, pontosan tájékozódj arról, hogy mirõl is szól a japán szak és mit lehet majd vele kezdeni. Csak mert a japántanárom mesélt pár dolgot róla -ha ilyen tapasztalatok, hallomások stb bõvebben érdekelnek, szólj rám priviben vagy emailben és mesélek XD- mindenesetre röviden annyi, hogy a japán szak alapvetõen nem a nyelvrõl, hanem nagyon sok más dologról is szól, ami nem biztos, hogy érdekli azt, aki oda megy. Én a helyedben ráállnék az olasz mellett - olaszul tudsz ha jól tudom XD- a japán nyelvre, és ezzel a kettõvel próbálnék valamit kezdeni, merÂ' elég ritka és jó kombináció, (már ha tényleg komolyan gondolod ezt a japán-dolgot.  :wink:)

Na jó, akkor most én is bemutatkoznék:

Rossi vagyok, nemre nézve fiú (és engem meg lánynak szoktak nézni... vajon miért... ja talán mert Ouran-fan vagyok?! XD), lassan már 22 éves vagy mennyi (a francba XD), ja és az ELTE-n halogatok jogot. (Bleh...)

Animéket kb másfél éve nézek, és kb ugyanannyi ideje tanulok japánul- nálam ez a kettõ kb egyenlõ súlyú hobbi, bár a japán nyelvvel szeretnék majd kezdeni valamit a jövõben, legelõször is nyelvvizsgázni most decemberben [3kyuu=kb "középfok"], aztán majd meglátjuk. big_smile Érdekel még a klasszikus zene  :rock: (csellózgatok még most is- jó kis hangszer csak szívás hogy szerenádot nem lehet adni vele merÂ' túl nagy XD- ja meg a zogorabillentyûket is szívesen ütögetem), meg olyan "haszontalan" dolgok mint társtud, irodalom stb big_smile. Szal nemtom mi leszek ha nagy leszek, majd meglátjuk... ja meg úgy általában a Távol-Keleti dolgokat is  szeretem, szóval ha megtanultam japánul, szépen belefogok majd a kínai nyelvbe is... jólvanna, lehet hülyének nézni...

Amúgy meg: haverok, buli, fanta minden mennyiségben  :occasion5: !!
Szeressük még a fantasyt (Gyûrûk Urától G.R.R. Martinig a színvonalasabb cuccokat) meg az SF-t (fõleg: Dûne) is. Filmekben is ez a mûfaj jön be leginkább, meg persze a sírva röhögõs vígjátékok!!  :lol: Sport meg: hát néha úszok, de az most már nem nagyon van, szóval aikidózni szeretnék, csak még nem tudtam rászánni magam, hogy keressek egy jó klubot. XD

Momentén semmi más nem jut eszembe, szóval ha valamit kifelejtettem volna, lehet kérdezni.  :cool:

"エル、知っているか、死神は 林檎しか食べない?" (Death Note)

Én nagyon alaposan végiggondoltam. De tényleg. Utánanéztem a japán szakoknak, annak is hogy milyen órák vannak... meg beszéltem is errõl emberekkel, akik oda jártak. (Az más kérdés hogy az egyik csaj a 0. év után hagyta a fenébe XD Õ már egy rakás szakon kipróbálta magát ^^") Elõször én is úgy voltam vele, hogy ez biztos valami kósza ötlet nálam, de azóta rájöttem, hogy nem. Engem nem csak maga a nyelv érdekel, az csak egy dolog... a kultúra, irodalom, filmmûvészet, a mindennapok, minden érdekel. És a legjobban úgy tudom megszerezni a tudást, ha oda járok, nem csak hobbiszinten foglalkozom vele...  :oops:  Ugyanebbõl a célból mentem olasz kéttannyelvû gimibe anno, és tuti, hogy ha nem oda járok, akkor a nyelven kívül mást nem tudnék Olaszországról XD (Ja igen, mert Olaszországot is nagyon szeretem ám, csak ez egy animés fórumon ritkán kerül szóba XD)
Szóval tényleg nem egy afféle hóbortól van szó, erre már a szüleim is rájöttek. És ha már õk is elhiszik hogy komolyan gondolom, akkor az úgy is lesz  :lol: Arról is beszéltünk velük hogy utána mit tudnék kezdeni. Tudom hogy nem lesz egyszerû, de szerintem van bennem elég erõ ehhez...  :oops:
Egyébként persze hogy szívesen hallanék infókat  :cool:

NULL

Hol is kezdjem?

