Topik: Mi jó filmet láttál mostanában?

VAlamikor éjfél után kezdtünk el nézni a tesómmal, valami Titkos Társaság 3.-at, de ilyen szar filmet még életemben nem láttam, tényleg nem ajánlom senkinek, max akkor ha valaki nagyon aludni akar, mert azt simán lehet rajta.
Jah és most volt a Reszkessetek Betörők 3. amit szintén nem szeretek, az 1. meg a 2. pl 10szer jobb, ez már csak egy silány "folytatás"
Nem is tudom miért nyitottam ezt a topicot, mostanában nem láttam jó filmet, talán utoljára a Kuckók cimü cseh film volt az, ami tetszett is.

Re: Mi jó filmet láttál mostanában?

Wagner wrote:

Jah és most volt a Reszkessetek Betörők 3. amit szintén nem szeretek, az 1. meg a 2. pl 10szer jobb, ez már csak egy silány "folytatás"
Nem is tudom miért nyitottam ezt a topicot, mostanában nem láttam jó filmet, talán utoljára a Kuckók cimü cseh film volt az, ami tetszett is.

télleg silány folytatás.. én pesten voltam, szal csak a film második felére értem haza, és nem sokat láttam belőle..  :lol:

NULL

Az Irigy Hónaljmirigyes filmeket naggyon bírom!  :D  Állandóan szétröhögöm magam rajtuk!  :lol: Meg a Kényszerszünet, Colin Farrell-lel nagyon jó volt, viszont kár hogy nem tudtam végignézni!

Nobody is innocent, there are merely varying levels of guilt.
An opened mind is like a fortress, with it's gates are unbarred and unguarded.

Az Irigy hónaljmirigyes filmeken még nem tudtam röhögni, annyira szánalmas az egész, maximum sírni lehet rajta tongue

Szerintem meg jók. És amit mindig mondani szoktam: Ízlések és pofonok!  :D

ha mindent el lehetni intézni annyival, hogy ízlések és pofonok, akkor nem lennének viták, nem igaz?
1ébként sztem semmi vicces nincs abban amit csinálnak (a filmekre ogndolom elsősorban, nem a zenéjükre, bár az se nagy cucc...:P), erőltettettek a poénok, fárasztóak és nagyon igénytelenül van megcsinálva az egész.
nem értem, hogy mit esznek rajta az emberek

Szerintem meg jól csinálják. Nem egy egyéniségek az igaz, deszerintem jók. Az viszont igaz hogy vannak néha nagyon fárasztó poénjaik, de nekem bejönnek.  :D

Asszem utoljára az Elveszett jelentést láttam, de nem tudtam eldönteni, hogy ebben most a mûvészfilmes hangulat, meg soha be nem teljesülõ szerelem, vagy a japók kifigurázása a lényeg.

http://sig.anidb.net/images/signatures/3654/aBopk/signature.gif

Hideghegy.
Az elsõ kb 20 percrõl lemaradtam, de nagyon tetszett. Nagyon szép dráma és képileg sem utolsó.

NULL

Na mi a a Hidehegyet 8.ban néztünk média órán,de mindenki szétunta magát rajta,és nem is értettünk.(nem közvélemény kutatást végeztem,csak ahogy kiment a tanár mindenki mondta a magáét  :lol: ). Nekem csak annyi maradt meg,hogy volt vmi idõsebb nénike,akinek volt egy kiskecskéje akit dédelgetett,aztán váratlanul csak úgy kinyiffantotta. :? Szóval szv nem túl pozitív... (de attól még lehet,hogy jó film :wink: )

http://www.kepfeltoltes.hu/thumb/060811/Tooya02_www.kepfeltoltes.hu_.jpg        FOREVER FORNEVER        http://i94.photobucket.com/albums/l116/yadana15/anime/anime/Kurama64.jpg http://i94.photobucket.com/albums/l116/yadana15/anime/anime/Kurama02.gif
ez naggyon teccik: http://www.z8.hu/loi.swf big_smile tongue :wink:

ICHIMOKUREN 4ever!