Aki ismer az tudja big_smile

MB volnék. Ügyeletes elmebeteg.

1982.-ben láttam meg a napvilágot, egy olyan szülõ otthonban ami ma már nem is létezik. sad
Jelenleg A BMF Kandó Kálmán Villamosmérnöki karán vagyok hallgató.
(Lám milyen színes a társaság big_smile) Meg mellékesen dolgozok is.
Van Gyenge és erõsáramú végzettségem, úgyhogy a villamos berendezések bármelyikében mérhetetlen károkat tudok okozni. (Persze csak ha akarok big_smile....., meg ha nem. sad)
Életem elsõ Animéjét kb. 6  évesen láttam. big_smile (igen 1988! Lehet irigykedni. big_smile)
Animékkel szorosabb kapcsolatba, röviddel a rendszerváltás után kerültem.
Akkor terjedt el kis hazánkban a kábeltévé, a német csatornákkal. big_smile TV vagy tele 5 Volt talán az elsõ, már nem emlékszem. roll Késõbb bõvült a repertoár az RTL 2-vel meg a TM 3-al, (Utóbbi sajnos megszûnt. sad) majd a magyar médiaipar „fejlõdésével” roll kiszorultak a német csatornák.
Több éves pangás következett. Késõbb sikerült beszereznem egy analóg beltérit, big_smile a Németeknél ekkor tombolt az Anime mánia. Viva, MTV-pop, VOX, DCHP, <= (ennek a nevében nem vagyok biztos roll) ontotta a jobbnál jobb filmeket. (Pl: InuYasha, Hellsing...)Majd alábbhagyott a Németek lelkesedése. sad (pl: az MTV-pop meg is szûnt, a Viva levette a mûsorról az animéket, a T5 szintén. Akkoriban, bizony csak az RTL2 tartotta a frontot. sad )
Ekkor indult a /+, még kísérleti adásként. big_smile Pont egy InuYasha résznél kaptam el. Hetekig izgultam, hogy a kísérleti logó lekerüljön róla, big_smile és felváltsa a ma ismert. badgrin
Neten kb. fél éve vagyok jelen. Azóta boldogítom a fórumozó közösséget, az olyan posztokkal, mint pl: az amit épp most olvastál végig. :smt040

http://mbweb.uw.hu/Egyeb/get_firefox2.jpg
Nagy felfedezések:
Egy neves amerikai politikus-tudós anno felfedezte a csúcshatást (elektrosztatikai fogalom) Sárkányt röptetett viharban! Sokan utánacsináták a kísérletet. Azóta tudjuk, hogy viharban nem tanácsos sárkányt eregetni.

Akkor már én is...  :cool:

Bemutatkozás...  :roll:

Húha... Nos én amolyan mûszerészféle agyament fazon lennék, átviteltechnikusi végzettséggel, (informatika) és jó adag hardveres beütéssel. Koromat tekintve asszem a legvénebb.... Hogy menyire? Nagyon. Nem mintha zavarna, de legtöbben erõsen a normálatlan kategóriába sorolnak hogy ennyi idõs fejjel animéket nézek. Viszonyításképpen van pár volt osztálytársam akinek már masszívan az a problémája, hogy a fia/lánya nehogy unokával állítson be....
Szal kb ennyire...   :oops:
Ez van... :?
Akkor anime: Annó én Kisvakondon, Barbapapán, Frakkon és hasonlókon nevelkedtem. (meg is látszik... smile ) A lényeg, hogy eleinte bármit megnéztem ami rajzolva volt. Jelenleg? Háát nem is tudom. Van egy minimális színvonal, amit igyekszem tartani, de ez inkább a minõséggel függ össze mint a tartalommal. Bár ez így nem teljesen igaz.... (Lehet hogy nem csak infantilis, hanem skizoid is vagyok? smile Ez sok mindent megmagyarázna.. lol  )  :lol:
Film: Horror, kizárt. Thriller, háborús, és énvagyokalegkeményebéslegtovábélõs, kerülendõek. Az a sírvanevetõs jöhet, ja és SCI-FI! Na az szinte minden mennyiségben.  :cool:
Zene: Jelnleg Rock (Z.Z.TOP). Blues, na abból szinte bármi, kivéve féligbelõtt állapotban elõadott improvizációk, amiket szintén csak féligbelõve lehet élvezni. Ezen kívül bármi. (Najó Jimmi és a hasonszõrüek kizárt... GRRR axe ) Ja és animezene. Jelenleg legtöbbet Cowboy Bebop, és Kaleido Star szól ebben a kategóriában, meg jó pár OP/EN.
Asszem ennyi az amit nyugodtan elmondhattam. Aki majd egy kicsit is követi a megnyilvánulásaimat sztem rájön hogy ezeknél jóval több van a nick mögött, jó és rossz értelemben egyaránt...  :cool:

www.kep.tar.hu/sandor-p20
http://vanderer.uw.hu

Rossi: Szerintem"ha már lúd, legyen kövér" alapon menj 2kyuure (max. nem sikerül :dirr:). Amúgy sok sikert!

Bemutatkozás... Foglalkozás: Véreskezû, kegyetlen, szemét, mocskos állat admin / hivatásos kagylógyûjtõ (shell) / naplopó. Érdeklõdési kör: CUCC. Hogy miért írom mindezt le? Fogalmam sincs. NA HELO

NULL

Hmmm...

Hol kezdjem?

Ryou vagyok, vagy András (ez az a név amit hajdan anyámtól kaptam)

Szóval 14 éves, hím egyed vagyok, aki Románia fővárosának Bukarestnek gyarapítja a lakosságát (1-el). ^^"
Nagy anime fan vagyok, lassan 2,5 éve, persze láttam azelött DBt meg mást, de akkór még nem tudatosult bennem az a dolog, hogy ez japán és valami okból kifolyólag, amit azóta tudok, animenak nevezik. (vajon miért)
Nyugodt, vicces természetű vagyok és utálok verekedni, de 1-2x megesik, hogy ütök vagy visszaütök.Eme dolog 1,5 éve történt meg velem utoljára. XD
Kedvenc animem az a Bleach és a D.N.Angel, de még nagyon sok animét szeretek.
Animén belül kedvenc műfaj az a romantikus meg a vígjáték fiú létemre és még néha megnézek egy két shounen animet, amik általában tetszenek, lásd Naruto, Bleach és FMA. XD Meg még pár. XD Amelyik műfajt nagyon nem szeretem az a mecha és a magical-girl, de van amikor ilyent is megnézek.De ahoz nagyon jó kell legyen a sztori meg a grafika.
Minden evő vagyok, kivéve a főzelékeket amiket nagyon utálok.
Ami azt illeti 170 cm vagyok és 52 kg, szemem s fejem...izééé hajam színe is barna.
Szeretek jól öltözködni és főleg tiszta lenni...
Kedvenc könyvem a Harry Potter meg a Winnetou, kedvenc filmem az van elég, de talán kiemelkedő a 2 Fast 2 Furious 3 része és a Matrix 3 része.Na meg a Harry Potter.Na meg még csomó minden.
Valásos vagyok úgy né, hiszem, hogy lehet, hogy van Isten, de abban kevésbé, hogy ezt a csődtömeg világot ő alakította volna ki, meghogy csodákat tett.Templomot már évek óta kerülöm. XD
Mangát meg nem nagyon szeretek olvasni, inkább az animet nézni, valahogy jobban tetszik, meg jobban megértem, meg imádom a Seiyuukat meg minden.Animét láttam eleget, most unom felsorolni, s valszeg felét nem írnám le.
Mangák közül a Bleach a kedvencem amit nem rég kezdtem el olvasni.De mondom, hogy nem nagyon olvasok mangát.Max. 5 öt ha olvastam.Vagy még annyit se.
Na kb. ennyi, ha meg valami eszembe jut, akkor jön a Szerkesztés gomb. XD