Jó film?
Utoljára a gazdaságosban túrtam egy limonádét Amelie címmel. Amolyan romantikus művészfilm, igazi agylazító.... Szal nem kell sokat értelmezgetni... smile
Utlojára talán a K-PAX volt az ami tetszett. És nem utolsó sorban sztem elég jó a zenéje is...

www.kep.tar.hu/sandor-p20
http://vanderer.uw.hu

Yadana: 16+ a korhatára a filmnek, szerintem nem véletlenül. Nyolcadikos koromban talán én sem értékeltem volna ennyire :wink:

A K-Pax meg tényleg jó. :biggrin:

NULL

Daishi wrote:

Szerintem meg jól csinálják. Nem egy egyéniségek az igaz, deszerintem jók. Az viszont igaz hogy vannak néha nagyon fárasztó poénjaik, de nekem bejönnek.  :D

én osztom a véleményed :wink:

NULL

Ha brutális (vagy inkább fárasztó) vígjátékot akartok, ajánlom figyelmetekbe a Zűrhajó című szösszenetet. Ugyanez a csapat alkotta a Manitu Bocskorát... big_smile
Vígjáték kategóriában nálam szintén előkelő helyen áll a Kung Pow (?). Nos az szintén brutális egy darab... big_smile
És így a végén, de egyáltalán nem utolsó a sorban... Dogma.... smile smile

A Kung Pow nagyon jó XD
Annyira jól kifigurázza a keleti csihi-puhi filmeket. De a legjobb akkor is a szinkron (persze 5 másodperces csúszással): "Dö csúúzün ván" XD

A Dogma meg nagyon elvont, de tetszett ^__^
Néma Bob a legjobb :biggrin:

NULL

Kung Pow az amikor a tehénnel bunyózik a csávó?
Ha arról beszéltek, amire gondolok, akkor egyetértek big_smile Régen láttam már, de emléxem, hogy már fetrengtem a rögögéstől  :lol:

Igen az... smile
Ahogy előtörnek a tehén tőgyéből a tejsugarak.... És még a levegő lökéshullámai is látszanak... Na és az egész tetejébe tiszta Matrix kamerakezeléssel, lassítással.... big_smile
Nekem az eleje is nagyon tetszett, amikor mint csecsemő nyomta le a rosz bácsit... big_smile big_smile

Zűrhajó-t, Manitu bocskorát nem láttátok?

jaja, mikor kisbaba volt és legurult a dombon big_smile és akkor mondja a narrátor, hogy különböző rovarok nevelték fel big_smile az kész smile

nem láttam a Zűrhajót és a Manitu bocskorát sem

Én mindkettõt láttam és...
Nekem ezek már túl fárasztóak :confused2:

NULL

én se nagyon szeretem az ilyen fárasztó filmeket 1ébként, nem a kedvenceim big_smile megvagyok nélkülük
pl a Zűrhajót meg sem akartam nézni

az egyik kedvenc vígjátékom az Űrgolyhók (Space Balls) volt, régebben egy csomószor megnéztem, most már nem hiszem, hogy annyira tetszene, meg elég fárasztó is big_smile

Az nagyon jóóó!!! XD

Mel Brooks tud valamit XD  Jó volt, amikor Dart Wader (ehh így kell írni? ^^") kiadja a parancsot, hogy fésüljék át a sivatagot. Erre a következõ kép, hogy a birodalmi katonák egy bazi nagy fésûvel átfésülik a sivatagot XD

NULL

basszus (!!!!!!!)
nekem is pont ez jutott eszembe, amikor irtam az Űrgolyhókat XXXD
csak nem jutott eszembe a pontos szövege, mert idézni akartam big_smile

Ez kétszeresen is a témába vág, mert mostanában megint láttam:

Dracula halott, de élvezi... Látta valaki? :biggrin:
Leslie Nielsen és Mel Brooks a fõszerepben.
Azt hiszem ezzel tökéletesen leírtam a filmet XD

NULL

Darth Vader, de mindegy Szacsi. Hibázni emberi dolog. big_smile Az Űrgolyhók tényleg naggyon jó film volt!  :lol:  Az Alienes befejezés is poén volt, hogy az alien elkezd ott táncolni!  :lol:  Meg amikor megkérdezte a Vader hogy még hány balfasz van a hajón és mindenki fölállt!  :lol:  Meg amikor a folm kalózverzióját nézték ( "Most a mostban vagyunk uram!" )  :lol:  Majd ha eszembe jut még ilyen poén a filmből, akkor még írok!  :lol:  A Zűrhajó szerintem nem volt valami nagy film. Egy gyengécske Star Wars meg Star Trek paródia volt! Bár azért azon is lehetett nevetni. Mondjuk amikor először megláttam, egyből kinyomtam a DVD-lejátszót!  :lol:

Láttam valamikor régen big_smile
Leslie Nilsen nagyon durva arc XD, azért birom, mert tök komolyan csinál mindent, tök komolyan adja elő a hülyeséget lol
1ébként nem az a címe, hogy Drakula halott és élvezi?
ja is ha már itt tartunk, láttátok az eredeti drakula filmet? a Lugosy Bélásat? smile