"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"

Na akkor én is bemutatkoznék

17 éves srác vagyok, végzős ugynabban a művészetis suliban mint Wagner, sőt ugyanabban az osztályban! Középmagas, barna szemű, barna hajú, sportos tesalkatú. Szeretek sportolni, már 5 éve teniszezek, csak télen nem tudok rendszeresen edzésre járni (hülye sátor csak 3 pálya van ilyenkor):?. Imádok a haverokkal bowlingozni járni a plázába, mádok olvasn, főleg sci-fi és fantasy ami nagyon érdekel, meg néha egy kis Stephen King. big_smile Osztályomban a helyi mókamester vagyok, ha beindul a fantáziám akkor nincs megállás!  :lol:  Jön az érettségi mit mondjak, nem félek tőle, csak a matektól parázom kissé, mivel nem vagyok egy Einstein, meg a történelemtől félig-meddig, ugye Wagner?! big_smile  :lol:  Szabadidőmben én is sok animet nézek + tenisz bajnokságok a TV-ben (férfi-női). Kedvenc előadóim Ganxsta Zolee és a Kartell, Rhapsody, Hammerfall, de amúgy mindenevő vagyok zenék terén, csak ők 3an a favoritok nekem! big_smile Kevenc PC-s játékaim a stratégia (pl.: Warhammer 40000) és FPS (Unreal Tournament, F.E.A.R., Serious Sam <==  :lol:  ) Nem nagyon alkoholizálok, de Ouzo rulz! big_smile lol Kaják terén viszont már kicsit válogatósabb vagyok. Viszont sajnos az én környezetemben sem sok embert érdekel az anime téma, csak unokatesómat :? Hogy hova tanulok tovább, azt még én se tudom :? Valmi műszaki vagy elektronikai emberke szeretnék lenni. big_smile

Na rólam ennyit, ha többet akartok megtudni rólam, akkor kérjétek az msn címemet vagy vegyetek fel iwiw-en... ja?  :lol:  ahhoz kelleni fog az igazi nevem is ugye?  :lol:

Nobody is innocent, there are merely varying levels of guilt.
An opened mind is like a fortress, with it's gates are unbarred and unguarded.

Daishi wrote:

Na akkor én is bemutatkoznék

17 éves srác vagyok, végzõs ugynabban a mûvészetis suliban mint Wagner, sõt ugyanabban az osztályban! Középmagas, barna szemû, barna hajú, sportos tesalkatú. Szeretek sportolni, már 5 éve teniszezek, csak télen nem tudok rendszeresen edzésre járni (hülye sátor csak 3 pálya van ilyenkor):?. Imádok a haverokkal bowlingozni járni a plázába, mádok olvasn, fõleg sci-fi és fantasy ami nagyon érdekel, meg néha egy kis Stephen King. big_smile Osztályomban a helyi mókamester vagyok, ha beindul a fantáziám akkor nincs megállás!  :lol:  Jön az érettségi mit mondjak, nem félek tõle, csak a matektól parázom kissé, mivel nem vagyok egy Einstein, meg a történelemtõl félig-meddig, ugye Wagner?! big_smile  :lol:  Szabadidõmben én is sok animet nézek + tenisz bajnokságok a TV-ben (férfi-nõi). Kedvenc elõadóim Ganxsta Zolee és a Kartell, Rhapsody, Hammerfall, de amúgy mindenevõ vagyok zenék terén, csak õk 3an a favoritok nekem! big_smile Kevenc PC-s játékaim a stratégia (pl.: Warhammer 40000) és FPS (Unreal Tournament, F.E.A.R., Serious Sam <==  :lol:  ) Nem nagyon alkoholizálok, de Ouzo rulz! big_smile lol Kaják terén viszont már kicsit válogatósabb vagyok. Viszont sajnos az én környezetemben sem sok embert érdekel az anime téma, csak unokatesómat :? Hogy hova tanulok tovább, azt még én se tudom :? Valmi mûszaki vagy elektronikai emberke szeretnék lenni. big_smile

Na rólam ennyit, ha többet akartok megtudni rólam, akkor kérjétek az msn címemet vagy vegyetek fel iwiw-en... ja?  :lol:  ahhoz kelleni fog az igazi nevem is ugye?  :lol:

Einstein-t meghúzták matekból, amúgy meg fizikus volt, nemértem miért hoztad fel a matekhoz smile

Jah és ne igyál többet úzót, mert nem volt szép látvány smile  :drinkers: :vom:  :vom:  :vom:  :pukeleft:  :pukeleft:  :pukeleft:

"Én meg ott állnék egy mafla nagy szikla szélén, és az volna csak a dolgom, hogy ha a kis srácok közül egy bele akar szaladni, mármint úgy értem, ha például szaladgálnak, és nem tudják, merre mennek, akkor én ott teremnék, és megfognám a srácot. Nem is csinálnék semmit, csak ezt egész nap. Én lennék a srácfogó a rozsban. Tudom, ez hülyeség, de ez az egyetlen, ami igazán szívesen lennék. Tudom, hogy hülyeség."

Na jó, én is.

Lassan 20 éves nõnemû pesti polgár vagyok, másodéves angol-történelem szakos bölcsész a Pázmányon (ha valaki akar valamit, Piliscsabán megtalál minden hétköznap XD). Anime téren még mindig elég zöldfülû, nagyjából két éve tarthat a szenvedély, indult mindez a Hellsinggel. Azóta persze már láttam sok jobban sikerült alkotást, de a Nakata Jouji (és Alucard) fanatizmus maradt és egyébként is jellemzõ rám, hogy teljesen odavagyok pár seiyuuért. Kedvenc animébõl rengeteg van, de a BEST kategóriába kevés jut be, ilyen pl: Escaflowne, Gankutsuou, Honey and Clover. Több most hirtelen nem is jut eszembe, de ezeket bárhol, bármikor. Mangát ritkán olvasok, mert nem szeretem a monitor elõtt folyatni a szemem, de a Hellsing, Death Note azért megvan. Meg sûrûn kapok kölcsön Bastard mangát a Dark Schneider fan barátnõmtõl, amin sikítva szoktam röhögni hajnali 2 magasságában és annak mindenki szokott nagyon örülni. :biggrin:
Japánt tanulgatok én is, de nem túl komoly szinten, egy barátnõm felajánlotta a szolgálatait mint japán tanár és heti egyszer próbál tudást önteni a fejembe. Nem hiszem, hogy valaha valami komoly kisülne belõle, de nem lenne rossz, akkor talán még munkát is kapnék a diploma átvétele után.
Ja igen, alapvetõen totál pesszimista vagyok, de a derûsebb fajtából, jókat vigyorgok az élet morbid helyzetein és egyébként is vevõ vagyok az ökörködésre, persze bizonyos határokon belül. lol
Sportolni az egyetem óta nem nagyon van lehetõségem, de elõtte kipróbáltam mindenfélét, az atlétika és a vívás tartott ki a legtovább. Zene téren eléggé mindenevõ vagyok, csak a Fear Factory/Cradle of Filth típusú hörgõs borzalmakat nem bírom elviselni. Volt PC-gamer korszakom is, de idõ hiányában ez eléggé beáldozódott az anime hobbinak, most már csak néha játszogatok. Az Oblivion még mindig vár rám. :biggrin:

Rossi: Ne ölj meg, de sokáig én is lánynak hittelek. lol A Gyûrûk Urát meg szeretem nagyon én is, fõleg a könyvet. ^^

Dsu dsu dsun-n Don-zuko Donzuko...
SHI! NO! BU!

Akkor még néhány apróság, meg válasz az elhangzottakra, bár úgy tûnik, egyre növekszik a reakcióidõm...  Szóval:

Kayley: OK, ha érdekel, akkor majd írok egy keveset a hallomásaimról.  :wink:

Rage: Köszi! jó hogy ennyire bízol a japántudásomban big_smile, de sajnos már nem lehet változtatni a nyelvvizsga-jelentkezésen- bár felmerült bennem, hogyha nem azonos idõpontban lennének, poénból megpróbálnám a 3 és a 2kyuut is, utóbbit az esélytelenek nyugalmával. tongue Egyébként Te nem tervezel ilyesmit?  

siklara wrote:

Japánt tanulgatok én is, de nem túl komoly szinten, egy barátnõm felajánlotta a szolgálatait mint japán tanár és heti egyszer próbál tudást önteni a fejembe. Nem hiszem, hogy valaha valami komoly kisülne belõle

Ugyan már, kicsit több önbizalmat és optimizmust!!! (Tényleg, ne segítsek én is egy kicsit? :wink:)  Ja amúgy

siklara wrote:

alapvetõen totál pesszimista vagyok, de a derûsebb fajtából, jókat vigyorgok az élet morbid helyzetein és egyébként is vevõ vagyok az ökörködésre, persze bizonyos határokon belül.

Ezt mondjuk én is írhattam volna a bemutatkozásba, mert alapvetõen jellemzõ rám is... szóval kiegészítés megvolt. Ennek illusztrálására hozzátenném még, hogy egyik elsõ (és kedvenc) animém sokáig a NGE, majd a Lain és a WolfÂ's Rain voltak...  :fy:
Ja és még annyit, hogy alapvetõen szerettem a szépirodalmat és a történelmet is, de mivel a joghallgatók az idõ múlásával köztudottan elhülyülnek  :P , így az elmúlt években SF és fantasy mellett szinte kizárólag társtud témájú dolgokat olvasgattam- ezért általában nem elemzem olyan mélyrehatóan az animéket sem, mint néhányan szokták a fórumokon.  [size=9]Magyarázkodás rulez...[/size]:lol:

"エル、知っているか、死神は 林檎しか食べない?" (Death Note)

Rossi wrote:

...ezért általában nem elemzem olyan mélyrehatóan az animéket sem, mint néhányan szokták a fórumokon.  [size=9]Magyarázkodás rulez...[/size]:lol:

Mondod ezt a LoGH topic nyitópostja után :snakeman:

http://img81.imageshack.us/img81/4818/ph34rt3hcut3on3sha7.png

Rossi wrote:

Tényleg, Te nem tervezel ilyesmit?

Egy probléma van csak: nem tudok írni. Semmit. Még hiraganakat sem. :dirr: Úgyhogy mire megtanulok rendesen, szerintem kapásból 2kyuure fogok menni ([size=7]vagy ikkyuure tongue[/size]).

NULL

ejha mivel törölték a topicot én kénytelen vagyok bepötyögni szerény személyem apró adatait, nehogy infó nélkül maradjatok, az ártana a pici szívemnek ^^ (MB nem röhög!  :axe: )
szal. lassan 20 éves leszek, hihetetlen módon lány vagyok, és jelenleg ötvös/aranymûvesnek tanulok Pesten (de minek?!)
az animeket kb 6 éve nézem megszállottan- bár anno még kb az rtl2 kínálatára voltam rászorulva jódarabig
az anime-k és manga-k számomra az abszolút kikapcsolódást és elszakadást jelentik a mindennapos mocsoktól ami körbevesz. sokszor érzem úgy hogy szívesen beugranék valamelyik történetbe, és hagynám a fenébe a valódi világot... esküszöm inkább megküzdenék száz szörnnyel, minthogy reggelente a villamosra való feljutásért harcoljak a körúton...
a japán nyelvet is nagyon megszerettem, tanulgatok is, de egyenlõre csak netes oldalakról, meg amennyi az anime-kbõl rámragad- kezdetnek ezzel is boldog vagyok
hobbik: anime-k, manga-k minden mennyiségben, hastánc (amit sajnos most 3 év után egészségügyi okokból szüneteltetnem kell sad ), fõzés, mindenféle mûvészetek (grafika, üvegfestés, varrás (jó ez nem annyira mûvészet), ékszerkészítés (gyöngy, ezüst, réz, üveg...), nameg fórumozás
na röviden ennyi, pussz big_smile

http://i182.photobucket.com/albums/x112/miyumesan/Msolat2-d.graymansign.jpg

miyume wrote:

az anime-k és manga-k számomra az abszolút kikapcsolódást és elszakadást jelentik a mindennapos mocsoktól ami körbevesz. sokszor érzem úgy hogy szívesen beugranék valamelyik történetbe, és hagynám a fenébe a valódi világot... esküszöm inkább megküzdenék száz szörnnyel, minthogy reggelente a villamosra való feljutásért harcoljak a körúton...

ez nagyon tetszik ez a mondat, sokszor én is így érzem magam lol

OFF:

miyume wrote:

(MB nem röhög!  :axe: )

Min? roll

http://mbweb.uw.hu/Egyeb/get_firefox2.jpg
Nagy felfedezések:
Egy neves amerikai politikus-tudós anno felfedezte a csúcshatást (elektrosztatikai fogalom) Sárkányt röptetett viharban! Sokan utánacsináták a kísérletet. Azóta tudjuk, hogy viharban nem tanácsos sárkányt eregetni.

miyume wrote:

az ártana a pici szívemnek ^^

MB: ezen. múltkor az ártatlan lelkivilágomon is kiakadtál, gondoltam megelõzlek

http://i182.photobucket.com/albums/x112/miyumesan/Msolat2-d.graymansign.jpg

Nos, ideje nekem is bemutatkoznom! ^^
17 éves vagyok, lány,  Esztergomban lakom, és a horoszkópom ikrek, ami nagyon jellemzõ is rám!  Az animék és mangák iránt kb egy éve érdeklõdök, bár régebben is láttam egy-kettõt. hobbim? hmm... a rajzolás mindenképpen, anime nézés, manga, a japán nyelv tanulgatása, meg a szokásos dolgok! ^^ nameg a netezés, fórumozás. Kedvenc tantárgyaim: magyar, német, angol, amit nem részesítek elõnyben az a fizika. :S
kedvenc animéim: FMP, Loveless, OHC, Inu, R.O.D., Green green stb.
Imádom az animés rendezvényeket, éljen a CON!!! big_smile
asszem ennyi ^^

-De te... Te úgyis velem maradsz, és helyettem is sírsz majd, ugye?- Eyes

Üdvözletem mindenkinek!

Már kb egy fél éve, igaz nem túl intenzív fórumfunkciókat mutatva de itt vagyok. big_smile Úgysem érdeklek senkit ezért rövid leszek:

ömmm... Lehet hogy sejthetõ volt vagy nem, de egy 17 éve a világra számûzött nõi testbe zárt lélek vagyok, ki az animék, hétköznapokat elfeledõ meghitt világában találta meg a kiutat. Most a Bleach korszakomat élem elég intenzíven, de amúgy mindenféle animére kapható vagyok. Szeretek felesleges értelmetlen dolgokat kitalálni, enni és aludni. Ezenkívül rajzolgatni is szoktam fõleg félmesztelen kigyúrt pasikat akikben kedvemet lelem big_smile Jó valójában ezzel csak vígasztalom magam a ranglétlában alacsonyan elfoglalt pozícióm és önbizalomhiányom miatt. A mátrafüredi "favágóképzõ"-be járok ahol próbálom elsajátítani a motorfûrész mûködési elvét....(de mostanra rájöttem hogy szerintem rossz helyre mentem roll ) Életem vágya hogy legyen egy saját katanám, feltéve ha Gyöngyösön lesz végre véglegesen bujitsukai. Amúgy én vagyok a nõiesség megtestesítõje csak nagyon kutatni kell rajtam. big_smile Keresem a saját ösvényem mégha ezért az erõszakos való élettel kell is megküzdenem.

u.i.:
A moha déli oldalán mindig fa van.

A Hõs az aki nem ismeri föl a helyzet veszélyességét.

http://gabeszntx.atw.hu/phpBB2/index.php?sid=e277bf871c6b7fbd64005817f384d4a2
Megnézheted a fórumom de már vagy féléve nem ír bele senki.